Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość mandarynkaa
Mnie też mdli za widok jedzenia i gdy jestem głodna. Póki co waga stoi, ale to dobrze bo mi się przytyło z 5 kg od wakacji :( staram się nie jeść słodyczy, ale dzisiaj grzeszę :). kiiinia91 ja mam termin na 25.08. A Twój lekarz prowadzący ciąże nie pracuje w szpitalu? Tak jest najprościej. Moja ginekolog jest z Kopernika i tam planuje rodzić. Ogólnie to możesz rodzić gdzie chcesz, tylko czasem mogą Cię nie przyjąć bo są strasznie przepełnione szpitale. Można iść do szpitala na dni otwarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
gość a Ty zainwestuj w wizyty u psychologa by Cię trochę może dowartosciowal i dodał odwagi skoro nie masz jej na tyle by pisać jawnie...Jezeli jesteś tak inteligentna to zobacz może ,jakiego rodzaju są to błędy ?! Może słownik ma opcję sugestii i sam mi dodaje prze różne rzeczy a nie zawsze sprawdzę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkj
Meeg nie przejmuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaa
meeg nie przejmuj się i nie odpisuj takim osobom :). Masz się nie stresować. Ktoś widocznie ma nudne życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madoro
Heh ja jak na razie +2 kg a ewentualne plusy to w zaleznosci co sobie pojem. Ja mam taka tendencje do tycia, ze wystraczy ze spojrze na jedzenie i waga pokazuje dodatkowe kg. Musze sie pilnowac. Dzis mialam ochote na jakies pyszne ciasto, ciastko, moglby byc nawet 7days z braku laku. Zadzwonilam do meza jak jechal z pracy. Mowilam o slodkim ciastku, a ten przyjechal z czekolada i princessa. Mega rozczarowanie, no ale nawet slowa nie pisnelam ze nie tego chcialam jak juz postanawiam sobie pozwolic to na bogato. Zjadlam Princesse i ... nie poczulam ulgi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga130427
Ja też mam tendencje do tycia, w dodatku apetyt straszny i mega ochota na słodkie. Na szczęście na razie 15tc i na plusie pół kilo. Ale ja mam zapasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Ja już wyglądam jak mały słonik :) prawie 5kg na + ale jak pisałam na początku dużo wody mi wstrzymało i jestem jak banka.Na początku bardzo mnie to denerwowalo ale w sumie nie mam za bardzo wpływu a glodzić się nie mogę choć i tak nie jem dużo bo tyle by zaspokoić glod. Urodze i biorę się za siebie,schudłam 33 kg w ciągu 7 mies.wiec i tym razem dam radę....Pytalam wcześniej w postach które niestety ale mi uciekło wszystko i nie wyświetla tego ale...czy już coś kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madera88
Ja w weekend prawie kupiłam pierwsze ubranko bo było takie piękne i bardzo przecenione, ale jednak się powstrzymalam... po prostu nie mogłam jakoś tego zrobić. Za wcześnie... potem tutaj na forum Lindgreen napisała o stracie swojego maleństwa :( póki co ja o tym na razie nie myślę. Jeśli chodzi o jakieś wózki i inne rzeczy to nawet się jeszcze tym nie interesowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madoro
Ja tez bym chetnie juz cos kupila, ale boje sie ze zapesze. Dzis umylam reszte okien w mieszkaniu, ogarnelam z corka balkon przy czym swietnie sie bawilysmy. Male zakupy polaczone ze spacerem, obiad i z godzinke temu podczas kapieli tak mnie brzuch rozbolal... Wyszlam z pod prysznica i ciagle leze. Caly dzien czulam sie swietnie. Chodze do ubikacji, patrze czy nie krwawie. Ani sladu krwi. Mam nadzieje, ze to tylko przemeczenie. W piatek do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaWillson
Ja ostatnio w h&m oglądałam super ubranka dla bobasków, chętnie bym już coś kupiła,ale najpierw muszę zainwestować w swoje ubrania ciążowe. Dżinsy już mnie cisną,wiec takie ciążowe się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madoro- odpuść sobie na razie sprzątanie i inne czynności,świat się nie zawali jak okna będą nie umyte. Dbaj o siebie i leż jak najwiecej!!! To jest rozkaz!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madoro
Mia mnie nic nie robienie strasznie meczy. Niestety tak sie przestraszylam, ze przynajmniej jutro zastosuje sie do Twojego rozkazu. Nic ekstra ciezkiego nie robie i tu prosze bardzo. Brzuszek zaczyna sie buntowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madoro
Albo dzidzie wkurzyla ta Princessa. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiinia91
Ja czekam na płeć i zacznę trochę szaleć z zakupami czyli jeszcze z miesiąc :) całe szczęście nie plamie, coś mi tam poleciało przy cytologi, ale gin powiedział ze to normalne bo ukrwienie jest większe, nie powiem ze jak czuje mokro to lecę do wc i sobie myśle byle to nie było plamienie, ciagle nie mogę uwierzyć ze to się dzieje na prawdę, nie sądziłam ze zostanę mama za pierwszym trafieniem, myślałam ze będziemy się starać i po jakimś czasie nam się uda, a tu złoty strzał za pierwszym razem. Mandarynka - to będziemy miały bobasy w tym samym czasie ^^ mój ginekolog z tego co czytam przyjmuje w rydgierze, chodzę do Wojciecha Kowalskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to zrobiłam się ostatnio tak płaczliwa i rozmemłana,ze szok!ostatnio opowiadałam córkom o jakimś filmie,w którym zdechł pies i nagle zaczęłam tak płakać,ze nie mogłam skończyć!doslownie łkałam głośno!Dziewczyny patrzyły na mnie wystraszone i w szoku.Musialam im wytłumaczyć,ze to wszystko przez hormony,ale i tak przez cały dzień patrzyły na mnie podejrzliwie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madoro
Haha ja dzis do mojego meza powiedzialam ze zaczal sie czas na ciarki i gesia skorke. Cokolwiek smutnego w tv to od razu moje cialo wariuje. Placz jeszcze nie, ale on sie zaczal ze mnie wysmiewac jak wspominal sytuacje kiedy ryczalam w poprzedniej ciazy. Hormony to ogromna potega. Faktycznie niektore sytuacje - sama o sobie pomyslalam delikatnie mowiac dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madera88
kiniiia91 u mnie bylo tak samo :D od razu się udało, a myślałam że trochę czasu to zajmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkj
u nas udało się w drugim cyklu :) tez ciągle latam do toalety zobaczyć czy wszystko jest ok. Co do zakupów ja zaczęłam trochę od siebie, bo już nie mam spodni które na mnie pasują ;/ a później chyba zacznę kupować rzeczy do szpitala dla siebie, jakieś większe gabaryty dla dziecka typu łóżeczko, wóżek itp a na końcu ubranka :) miłego dnia mamuśki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowka
Dziewczyny. Powiedzcie mi jak sobie radzicie z myślą czy ze smykiem wszystko wporzadku? Czy serduszko bije. Ja powoli zaczynam ostro wariować. Dopiero za 2 tyg mam USG. To 11 tc. Dla mnie to dość ciężki temat przez który dość często płacze po kątach bo się martwię. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiinia91
Ja się martwiłam po pierwszej wizycie jak widziałam tylko kropkę to był 7tydz i miałam do kolejnej wizyty 3 tyg, teraz jak byłam i widziałam już dzisiusia który bryka jak szalony to już się nie martwię, ginekolog powiedział mi żebym tych p*****l nie czytatala i jak chce to mi osobiście może wykład zrobić z zagrożeń w ciąży ale wyjdę z gabinetu blada :D tak ze u mnie wszystko Ok serduszko bije, tętno 170, mozg się rozwija, raczki, nóżki są, nic niepokojącego nie widać, wszystko się zgadza z dniem ostatniej miesiączki, trochę przystępowałam z wujkiem google i jest Ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez się martwię czy z dzieckiem wszystko w porządku,czy się rozwija,serduszko bije itp. Na szczęście idę dzisiaj do mojego gina,a 7.02 na prenatalne. Myśle,ze każda z nas boi się i stresuje,bo pierwszy trymestr jest najważniejszy i najbardziej zagrożony,ale potem w miarę upływu czasu to trochę mija,zwłaszcza jak czuć już ruchy dzidzi,to mamy taki namacalny dowód,ze tam jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja ciągle o tym myślę, na prawdę.. w poniedziałek mam już na szczęście lekarza, serduszko biło na poprzedniej wizycie, ale same wiecie jak to czasem bywa.. kupiłam na olx od jakieś babeczki za 50zł detektor tętna płodu i będę szukać serduszka pewnie jak szalona ;d ale może uda mi się znaleźć i nie będę tak świrować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Mnie też korci ale w mojej sytuacji wolę się wstrzymać choć nie dopuszczam do siebie myśli ,że przyjdzie sierpień i miałoby to nie byc..ah...ale oglądam...bo mnie to cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też to strasznie cieszy zwłaszcza, że to pierwsza ciąża :) właśnie zamówiłam sobie segregator na dokumenty ciążowe i umówiłam się na pierwsze prenatalne 9.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viradaa
hej dziewczyny, ja robilam dzis wszystkie badania krwi, czekam na wyniki. a w przyszlym tyg wizyta i moze USG. Ja nie mam czasu myslec czy wszystko OK, duzo roboty z dwojka dzieci:) Mysle, ze bedzie OK:) Juz dwa razy poronilam, wiec jesli ma sie to zdarzyc to sie zdarzy i tak na prawde w wiekszosci przypadkow sie nie ma na to wplywu. W ciazy z pierwszym synem to bardzo sie oszczedzalam, odpoczywalam, nie mylam okien, nie wieszalam prania itd. I bylo OK. Z drugim synem musialam sie opiekowac pierwszym, nosic go, w ciazy mialam przeprowadzke na nowe miejsce, musialam posprzatac po remoncie i tez nic sie nie dzialo. Co do zakupow to ja mam juz wszystko po dwoch synach, ale jakby byla jednak coreczka to oczywiscie cudowie bylo by dokupic cos rozowego:D szczegolnie, ze ubranka dla dziewczynek sa sliczne:) No ale tego dowiem sie pewnie za miesiac czy dwa, wiec na razie nie ma co kupowac. Poza tym z doswiadczenia wiem, ze te najmniejsze rozmiary to sa krotko w uzyciu, poza tym dostaje sie pelno prezentow od rodziny i znajomych, wiec nie ma co przesadzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiinia91
Ja dostałam piękna teczkę ciąży od pani z recepcji przy zakładaniu karty ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madera88
A oglądalyscie juz jakieś wózki? Mam na myśli jakieś przeglądanie w internecie :) moze dziewczyny, które już mają doświadczenie coś doradza? :D niektóre ceny są powalające, a słyszałam, że taki wózek starcza na około 8 miesięcy? Jak to wygląda w praktyce? Opłaca się w ogóle kupować nowy? Niektóre wózki te dla niemowlaków kosztują nawet więcej niż 250 0... w sumie pewnie na wiosne juz będziemy musiały mieć inny prawda? Rozkładany do pozycji siedzącej? Heh dużo tego wszystkiego będzie a ja jestem zielona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Dziewczyny ja nie mam nic bo wszystko rozdalam,wózek muszę kupić ale z własnego doświadczenia wiem,że nie ma co pchać kupę kasy w niego...rodzimy w sierpniu...ok 15 więc 2 tyg i wrzesień i do zimy do zimy w głębokim albo w nosidełku...potem wiosna i jeżeli o mnie chodzi i dzidzia będzie już siedzieć to kupię soacerowke lekka a te wszystkie z kompletu 3w 1 niby lekkie ale z czasem jednak za ciężkie i za masywne więc kupię spacerowe 1w1...ogladam bo wybór jest duży ale kupię pewnie bliżej porodu i myślę ,że używany bo większość jest w stanie idealnym bo mamy robią tak jak ja zamierzam.Ubrsnka też muszę kupić ale poczekam troszkę i powoli będzie trzeba kupować bo na 1x takie zakupy to kwota spora choć też nie będę szaleć bo noworodki rosną szybko i większość nie zostaje założona.Ale alli i allegro płonie i koszyk non stop zapelniony bo ogladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viradaa
ja akurat mialam 3w 1 matpol enio za 1000 pln i nie bylo problemow. Ale to co pisze meeg niekiedy warto zobaczyc uzywane wozki, bo np. gondole to uzywa sie z 8 mies i pozniej juz dziecko siedzi i trzeba przeniesc do spacerowki, wiec takie gondole mozna trafic w idealnym stanie. a co do ubranek to tez uwazam, ze warto kupic uzywane, szczegolnie te najmniejsze rozmiary, bo tez zaklada sie dziecku kilkakrotnie, a przynajmniej troche ta 'chemia' juz wyprana. Ja mam kolezanki, ktore kupowaly jakies oryginalne ubranka i pozniej sprzedawaly duzo taniej w stanie idealnym. Warto poszukac na olx mega paki, ale najpierw trzeba by bylo znac plec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×