Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość słomka88
Mamuska z lutego, a podczas kontroli byłaś w domu? Kurczę ja rozumiem, że na L-4 nie wolno pracować, ale spacer jest wskazany w ciąży, nawet w tej, która nie przebiega prawidłowo... leżenie nie jest zbyt często zalecane, więc jak dla mnie te kontrole to bezsensowne wydawanie pieniędzy przez zus... Przecież jeśli lekarz nie zaleci Ci leżenia plackiem (a naprawdę raczej tego się nie zaleca), to dlaczego miałoby się nie wyjść z domu się dotlenić - nie wspomnę już o lekarzu, którego odwiedzać trzeba... bez sensu bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madera88
Ja mam takie bóle typu właśnie klucie, rwanie, jakieś takie skurcze no nie wiem jak to dokładnie określić. Teraz juz rzadziej ale wcześniej dosc często. Raz się dosc szybko zerwalam z łóżka to taki ból ze musiałam się położyć i leżec :o także teraz staram się nie wykonywać gwałtownych ruchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
a najgorzej psiknąć co? :D ojjj ale mam lenia! Pracy bardzo dużo, a chęci wcale! A potem będę musiała siedzieć po godzinach, żeby się wyrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
5x !!!Dziewczyny kolejne 2 x miałam dzisiaj usg prenatalne..juz nawet dopochwowo ale dziecko odwrócił się tak że głowę miało w droga stronę i spało.. 1 mars popity pepsi i spacer energicznie i co??Spało dalel.Moj gin powiedział że to rekord!!Na poniedziałek kolejny raz...6 bo jeszcze we wtorek jest szansa bo kończę 14 tydz i mamy czas do wtorku:( no co za urwis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
meeg no co Ty mówisz!!! Piernik mały! A masz możliwość pojechać na te badania gdzieś indziej? Nie żebym nie wierzyła w umiejętności lekarza, ale jednak nie słyszałam o takich historiach jeszcze... Jest jeden plus całej tej sytuacji - przynajmniej wiesz, że masz spokojne dziecko :D może jak się urodzi to też będzie śpiochem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meeg- ale pech!wspolczuje ci stresu. Mój maluszek tez był odwrócony pleckami podczas wczorajszego badania,ale lekarz pomajtal mi brzuchem porządnie i się obrócił. Może faktycznie inny lekarz dał by radę,bo co będzie jak przy nast badaniu znowu sytuacja się powtórzy? A czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaWillson
To byłam wcześniej ja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ich pogrzało z tymi kontrolami z zusu... mam nadzieję, że do mnie im się nie będzie chciało jechać 10km. Większość czasu i tak jestem w domu, ale syna do szkoły zawieść trzeba, do tego wizyty u lekarzy, badania czy zakupy. No bez jaj, że mam się potem z tego tłumaczyć... Slomka88 nie wiem co jest z tymi zębami w ciąży, ale ja miałam kamien do ściągnięcia i jakoś ciągle nie miałam czasu na dentystę, a teraz w ciąży mi normalnie odpadł sam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga130427
To wyżej to ja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madera88
U mnie na usg genetycznym tez był uparciuch który spał i nie chciał się w ogóle ruszyć i odwrócić pleckami :) lekarz trzasl brzuchem na wszystkie strony, tez robil usg i przez brzuch i dopochwowo- na zmianę po 2 razy. musiałam stać przez jakiś czas, kaslac :) no i po długich bojach wkoncu się udało :D Może to oznacza że dzieciaczki będą spokojne albo właśnie takie uparciuchy małe urwisy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Dziewczyny podobno w ok 13/14 tydz.takie ciągnięcia i klucia to normalne bo naciagaja się więzadła i rośnie intensywnie macica ale żadnego bólu nie można bagatelizować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Słomka ..napraede już podchodził jak mógł...juz nawet brzuchem mi ruszał intensywnie...a lekarzem jest dobrym nawet bardzo dobrym,on też mi powiedział że takiego przypadku jeszcze nie mial..to jest gin.ktory pracuje w bardzo dobrym szpitalu, ma swoją klinikę i naprawdę próbował na każdy sposób ale mam tylko zdjęcie i tego krwiak więc dopochwowa nie oszaleje bo to za duże ryzyko a przez powłoki zmierzył żołądek i serce a do reszty nie ma się jak dostać bo niestety tak ułożone i jeszcze śpi....teraz na pon.mam na wieczór bo przed południem śpi i noc nie jest w stanie to obudzić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
gość 14.57 mnie tez rusxal brzuchem i nic...nie ruszyło się nawet więc lekarz nic więcej nie zrobi żeby obudzić dziecko ..ruszal brzuchem....jadlam i piłam słodkie ..chodxilam...a dziecko spało dalej więc inne usg nie ma sensu bo inny gin .nic innego nie zrobi żeby je obudzić nawet 4d próbował ale nie sprawdzi główki bo tak ułożone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Madera ja 40 min chodziłam po mieście a szaleć też nie mogę bo mam ciążę zagrożona i leżę więc też muszę uważać a małemu najwyraźniej odpowiada takie kołatanie bo nie obudził się. .poporostu wychodzi że w godz.przedpoludniowych spi i sie go nie obudzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga130427
Kręgosłup twoje dziecko jest niesamowite. Nie słyszałam jeszcze o takim leniuszki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Sam lek.byl zdziwiony ...nawet bym powiedziała ,że już z lakka zdenerwowany,powiedział mi że tak normalnie to by mi zwiedził sex ale ja mam zabronione więc niestety ale próbujemy dalej w pon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
o jaaaa! takie przeboje! No to trzymamy kciuki Meeg za dobre wieści, że Twój śpioszek będzie akurat miał w czasie badania przerwę w drzemce :D Dobrze, że nie umówiłam się na te prenatalne jakoś na koniec czasu, bo widzę, że różnie może być :D Ja jak byłam ostatnio u lekarza to bobo tak wojowało, że aż mi się to dziwne wydawało... ale gin mówił, że teraz jest dla niego najlepszy czas, bo ma dużo miejsca na swobodne pływanko. Ja właśnie sobie jakoś uświadomiłam, że muszę sobie kupić jakąś ładną piżamkę, bo w domu śpię w t-shirtach, a tfu tfu gdybym musiała spędzić trochę czasu w szpitalu, to mam dosłownie jedną piżamę, w której powiedzmy, że nie byłoby wstydu :D Wiecie co? Chciałabym móc więcej odpoczywać w ciągu dnia. Przez cały dzień w pracy pobolewał mnie brzuch, a jak tylko wróciłam do domu i się wyciągnęłam od razu poczułam się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga130427
Głupi slownik napisałam meeg a tu jakiś kręgosłup ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Inga ..znam problem ze slownikiem... Słomka ...do którego tygodnia zamierzasz pracować???Ciężka praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
Trochę ciężka :D pracuje w magazynie w rzeźni. Chce pracować do końca ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Słomka...Szalona kobitka :) ale rozumiem papierki itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
Porcjuje mięsko i przygotowuje do wysyłki do sklepów mięsnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Słomka to przecież lekka praca nie jest??!jak Ty dajesz radę??W takim razie życzę Ci kochana siły na to wszystko i uwierz ,że jestem pełna podziwu ....silna kobitka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
Praca na stojąco z tasakiem w ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madoro
Slomka! Ogromny szacun!! Jestes niesamowita. Ja ocknelam sie po calym dniu. Dopadl mnie chyba jakis wirus. Rozmawialam z siostra i ona wczoraj lezala jak placek, a kumpela ktora chciala mi podrzucic dziecko pod opieke - dzis. Ja to samo od rana kiepskie samopoczucie, strasznie slabo mi bylo, glowa pekala z bolu. Kilkukrotne wymioty nie postawily mnie na nogi, a z czasem bylo coraz gorzej. Jakos przetrwalam do 14 i maz wrocil z pracy i przejal dziecko. Do 19 w ogole nie mialam sily otworzyc oczu czy przekrecic sie na 2 bok. Niestety Paracetamol poszedl w ruch, bo tak silny bol glowy otepial mnie i wykluczyl z zycia na caly dzien. Nie jestem polykaczem tabletek i potrafie sobie radzic z bolem, ale to mnie pokonalo absolutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Madoro mam nadzieję ,że dzisiaj będzie już lepiej...cherbatka z sokiem malinowym,paracetamol i do łóżka bo musisz o siebie dbać..A niestety w ciąży jeżeli dopada choroba to dla kobiet w ciąży nie ma za dużego wyboru..ja od kilku dni budzę się z bólem gardła i katarem ale później mija w miarę i jest ok więc trzeba uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
Dziewczyny! W żadnej rzeźni nie pracuję hahaha to podszyw :D jestem księgową, ciężka nie jest, ale stresująca dosyć... Muszę jakoś ogarnąć zatrzeżenie nicka :D bo jeszcze inne głupoty Wam nawypisują :D haha że porcjuję mięsko hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
Próbuję zastrzec sobie moją nazwę słomka88 - próba ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
cholerka nie wiem jak to zrobić :( Proponuję dziewczyny, żebyśmy to ogarnęły :D temat z tasakiem i porcjowaniem mięska (hahahaha umieram do teraz ze śmiechu) mnie popchnął do tego czynu :p wiecie jak się to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×