Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Inga ja myślę, że wszystkie już byśmy chciały :p no dobra ja jeszcze dwa tygodnie, a potem niech się dzieje :D cudownie, że Paulinka taka kochaniutka (no w końcu wybrałaś idealne imię powiem nieskromnie :p). Jezuniu jest tak gorąco... Moczę stopy w lodowatej wodzie, żeby sobie troszkę ulżyć. Wiecie co? Jak słyszę narzekajacych na upał ludzi to odpowiadam "no co Ty nie powiesz" i mam ochotę im przywalic :D Dziś piorę rożki, przescieradelka i akcesoria wozkowo-fotelikowe. Będzie kolejna rzecz gotowa ;) a jutro mam baby shower :D ech jakieś amerykańskie tradycje mi tu koleżanki wymyślają :D a mój mąż od razu niewiele się zastanawiając zorganizował browar shower jako imprezę równoległą - już widzę ten stan jak wróci do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaWillson
Hej dziewczyny! Inga, super ze Paulinka grzeczna, oby tak dalej! Zazdroszczę, ze już ją masz przy sobie. Ja zaczęłam dzisiaj 37 tydzień i mam nadzieje, ze jeszcze tydzień, dwa i tez będę tulić Bruna do siebie... Na razie jednak leze i nie mam na nic ochoty. Miałam odkurzyć i umyć podłogę, łazienka tez do posprzątania,ale nie dam rady w ten upał.Tez macie takiego lenia, czy tylko ja taka jestem? Noc tez nie przespana. Obudziłam się zlana potem, poszłam siku i nie mogłam zasnąć przez 3 godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
Hej, ja tez jestesm za szczepieniem, ale rozsadnym. Rozmawialam ostatnio z 3 pediatrami i mnie bardzo rozczarowali. Szczepia dzieci z goraczka, bostonka albo zapaleniem ucha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
Kafe blokuje posty hiji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
Znalazlam wkoncu lekarza, ktory podziela moje poglady i do niego sie zapisze. Uwazam ze kalendarz szczepień powinien byc ustawiony indywidualnie dla każdego dziecka. A lekarz powinien minimalizowac ryzyko. Co do porankow.. Mnie aż tak nie boli.. Ale pobolewa w sumie caly czas juz.. Tak jakby na okres ktorys dzien z kolei. Głodu tez dawno nie czułam ale jedzenia sobie nieumim odmówić hihi. Ciepło jak nie wiem juz się w wannie chodziłam i jeszcze prysznic na bank wezme, chęci do roboty może i są ale nie daje rady nuc zrobić ledwo obiad ugotowalam. Teraz ide na drzemke. A potem kawa i ciasto hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest straaaaasznie! Kostek już nie mam... Palce serdelki :D ja dzisiaj pralka za pralką... Piorę prawie cały wózek... Kumpela, od której go odkupiłam ma psa z taką krótką sierscia, która wbija się we wszystko... Masakra najpierw to usunąć a potem prać. Pewnie ona to już czyscila, ale moja córcia musi mieć idealnie wyczyszczony wózek i fotelik. W końcu to ksiezniczka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciara wyślij mi ciacho! Bo nie mam nic do kawy i co teraz?! P.s. stuknęło mi 15 kg na plusie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zamiar szczepic podstawowymi szczepionkami na NFZ i rotawirusy. Nie podobają mi się te szczepionki skojarzone.. My mieliśmy zwykle i żyjemy:) masakra jest taki upał.. Ja tak samo miałam dziś posprzątać łazienkę,odkurzyć i umyć podłogę ale tylko dałam radę skończyć Młodego pokój i zrobić ostatnie pranie ciuszków,które dostał dziś od babci i dziadka :) więc już zostanie tylko oczekiwanie.. A co do wagi ja +13kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słomka właśnie włoski sąd udowodnił że szczepionka ma związek z autyzmem Poczytaj sobie. Przyznali się do kłamstwa że zatuszowani prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga żebyś Ty wiedziała jak Ci zazdroszczę :D po tych upałach i w ogóle to poród będzie zbawieniem :P. To może odczekaj chwilę i rób trzecie :D. A kiedy wyszlyscie ze szpitala? Przypomniałaś sobie od razu obsługę noworodka? Dawaj jutro fotki ze spaceru na fb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrrra wreszcie jakis deszczyk :D ja sie w sumie czuje dobrze, jedyne co mi dolega to chwilowy ból miednicy rano gdy się budzę i staczam z łóżka :P u mnie 8kg na minusie wiec nie narzekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam sierpniowki. jeszcze się nie udzielałam ale śledzę topik. Jestem w 38 TC. Dzisiaj byłam u lekarza i stwierdził drożny kanał rodny. Nie wytłumaczył mi o co chodzi. Czy oznacza to rozwarcie? Miałyście do czynienia z takim sformułowaniem? To moja druga ciąża. , Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda:) odchodził przez kilka dni:) dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak sie macie dziewczyny w te wieczorne zacmienie ksiezyca? :) Moj wiatrak po calym dniu - kilku dniach non stop na obrotach albo odfrunie albo wybuchnie. Innej opcji nie przewiduje. Dzis pojechalismy na dzialke do znajomych, troszke zlapalam oddechu. Jednak nieopodal lasku na prawde jest o wiele przyjemniejsze powietrze niz na blokach. Wzielam kapiel i w sumie po kapieli znow musialabym wrocic pod prysznic. :) Ja tak boje sie zblizajacego porodu i tego zebym miala o wiele wiecej sil niz ostatnio ze staram sie zasypiac raz dwa. Odstawilam wieczorne ksiazki, tv. Tylko ja i lozko. :) Mlody wyczul wieczor i juz zaczyna imprezke w brzuchu. Ja nie puchne ale doskwieraja mi plecy i az boje sie jutro wstac z lozka. Ten bol jest potworny, ale i tak ma sie nijak do boli porodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
Przesyłam serniczek i pyszne ciacho oreo.. Dziewczyny ja mam 22 kg +, ale z pierwszym miałam to samo wiec liczę ze znow sie uda zrzutka. Nie puchne, ale właśnie plecy tez doskwieraja, biegam ciągle siku, bez przerwy chce mi sie pic i najgorsze jestem strasznie drazliwa i o wszystko się denerwuje ale to az tak ze rzucam rzeczami.. Naprawdę juz czekam na poród chce być znów sobą. Zaćmienie księżyca cudowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżę, okna pootwierane, wiatrak na maksa puszczony...mąż mi kupił Warkę radler (0,0% oczywiście) i sączę ją bo tak cudownie zimna. Boje się tych kolejnych dni upałów :( . Najchętniej bym nie wychodziła spod prysznica. Stopy mam jak u ogra. A jak ktoś mnie jeszcze zapyta" jak żyjesz w te upały" to zabije ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynkaa dokładnie taki sam obrazek teraz prezentuję (tylko warki nie mam). Nie wiem czy w ogóle dzisiaj zasnę... Do tego upału mam taką zgagę, że zaraz oszaleję! Aż zła jestem! Błogosławiony kuźwa stan!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słomka,dla świętego spokoju zrób sobie prywatnie rezonans magnetyczny głowy i będziesz wiedziała co i jak.Tylko nie wiem czy ciąża nie jest przeciwwskazaniem do tego badania. Dziwne,że nie zrobiłaś z ciekawości tego badania przed zajściem w ciążę.Przeciez torbiele rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama sobie zazdroszczę dziewczyny hehe :) Przypomniałam sobie po 8 latach opiekę nad noworodkiem instynktownie. Wręcz uważam, że 2 dziecko to bajka. Przy pierwszym człowiek jest taki zestresowany ciągle się nad nim trzęsie. Drugie to już totalny spokój, przynajmniej z mojej strony bo tatuś spanikowany jak za 1 razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
Dopadł mnie kryzys.. Serio mam juz dość. Myje dzis okno moze coś sie ruszy. Wytrwałości dziewczyny w ten skwar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu dzięki za radę. Co do rezonansu mój ginekolog uważa, że nie powinnam go w ciąży wykonywać. Teoretycznie z tego co się dowiadywalam rezonans robią w ciąży w przypadku zagrożenia życia, a wg neurologow nie występuje takie u mnie bezposrednio... Nie wykonałam kontrolnego bo tak jak pisałam trzech lekarzy po wykryciu tej torbieli przekonywala mnie, ze nie ma sensu, bo to taka fizjonomia u mnie i mam o tym zapomnieć i żyć normalnie... Szkoda, że w obecnej sytuacji jakby zmienili nieco zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 tydzien rozpoczety. Ciaza doniszona. :D Najdluzsza ciaza w zyciu. Moge rodzic. :) Tym razem nie wyjde ze szpitala z litania zalezen i wizyt u spechalistow. No nic... trzeba pranko wlaczyc. Wyschnie na wior. :) Inga dobrze przeczytac, ze u Ciebie jest tak super. Mysle, ze u mnie jezeli chodzi o zachowanie meza bedzie podobnie. On juz przezywa wszystko, a ja pelen lajcik. :) Bedzie co bedzie. Niema sie co nakrecac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madoro super! To już możesz być spokojna :). Tak się zle czuje, że gdyby moja ciaza była donoszona to chyba mylabym okna i rzuciła się na męża (chociaż sex to naprawdę jest ostatnią rzeczą o jakiej marzę). Jestem z Wami dziewczyny- nie dajmy się :P czy może być gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madoro brawo! A troszkę strachu było co? Mandarynkaa mówią, że zawsze może być gorzej także tego sie trzymajmy haha My dziś przystosowujemy sypialnię. Ech! Jakoś nam wyszło na wariackich papierach wszystko :D ale u nas nie mogło być inaczej. Mała dzisiaj strasznie spokojna. Aż usiadłam i czekam na jej ruch... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
Ja umylam okno i nic, teraz leżę i umieram. Az mnie z ciepła mdli. Chce juz urodzic mam dość.. Tylko jak mała przekonać ze ma wychodzić i czy miała bym wystarczająco siły dzis? Trzymajcie się babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościara słuszna uwaga :) nie wyobrażam sobie np w tym momencie dostać skurczy i jechać do szpitala. Ja nie mam siły przez ten upał dojść do toalety a co dopiero urodzić. A Ty już nie szalej tylko odpoczywaj bo jeszcze zemdlejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×