Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

mi pogoda pokazuje na dzis i jutro tylko 34 stopnie w cieniu :P od razu przypomina mi sie pogoda na Majorce 9 lat temu :P tylko ze mama pisala ze w tym roku lato przyszlo tam bardzo pozno bo pod koniec czerwca. jeszcze w maju pisala ze musi ogrzewac chate bo zimno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tylko ma być 30 :D. Trafił nam się upalny rok, od kwietnia pogoda chce nas wykończyć. Ale dość narzekania, właśnie delikatnie kropi i mam chociaż przez chwile czym oddychać :). Do tego kawka i jest cudnie. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też słyszałam o tej kulminacji jutro... Przez te upały naprawdę nie jestem w stanie prawie nic zrobić. Dziś rano wstałam wzięłam chłodny prysznic, zjadłam śniadanie i padlam. Ale niestety nie ma zmiłuj i muszę wziąć się za prasowanie. Mam dużo ubranek bez metek i nie wiem jaki to rozmiar, jak się mała urodzi to bede przypasowywac czy to 56 czy już 62... :D MiaWillson kolejne porody idą szybko, ale takie akcje, że ktos nie zdążył to naprawdę rzadko się zdarzają. Na pewno u Ciebie tak nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i co do tych wód, to oczywiście nie wiem czy u Was jest tak samo, ale ja od conajmniej miesiąca mam taką baaaardzo rzadką wlasnie mleczną lub wręcz bezbarwną wydzielinę. Na początku miałam takie myśli, że może to wody się sączą, ale jednak nie skoro juz tyle to trwa i wszystko jest ok. Także pewnie taka moja uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny współczuję Wam w tych upałach. Ja mam w domu 25 stopni i trochę coś porobie to już się roztapiam. Nie wyobrażam sobie być teraz w ciąży. A jak Laura pisałaś o Majorce to mi się przypomniało jak 3 lata temu byłam w Chorwacji - standardowo tak jak lubimy pod namiotem. O 2 w nocy termometr w namiocie pokazywał 30 stopni :p A namiot pootwierany tylko siateczka :p Jeszcze zablysnelam inteligencją i zostawiłam nowy tablet na podszybiu w samochodzie i szyba w nim pękła od gorąca :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w te upały zupełnie nie wiem co na obiady robić... Coś trzeba zjeść, a nic sie nie chce konkretnego. Może rzucicie jakąś inspiracje na dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie mix sałat z łososiem i pomidorkami koktailowymi,chociaz chodzą za mną knedle ze śliwkami... Kupiłam dzisiaj torbę do wozka w smyku.dzisiaj jest ostatni dzień promocji 30% na torby. Wzięłam tez takie kocyki bambusowe cieniutkie w dwupaku. Na taki upał idealne i pokazane jest, ze można tak zawinąć w naleśniczka dziecko w ten kocyk. U mnie masakryczny upał , 34 stopnie pokazuje! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiaWillsonn też chciałam łososia zrobić, ale nie było w naszym sklepie, więc będą pulpeciki z indyka gotowane w sosie koperkowym z marchewka duszona na maśle i do tego kasza :) nie chce mi się gotować, ale jakoś ostatnio poplynelam na niezdrowo i aż mi się szkoda dziecka zrobiło hehe W sklepie spotkałam sąsiada, który nazwał mnie grubasem. Do tego wracaliśmy razem i na ramieniu nioslam wcale nie za lekką torbe z zakupami, a on tylko chyba dwa browarki. Buc! Chyba by mu korona z głowy nie spadła gdyby mi pomógł to wnieść (on pierwsze piętro ja trzecie). Ale kit z tym! Utwierdzilam się w przekonaniu, że w takim upale zakupy są obowiązkowe rano a nie o 15! Czy Wam też wszyscy mówią, że urodzicie przed terminem? Mi wszyscy dają tydzień, bo niby usta spuchniete i w ogóle spuchnieta. Heh ludzie to wiedzą jak zrobić kobiecie (człowiek w ciąży to nadal kobieta wbrew pozorom) przyjemność :D Dobra dość biadolenia. Spuchniety grubas idzie robić jedzenie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie obiad niezbyt dobry na upały, żurek i mielone z ziemniaczkami. Ja się wycwaniłam i zakupy robię np w Tesco online :P właśnie dostarczył mi pan 30 butelek wody niegazowanej :D. Pije dziennie 2-3 butelki 1,5 litrowe, wy tez? Do tego mam miętę i cytrynkę. Słomka a szkoda się przejmować sąsiadem. Moi nie lepsi, wychowani w buszu. Mam dość odpowiadania na pytania kiedy poród..większość myśli że ja jestem na wylocie. A tu w sumie termin z OM 25.08 i jak to słyszą to jedna osoba do mnie to bliźniaki? Moj syn się pyta czy już wazę 100 kg czy już więcej...jest super :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha sto kilo :D Masz rację, też zacznę robic online zakupy. Problem w tym tylko, ze nie przepadam za tesco. Trochę drogo wg mnie mają. Ale jak sie nie ma co się lubi to się lubi co się ma :p Zrobiłam mini zakupy, wzięłam się za obiad i co? I skurcze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a co w ogóle słychać u Bedemama i u gośćAgnieszki? Ucichly nam dziewczyny. Czyżbysmy zostały ciotkami i nic o tym nie wiemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeżdżę na zakupy rano albo wieczorem z mężem,bo jednak te upały dają się we znaki a oczywiście nikt w kolejkę nie wpuści :D mi nikt nie przewiduje rychłego porodu.. na szczęście nie puchne ale zdaje mi się,że brzuszek się obniżył. Młody tam uciska głowa,że nie mogę siedzieć bo czuje jakbym mu ta głowe uciskała:/ dziś załatwiłam wszystko w szpitalu. 21.08 będzie cc chociaż Pani którą ustala operację i tak twierdzi,że to bardzo późno.. bo tylko 3 dni przed terminem. A na obiadek dla mnie naleśniki a mężowi zrobilam gulasz z kaszą,jutro będą udka z ziemniaczkami ale jeść się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo 21.08. Ładna data ;) ciekawe czy będę już po czy jeszcze przed. U mnie +15 kg, a rozstępów nie zaobserwowalam póki co (nie zapeszam). Tzn na brzuchu na pewno nie, nie jestem pewna czy na biodrach coś się nie pojawiło, bo jakoś nie mogę stwierdzić czy to nowe czy stare :p ale z tego co słyszałam niestety rozstępy lubią się pojawiać juz na samiutenkiej końcówce. Mam nadzieję, że jednak uda się bez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie +13.5 i wyszły mi 3 rozstępy pod brzuchem.. jednak co geny to geny.. tylko zastanawiam się ile ich jeszcze może wyskoczyć :/ wiem,że to trochę egoistyczne ale młoda Dupa jeszcze jestem hahaha to się przejmuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jak to możliwe, ale z synem przytyłam 23 kg i nie miałam rozstępów, a teraz 8 i niestety brzuch tygrysa... Ale sram na to, modelka i tak już nie będę, urodziłam 2 dzieci, mam prawo mieć rozstępy. Zbledną i nie będą tak widoczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, A co u Megg, macie moze jakies wiesci jak jej maluszek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kjkjkj to pewnie już to co miało Ci wyjść to już wyszło ;) Niestety nie wiemy co u Meeg... Tak samo nie wiadomo co u Madery :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
Hej dziewczyny. Byłam u doka i ta mleczna woda to normalna wydzielina nic groźnego. Było usg i wody sa w normie. Pani zdziwiona ze ja jeszcze nie urodzilam. Obiady na lato zawsze mam z tym problem. Mizeria, kalafior smażony jak kotlet ale to nie mieso wiec moze być, ryz z jablkami, makaron z serem, ryba i surowka z marchewki jablka i kiszonej kapusty, jajo sadzone z sałata z taka octowa woda z przepisu mojej mamy hihi, klopsik z jajak.. Ja nie lubie miesa w upał.. Dziewczyny ja to jestem chyba najwiekszym grubasem z nas wszytskiech plus 25 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
A co do tych paskudnych znienawidzonych przezemnie rozstepow narazie nowych nie mam odpuuukac i nie chce isch mieć to co juz mi kiedyś wyskiczyli wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
Laura a ty masz mame na Majorce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką nadzieję:) A meeg mam nadzieję,że pochłonięta małym Leosiem a Madoro ? Może też urodziła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytyłam +18 :( dramat. A naprawdę się pilnuje. Rozstępów na brzuchu brak, ale na udach mam. No cóż, po pierwszej ciazy zaprzyjaźniłam się z siłownią+ chodziłam na Zumbe :) trzeba będzie do tego wrócić. Przynajmniej to będzie moja odskocznia od pieluch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madoro jeszcze wczoraj pisała, więc może tylko odpoczywa. Ale kto wie :) Gosciara dzięki za pomysły na obiady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Gościara tak, mieszka tam juz 12 lat. Ale bylam u niej tylko raz przez 5 miesiecy. U mnie dalej 8kg na minusie a brzuch po poprzednich ciazach caly w tygrysie paski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jestescie, ze zyczycie mi porodu. Niestety! Dzis dzien taki raczej... Szwagierka przyszla do nas ze swoja pociecha po 8 rano - oczywiscie pol godziny szybciej zadzwonila, ze wpadnie na kawke po chlodzie, a poszla przed 14. :) Moj maz jak jechal do roboty to przewracal oczami. Zawsze dlugo siedziala, ale dzis przeszla sama siebie. :) Pozniej drzemka. Porozbieralam posciel i wrzucilam wszystko do prania. Kiedy rozwieszalam pranie na balkonie to moja corka postanowila, ze namaluje na materacu z lozka planety CZARNYM MAZAKIEM. O ile udalo mi sie uratowac pokrowiec z materaca, tak piankowy materac doszorowalam tylko do niebieskiego odcienia. Pozniej male odgruzowanie mieszkania no i wieczor. Nareszcie chlodniejsze powietrze. U mnie rozstepy jak na razie jeszcze nie wyszly. W pierwszej ciazy za to popekalam. Nie jakos dramatycznie, ale sa. A moze teraz nic nie wyjdzie. :D Moze corka wystarczajaco naciagnela mi brzuch w pierwszej ciazy. Z reszta sa piekne jednoczesciowe stroje kapielowe, a moj maz akceptuje kazda zmiane jaka pozostawia po sobie ciaza. Rozstepy zbledna i beda niewidoczne. Ja mam taki apetyt ostatnimi czasy, ze zjadlabym konia z kopytami w pogode i niepogode. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę niezapowiedziane odwiedziny o 8 rano :) co za takt! I do 14 :D no masz kobieto cierpliwość... I masz też materac w planety niebieskie :D Boję sie jutra, ma być najgorzej. Jeśli sklep to tylko rano odwiedzę. No i niestety muszę żelazko znow jutro uruchomić. Ale za to obiad już mam ;p Sądząc po Madoro nie ma co się czopami przejmować u faktycznie potwierdzają sie te teorie z neta, że jak czop odejdzie to mozna urodzić od razu, a można i za dwa tygodnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, z tym odwiedzinami to ja tez mam szczęście do szwagierki. Zawsze przyjeżdża nie w porę! Najczęściej kiedy mam dzieci z gorączka 40-stopniowa,albo potrafi na święta się zwalić 3 dni przed, wtedy kiedy najwiecej przygotowań! Teraz tez zapowiedziała ze zrobi nam niespodziankę i przyjedzie w połowie sierpnia! Jakbym kurde o niczym innym teraz nie marzyła tylko o tym, żeby ja obskakiwac w te upały przed samym porodem!!! Słomka, nadrobiłaś mi smaka duszona marchewka.Jutro robie!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Oficjalnie jestesmy sierpniowkami 2018! :) Te rekordowe odwiedziny... I jeszcze planety... Juz nawet pyska nie chciało mi sie drzec. Powiedzialam corce, ze ma mi lepiej zejsc z oczu i za kare nie pojdzie na plac zabaw. Codziennie staram sie ogarnac mieszkanie tak zeby zostawic je w jakims calkiem przyjemnym i czystym stanie. Wszystko zapiete na ostatni guzik i kolejny poranek i trzeba wykonac kolejny plan dnia. U mnie +11 kg, ale jak bede tak zarla to nadrobie jeszcze z 5kg hehe. Dokladnie Slomka. Jesli chodzi o czop to pierwsza ciaza 3 dni i porod, a teraz? W czwartek minie 2 tygodnie, a ja dalej funkcjonuje z synem w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×