Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik Szuka Żony 4 Topik który się nie zacina

Polecane posty

Gość gość
Jak już tak o każdym to ja o byłych Karola; Sara faktycznie wygląda mega staro na twarzy, ale wydaje mi się, że to "zasługa" solarium, bo widać, że jest tam stałym bywalcem. Bardzo ładnie wyglądała Justyna, a Ania bazarowy styl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa to typowe dwulicowe wredne babsko. Najpierw na niego nagadywała, że jak to tak, że mama za niego wszystko robi itp., a jak ją odesłał to wielki foch. Na co ona liczyła? I to najeżdżanie na jego mamę, kompletny brak szacunku, a kobieta wydaje się być bardzo ciepłą osobą. Dobrze jej Zbyszek powiedział. Ale Iwona też nie swieta teraz przyznaje że dała sie zmanipulowac Ewie-a gdzie ona miała rozum wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up, dajcie naziwkso tego brzydala od gochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale że Iwonka na mamę najeżdżała, to już Zbysia nie boli, bo ma jeszcze nadzieję (nie wiem na jakiej podstawie), że ją puknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ta puknie-czy on wie co to znaczy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Mam bardzo podobne zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubie tego Zbycza ale i nie lubię tej Ewki,ale w sumie dwa pasztety pasowały do siebie. Mogłby by ciekawie jakby kanapka z teściową za łby sie zwieły miałby wesoło Zbysiu w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewka to na bank dziewica stad ta depresja na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej, to że Ewka najechała z Iwo na mamę Zbycha o wiadomo nie powinna, ale dlaczego czyni sie z tego faktu jakieś epicentrum całego wątku Zbigniewa? dlaczego ani słowem nie było o innych cechach Zbigniewa, kandydatek, o tym jak im tam byo itp. tamat jedyny i zdaje się zastępczy - mama Zbigniewa? :D dlaczego więc Zbych posyłając ewe do swojego domu mówił że od razu była na doczepę bo on od razu wiedział że to COŚ poczuł do Iwo :-o należało rozwinąć co poczuł do iwo, czego Iwo niepoczuła, dlaczego tracił czas Ewy, trzymając j pro forma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ta lala Zbycha,co to miała się od mamy uczyć?Jakoś ani me ani be o tym nie gadał.Ja to myślę,że on mówił o tej Monice od Piotrka.Pewnie coś mu tam odpisała grzecznościowo na fb, a ten sobie wyobraził,że na niego leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy w finale to nie chodzi o to żeby powiedzieć dlaczego ta/ten w nie inna/y ? Tak ze strony rolnika/ki jak i uczestników. Czyli dlaczego wyszło czy nie wyszło. Przecież wszyscy o tym mówili, może najmniej Piotr bo tam skupili się tylko na Emili, Kaśa 1 sama się wykluczyła a o Monice jakby wszyscy zapomnieli. Weszła Kasia 2 i po temacie. No to i Małgosia skoro powiedziała, że wszyscy mieli równe szanse to musiała jakoś uzasadnić dlaczego dwóch je straciło. Skrytykowała Pawła starszego, że wyskoczył przed szereg z jakimiś deklaracjami a wcześniej ani me ani be a on wytłumaczył, że miał na myśli bliższe poznanie i OK. I tak samo musiała odnieść się do Dawida. Dawid owszem był zabawny ale ja też odniosłam wrażenie , że Małgosia mało go interesuje, nie zabiega o nią a raczej stara się za wszelka cenę pokazać przed kamerami jaki to on jest dowcipny i wyluzowany. Nie bez powodu wiele osób było zaskoczonych jego reakcją po wyborze Pawła młodszego. Choć ja obstawiam, że to była urażona duma. Generalnie część osób twierdzi, że Małgosia od początku miała oko tylko na młodego a ja myślę, że tam problem polegał na tym, że tylko Paweł młodszy starał się i koncentrował na niej a nie na sobie. I o tym Małgosia mówiła w finale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośce chodziło o to ze Dawid jak rozpoczeła się emisja programu załozył na FB swój "fanpejdż" , kiedyś go za to skrytykowałam -że taka niby już gwazda z niego-a młodszy Paweł polubił ten kometarz Powiedzcie sami idą do programu po miłość a zaraz zakładają sobie profile dla fanów-no troche to nie tego . Owszem Gosia Piotr i reszta też takie mają -ale improdukcja to zakłada. A w tej edycji prawie kazdy uczestnik kandydat ma swój fanpejdź-no to jak to odebrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Miała od poczatku młodego na oku-to nieprawda ze kazdy miał taki sam start. Ona oczekiwała od kazdego uwielbienia-ale wybranak juz miała i tak. W*******o ją to tylko że jej nie wielbili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dlatego, że te panny zrobiły z tego problem. przestraszyły się, że będzie trzeba coś w domu zrobić bo to wieś i cateringu nie ma, restauracje daleko a chłop nie tak bogaty żeby służbę zapewnić. Ci kamerzyści to nawet nie mieli co nagrywać bo one tylko o tym gadały żeby im chłop we wszystkim pomagał, ewentualnie wyceniały jego majątek. Czy one powiedziały w programie coś o Zbyszku jako człowieku ? Tak bez mamy i jego hektarów z domem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oglądałam ostatnio wszystkie odcinki tej serii i Małgosia od 2 odcinka miała faworyta, kłamie mówiąc o równych szansach. A to że Dawid był dla beki i lansu pisałam już dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mieć na oku to mogła ale wszystko mogło się zmienić gdyby dwaj pozostali wykazali się inicjatywą. A co w tym dziwnego, że kobieta chce być uwielbiana przez swego faceta ? Miał wybrać zimnego Pawła bo poród od krowy odebrał ? A może wesołego Dawida któremu widać bliżej do celebryty niż towarzysza życia na wsi i lubi żeby koło niego skakać przy stole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Zbychu i Kanapka sa stworzeni dla siebie. On na lepsza nie zasługuje, ona na lepszego też nie Warci siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudziarz od krowy najgorszy blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwią się ludziska, że nochalowa pocisnela Dawida, a przecież to jest kobieta, która łaknie zainteresowania, uwielbienia i tanich komplementów żeby zapchać deficyty, a tylko od dzięcioła to otrzymała. Spaslak z Wołomina był skupiony na sobie, a Paweł położnik krów za poważny na d**erele w stylu "jesteś taka piękna i zgrabna, masz piękne oczy, pięknie śpiewasz, pachniesz krową". Poza tym ten kto twierdzi, że spaslak ma poczucie humoru i jest przebojowy na oczy nie widział dowcipnych i przebojowych ludzi. Co do dzięcioła to aż dziw, że się nie rzucił z macankiem na piękną Marcelinę. Przy niej nochalowa to jakby powiedzieć, że Emilia jest lekka jak piórko, a krowia rzęsa ma subtelną urodę. X Ten "projekt" dzięcioła rozwalił system. On jest tak bezdennie ograniczony i sztuczny, że mózg się zamraża X Dajcie spokój Zbychowi. Niech sobie robi dobrze sprawną ręką nad fotką swojej klakierki z programu, bo kobiety z krwi i kości doczeka się tak szybko jak ludzkość hotelu na Marsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacina jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pamiętacie Marka brudasa z poprzedniej edycji i czarną wdówke? W książce marty powiedział ze bał sie jej bo w każdej chwili mogła mu wspoczyc do łóżka-a on tego nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k******o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewka by sie wzieła za sibie 40 lat to jeszcze ma połowę życia przed sobą. Schudłaby to samopoczucie by sie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilka na finale sie przystawiała do Pawla w okularach ale ją spławił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że dopiero teraz otworzyły się oczy Iwonie i zorientowała się jak była manipulowana przez Ewę. Widać było wczoraj, że ewidentnie żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wrażenie że ta Iwonka to ma się za taką oryginalną, twardą i asertywną, a jedyne co robi w towrarzystwie to suszy te zęby wielkie. z podróżami to tez chyba pierwszy raz dalej niż Półtusk, pojechała znaczy do tej kenii, bo ostatnio niedroga :-o pamiętacie jak się jarała w pierwszym odcinku jak przy stoliku na zaponaniu zapytała Zbycha czy mu producent wskazał kogo wybrać? normalnie napawała się swoim "odważnym" pytaniem jak Ewka swoją kanapką :) tak na prawde iwonka to taka dziewuszka która musi mieć chyba swogeo sternika iinaczej nie ogarnia jak być liderem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawełek to taki typ co poza swoją niunią nikt go nie obchodzi, niunia i tylko niunia! :-o innej niuni pochwalić nie może zdaje sie a nawet na nią spojrzeć, widac było jak niezręcznie Małgo czuła się przy Zawadzkiej. Aż Pawełek musiał prawie że usiąść jej na kolanach, wspierając niemie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zęby Małgo od 1 do 4 na górze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reszta jakas nie od kompletu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak Małgośka widzi lans w Dawidzie to lepiej może niech spojrzy na swój instagram, futrzaki, nadto marynary, merola klasy S i "projekt" swojego księcia :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×