Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Znowu coś nie tak z kafe- piszę a nie wysyła odp. W skrócie: ja ze snem nie mam problemów. Rano tylko budzą mnie dzieci sąsiadów, są okropne! Mam nadzieję w głębi serca, że ja wychowam aniołka :D Bóle u mnie minęły, brzuch też nie twardnieje- może po luteinie, a może dlatego że więcej odpoczywam. Mały się wierci, uwielbiam to- wtedy patrzę na brzuch bez ruchu jak zahipnotyzowana jak on skacze :) ps. dziewczyny macie jakieś linki do koszul do szpitala? marzę żeby była bez misiów, kotków i chyba rozpinana. Czemu koszule do spania te bawełniane są zawsze z dziecinnymi wzorami :( ogólnie ludzie traktują mnie jeszcze jak dziewczynkę, a ta koszula nie doda mi powagi ;( *czary mary hokus pokus wyślij się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaWillson
Laura, ja wczoraj i przedwczoraj tez nie mogłam spać, może jesteśmy wrażliwe jakieś i aura nam nie sprzyjała:-)Nie lubię takich momentów kiedy leżę w łóżku i sen nie nadchodzi bo wtedy tysiące głupich myśli przychodzi do głowy i zamiast się wyciszyć to nakręcam się i wtedy już noc z głowy.., Ja wczoraj zrobiłam listę zakupów dla maluszka i od czerwca zamierzam sukcesywnie wszystko kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedemama ja kupiłam 3 koszule na allegro :D tanie, bo naczytałam się że po porodzie może się tak zniszczyć, że będzie do wyrzucenia. Też szukałam beż misiów :D i znalazłam jednokolorowe, zwykłe. Koszule wyprodukowane w Polsce, w ogóle nie śmierdzą ''chińszczyzną'' i są naprawdę dobrej jakości jak na taką cenę. Oczywiście mam zamiar je jeszcze uprać przed porodem :) Podaję link do produktów tego sprzedawcy: https://allegro.pl/uzytkownik/DOLCE_SONNO?order=m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są bawełniane i rozpinane do karmienia. Ja chyba zaczynam czuć jakąś panikę... 3 miesiące a ja czuję się totalnie nieprzygotowana :D no ale jak tu się przygotować? nie chodzi mi o wyprawkę itd. tylko jakoś tak psychicznie... ale to w sumie jest to o czym pisałyśmy ostatnio, ech... Jak patrzę na mój brzuch to naprawdę to jest dla mnie takie nieralne, że tam w środku jest malutki człowiek. A jak pomyślę, że ma już pewnie ponad 20 cm no to jest to dla mnie jakaś abstrakcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madera/ spoko te koszule,dzięki za link. Tez zamówię chyba ze dwie. Jeszcze staniki do karmienia potrzebuje, polecacie jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dsziewczyny co za noc za mna!!! Przysnęłam wczoraj wieczorem na kanapie, jak sie obudzilam poszlam pod prysznic. Przed położeniem się spać odę jak zawsze na ostatnie siku a tam krew! Pojechałam do szpitala. Na całe szczęście w badaniu okazało się, że wszystko ok, a krew nie jest krwią tylko jak to określiła lekarka - brunatnym plamieniem. Ogólnie było bardzo nieprzyjemnie bo już na wstępie lekarka mówi do mnie: rozumiem, że o tej porze (okolo 1 w nocy) sprowadza panią jakaś poważna sprawa a nie głupoty? Więc już wiedziałam, że mam do czynienia z burakiem. Jak zobaczyła, że to nie krew tylko inny kolor to nie omieszkała mi powiedzieć, że plamienie to nie krew. Dziewczyny... zobaczłam na papierze toaletowym coś w kolorze czerwono-brązowym... no chyba to normalne, że pojechałam na IP? Przepisała mi luteinę, a jak zapytałam co jest powodem tego plamienia to powiedziała, że trudno określić przyczynę. Plamię do teraz. Dziś boli mnie podbrzusze jak na okres. Powiedzcie, że macie takie bóle czasem? Zaczynam świrować, że może ja mam jakieś skurcze? Skąd mam wiedzieć czy to są skurcze czy coś innego? jak to rozpoznać? W poniedziałek mam mojego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomka dobrze, ze pojechalas! Mnie tez tak brzuch boli dzis. Co prawda nie plamie, ale to moze dlatego ze codziennie przyjmuje dwie dawki Luteiny. Jestem dzis otepiala, jakas taka obojetna, snieta. 2 raz podczas calej ciazy dzis musialam wziac paracetamol i troszke przeszlo. Zeswirowalabym z tym bolem. Nawet jak po 3h od porannej pobudki zrobilam sobie drzemke to i tak non stop czulam pobolewanie. Slomka odpoczywaj. Ja tez dzis zamierzam. W sumie to juz wszystko za mnie dzis maz robi. Zastanawia sie nawet czy nie zostac ze mna w domu - bez sensu. Taka piekna pogoda, a na grillu maja byc sami znajomi z dziecmi. Mala bedzie miala swietna zabawe. Bedemama mnie tez slabia te sloniki, kotki i sowy w koszulach do karmienia. Szlafrok mam z pieskiem. :) W tej ciazy serio zamowie sobie koszule dla doroslych, z reszta w tych z pierwszego porodu to siara wyjsc. Wszystkie emblematy mega sprane, bo pralam w wysokich temperaturach zeby krew poschodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę Madoro no to łączymy się w tym kiepskim dniu. Ja miałam dzisiaj wieczorem iść na trzydzieste urodziny mojej przyjaciółki... też odpuszczam, choć jest mi przykro, że mnie nie będzie, to są rzeczy ważniejsze. Staram się zająć głowę czymś innym bo świruję, że dzieje się coś nie tak. Jeszcze nie czułam takiego bólu. Mam taki zmęczony i obolały brzuch pod pępkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madoro a ten paracetamol to z powodu brzucha wzięłaś czy coś jeszcze Cię boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka,współczuje Ci przykrych dolegliwości, mam nadzieje, ze plamienie przejdzie i bol brzucha tez. Lez w łóżku ,weź No-spe i nie forsuj się na wszelki wypadek, a na najbliższej wizycie na pewno lekarz rozwieje wszystkie twoje wątpliwości. A ta małpa lekarka się nie przejmuj. Miała dyżur i jej obowiązkiem było cię przyjąć, zbadać i sprawdzić czy wszystko jest ok i cię uspokoić. Nie rozumiem takiego podejścia u lekarzy.czlowiek będzie się niedługo o cokolwiek bal zapytać bo dostanie zrypany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słomka jesli pytasz o skurcze swiadczace o nadchodzacym porodzie to ci powiem ze nie da sie ich przeoczyc. stojac taki skurcz sam złamie cie w pół a najgorsza grypa zoladkowa jaka mialas w zyciu to pikus przy tym. no i sa one z czasem coraz czestsze i coraz bardziej regularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękie Dziewczyny, jak zawsze można na Was liczyć. Leżę dzisiaj cały dzień. Chciałabym, żeby już był poniedziałek, iść do lekarza i usłyszeć, że jest ok. Laura domyślam się, że ból jest mega :) pewnie takie pobolewanie to nic takiego. Nie wiem co to znaczy, że brzuch się stawia. Wydaje mi się, że nic takiego.mi się nie dzieje, więc staram się nie panikować. Plamię niedużo, ale na pewno ma znaczenie to, że prawie wcale dziś nie chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slomka mowimy ze brzuch sie stawia gdy nagle sie napina i twardnieje doslownie jak kamien. nie nazwalabym tego bolem. to uczucie jest podobne do tego jakbys sama napieła miesnie brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kamień? Nie no to tak nie mam. Mam obolałe całe podbrzusze. Nie boli tylko jak leżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madoro a jak u Ciebie? Pewnie sobie drzemkę zrobiłaś jak mąż poszedł z mała na grilla? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam sobie drzemke. Maz przyjechal z mala po 20, bo tesknila (urocze, az sie wzruszylam). Poczulam sie troche lepiej i zawiozlam meza z powrotem na imprezke, to calkiem niedaleko. Szwagier i siostra jak beda wracac to mi odholuja meza. :) Mala wykonczona bieganiem z dziecmi. Wykapalam ja, poprzytulalysmy sie i zasnela. A ja leze i leze. Brzuch raz boli mocniej, raz slabiej. Nie plamie. Cale dopoludnia bolal mnie brzuch i glowa. Bol glowy byl tak silny ze az cisnal mi sie na oczy. Nawet jak drzemalam to czulam bol. Dlatego 1 tabletka paracetamolu i bol odpuscil. Po co sie meczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że tak. Ból głowy potrafi utruć życie... oj Bidulko! Mnie też ten brzuch raz boli bardziej raz mniej. Ale ogólnie jest taki obolały i jakby zmęczony. Może jutro będzie lepiej... być moze się przeciążyłyśmy i stąd takie rzeczy. Nie wiem, wcześniej tak nie miałam... nie na taka skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomka ja ani w tej, ani w poprzedniej ciazy nie pamietam takiej przypadlosci. W pierwszej ciazy nie zjadlam ani jednej tabletki pomimo tego, ze kilkakrotnie przez odwodnienie spowodowane wymiotowaniem bylam w szpitalu. Dzis strasznie sie zaniepokoilam tym bardziej, ze malenstwo w brzuchu akurat dzis bylo caly dzien aktywne - co jest nienaturalne. Teraz tez jest. Mam nadzieje, ze szybko zasne. Maz wrocil normalnie. Oprocz tego co pol godziny smsy czy wszystko ok. Zakazalam mu dzwonic zeby zlapal oddech, a on i tak powiedzial ze niemogl przestac myslec co w domu i dlatego nie przybil gwozdzia. :P I znow sie wzruszylam. Taka placzliwa sie zrobilam ze szok. Slomka napisz rano jak brzuch i plamienia. Noc ma swoja moc wiec pewnie wypoczniemy i niedziela beztrosko uplynie. Spokojnej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tu nie świrować co? Ja dziś przez cały dzień zastanawiam się czy wszystko ok i czy nie zaczyna się dziać coś niedobrego. Twoja dzidzia pewnie aktywna dlatego, że zwolniłaś tempo, jak się więcej siedzi i leży to chyba normalne, że dziecko jest bardziej aktywne, bo nie kołyszesz go do snu chodząc :) Masz kochanego męża. Mój miał ochotę na piwko do fimu, ale poczekał aż się umyję (po prysznicu jakoś bardziej plamię). W razie czego można jechać taksówką, a po jednym piwku przecież wstydu nie IP by nie było :p Niech noc będzie spokojna i oby jutro było nam lepiej! Buziaki dla Was Mamuśki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) jak Wam mija niedzielka? Mi leniwie ze względu na ostatnie wypadki :D plamię troszkę, ale już kolor lepszy także nie jest źle. Brzuch jeszcze pobolewa, ale może tak już będzie? Może to co nazywam pobolewaniem jest normalnym stanem w tym 6 miesiącu. Jutro wizyta u lekarza, także o wszystko wypytam :) Madoro jak u Ciebie? Może skoro się nie odzywasz to śmigasz już z małą po placu zabaw :) co u reszty? Korzystacie z pogody? Róbcie to za leżącą Słomkę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jutro mam wizyte. strasznie sie stresuje bo juz sie oswoilam z ta biala plamka na serduszku bo poczytalam itp ale nie wiem czy lekarka nie zacznie mnie wysylac po jakichs specjalistach bo nie dosc ze sam stres narosnie to do tego dochodzi moja choroba lokomocyjna i jeszcze ciaganie sie w upale po lekarzach z malymi dziecmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest jak sie narobi dzieciorow,a potem nawet na godzine nie ma ich z kim zostawic..PATOLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest jak sie mieszka z dala od rodziny, a poza tym "ja sobie narobilam dzieciorow" to czemu mam je teraz komus wciskac?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedziala co wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalunaluna
Heja! ja dzisiaj ugotowalam zupe szczawiowa zakrapianą miodem. palce lizac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalunaluna
chcecie przepis? moge wam wyslac na maila ale wy tez musicie mi cos dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co ci az taka gromada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po ci od razu taka gromada?? Niektorzy ludzie to robia dzieci chyba na akord..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura jakoś dasz radę, a skoro ta plamka jest niegroźna tak jak już pisałyście to może nawet nigdzie Cię Twój lekarz nie będzie wysyłał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×