Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik Szuka Żony 4 Topik który się nie zacina

Polecane posty

Gość gość
Wcześniej nadawał ktoś na Sarę, teraz na Jagodę ... a może ktoś teren pod nową Malinkę czy innego świerzaka szykuje, żeby nie było w odcinku świątecznym rozczarowania a Karolek znów mógł OJEJKU ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem co w tym złego ,że szuka pracy jako niania? Rozumiem jakby szukala jako pani do towarzystwa, ale niania? Ależ złośliwość z tych wpisów bije... No i co z tego, że w domu po babci mieszka? Tak żyje wiele osób. Nie rozumiem co chcesz za wszelkę cenę udowodnić? Na razie udowadniasz, że masz ewidentny ból d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta ania co byla u ķarola spotyka sie z kamerzysta z rsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.26, dokładnie tak. Na lubelszczyźnie ciężko o pracę, a dziewczyna chce zarabiać na swe utrzymanie. To tylko na plus. Gdyby była lekkoduchem balowała by w Lublinie czy wyjechała by zarabiać tyłkiem, a ona szuka uczciwej pracy. Te smrody puszcza tu na nią jakaś totalnie zahukana zazdrosna wsiura, której nikt nie chce i tylko tyle może co sobie ulży na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A skąd taka dobra wiadomość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka198888
Ja też uważam, że dno po studiach szukać w państwie w którym się mieszka pracy jako niania..... To już lepiej tylkinw Norwegii podcierac , niż osoba po studiach cudzym bachorom też by podcierala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się cieszę że ktoś nam mówi prawdę o jagodzie....polonistka bez dyplomu co szuka pracy jako niania że sprzątaniem. Taaaaa bardzo mądra! *Z Lublina czekamy na dalsze info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich krytykujących wygląd uczestników,pamiętajcie to nie były wybory piękności i każdy mógł zgłosić się do tego programu. Zresztą każdy ma prawo do miłości czy piękny czy brzydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta od oczerniania Jagody powinna się leczyć!!!! Miej sobie swoje wiejskie legendy, ale po co to wypisywać i kogoś zapewne niesłusznie oczerniać!!! Wiesz ile razy ja według swoich sąsiadów miałam skrobankę albo byłam w ciąży? Gdybym była osobą publiczną i ktoś by plotki o mnie powtarzał, to by się w sądzie skończyło. Nie pozdrawiam wieśniacka plotkaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:53 czemu taką samą pracę szanuje się wykonywaną na emigracji, a w Polsce już nie? Bo tam płacą w innych pieniądzach, a u nas w złotych polskich? Kolejna co sobie powinna naprostować poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ani bedzie w odcinku swiatecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty gościu co mówisz,ze Jagoda mądra. Bardziej szanuje się ludzi co wyjeżdżają podcierac tyłki za pracą choćby do Norwegii , niż takie cipcie co zakończyły dziwne szkoły i podcierala tyłki obcym dzieciom w swoim ojczystym kraju. To trzeba płakać. Babysitting jest dobre jak masz 18 lat a nie dla kobiety po studiach. Tak.... Jagódka musi być mądra. Ty Z Lublina dawaj dalej info!!! x Tak się składa że aby podcierać tyłki dzieciom w polskich przedszkolach to też trzeba skończyć studia wyższe i wyobraź sobie że wiele ludzi studiuje pedagogike również państwowo( i nie za kasę co Cię tak tu boli najbardziej) właśnie po to - aby pracować w żłobkach i przedszkolach. Zresztą nie Ty wykonujesz taka pracę więc pozwól pracować innym tak jak mają ochotę, przecież nie Twoja brocha kto i jak pracuje jeśli robi to uczciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez jagoda nie poszla do programu dla karola. W odcinku swiatecznym powiedza ze nie wyszlo. A do jagody beda wtedy pisac inno faceci i ona dopiero wybierze sobie. Ilu napisalo do emolki i kaski. Tysiace. A co dopiero do jagody napisza. Ktora panna bylaby z facetem co tak sare i jusie sciskal. Hagoda jedt dla promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś się dowartościowuje względem tej Jagody. To, że skończyła prywatną uczelnię to nic wstydliwego, niektórzy tu ledwo podstawówkę skończyli. Ze szuka pracy jako niania? Absolutnie nie ma w tym nic złego, lepsza taka praca niż żadna. Często osoby z wykształceniem pedagogicznym są chetnie zatrudniane do pracy z dziećmi z zespołem aspergera czy innymi zaburzeniami i zarabiają więcej niż zwykłe nianie. Jej prowadzenie się- wybacz, byłas materacem? Gdyby nawet bzykalo ją pól wsi, jak tu malowniczo opisujesz, co kazdy robi pod kołdrą to jego prywatna sprawa. Moim zdaniem błaźnisz sie tylko. Jagoda jest mi obojętna, tv źle zrobiła, że skłamała w sprawie tych dwojga, ale to twoje pisanie to jest dopiero załosne ujadanie zakompleksionej małpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty gościu co mówisz,ze Jagoda mądra. Bardziej szanuje się ludzi co wyjeżdżają podcierac tyłki za pracą choćby do Norwegii , niż takie cipcie co zakończyły dziwne szkoły i podcierala tyłki obcym dzieciom w swoim ojczystym kraju. To trzeba płakać. Babysitting jest dobre jak masz 18 lat a nie dla kobiety po studiach. Tak.... Jagódka musi być mądra. Ty Z Lublina dawaj dalej info!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty ciągle o tych tyłkach w Norwegii? KOmpleks masz jakiś na tym punkcie czy coś? Ja nie wiem czy Jagódka jest mądra, wiem z calą pewnością po tych wpisach za to że ty nie jesteś:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu ktoś wlazł i opowiada, co będzie w następnym odcinku!!! Administracjo błagam zbanujcie tego typa, co donosi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie każdy jest tak dobry żeby dostać się na państwowa uczelnię. Ale czy to znaczy, że musi zrezygnować z dodatkowej edukacji. Nie znam uczelni która kończyła Jagoda ale wiem, że na prywatnej uczelni też można się czegoś nauczyć o ile się chce. I znam bardzo ograniczone osoby, które skończyły państwowe szkoły wyższe więc reguły nie ma. Chce być dziewczyna nianią i co w tym złego ? Dla kogoś to praca tylko dla 18-latki tymczasem wielu rodziców szuka własnie kogoś dojrzalszego, z przygotowaniem teoretycznym i wciąż dość młodym umysłem aby wspomóc dziecko w rozwoju. Tymczasem większość niań to właśnie młode siksy lub starsze panie które nic ciekawego nie maja do zaproponowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny człowiek to rozumie. Zyczliwa koleżanka za to jak nakręcona, o majątku, domu po babci , kasie, facetach , prywatnej szkole. Jak ubogie i zalosne musi miec życie własne, by co któryś post wyrzucać te swoje rzygi na znajomą jej niby osobę., ciesząc sie z sensacji jaką to wywoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie proszę o Ani od Karola. Co z nią, czy ktoś jest może z jej miasta / wsi i może ona teraz popularna, może z kimś się związała. Strasznie mocno jej kibicuję, a tu nic nie mówią o niej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio tak strasznie lubisz tą Anię? laskę, który z założenia służy zaprezentowaniu swojej osoby rolnikowi - tak w opisie słownym jak i za pomoca zdjęć - z premedytacją pominełła szczegół jakim jest bycie mama? jak komuś móisz coś o sobie to zdaje mi się od razu nasuwa się coś w stylu: jestem katarzyna, mam starsza siostrę i młodszego brata, pracuję jako nauczycielka i mam żółwia :) bo to w jakiej rodzinie rośliśmy, z kim u boku, jakizawód wykonujemy 0 definiujej nas jako ludzi :) to przez to jesteśmy tacy a nie inni jeśli matka nie pisze o dziecku, to co innego ważniejszego o sobie mogła napisać? napisała tylko jedno zdanie? :-o zaczepiła się u Karoliny, była wycofana bo od razu było wiadomo że karol nie chce kobiety z dzieckiem, zaprezentowała siebie , zwłaszcza swą szczupłą figurę i czeka na propozycje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawełek jak widział jak na urywkach w finale Gocha pędlem maluje po twarzy Dawidowi to aż się wykrzywił...... on wcale nie jest taki fajny jaki się wydawał.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem Wam że szybko te dziewczyny gotowe na nowe powazne związki, dziecko ma 2 lata i już Ania szuka mu ojczyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A skąd wiesz kiedy ona straciła faceta ? Może jeszcze przed narodzeniem dziecka albo tuż po ? Życia mu nie wróci a sama też ma potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Ance od ciepłego się nie mówi, a zachowała się skandaliczne ukrywając tak "drobny" szczegół jakim jest posiadanie dziecka. Dla mnie to nie do pomyslenia wyprzeć się swojego dziecka, a to de facto zrobiła. A później grała taką zrównoważoną i dystyngowaną. Mimo, że miała Karolinę gdzieś siedziała w programie do końca żeby zarobić kasę i się pokazać, a na finał przyszła w sukience Milf z remizy. Niedobrze się robi na takie pseudomatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto w TV jest wzorem cnót? w jakim świecie żyjesz? Nie sądzę jednak by Jagódka miała więcej brudu za pazurami niż zyczliwie donosząca psiapsiólka:) Brzydzę się takimi ludźmi. Z takimi ludźmi jak Jagoda może być nam w życiu nie po drodze, tacy ludzie jak plotkara są już niebezpieczni poprzez swoją chowaną urazę i mściwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przypominam sobie aby Ania mówiła że straciła faceta z którym ma dziecko. ten facet zdaje się nadal po ziemi chodzi :-o co wy :-0 nie było nic na ten temat w tym kontekście, tyle tylko mówiła że nie chce nie podchodzących powaznie do życia :) o śmierc***artnera w wypadku mówiła kandydatka Piotrka, którą tuz po tym posłał do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie,gdzie ktos pisze prywatne rzeczy o Sarze,możecie mi podać stronę ewentualnie gdzie ktos ma info na temat jej życia prywatnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto nigdy sie nie ''uchlal'' na imprezie, nie oszukal nikogo w zadnej sprawie, nie popelnil zyciowego bledu, niech pierwszy rzuci kamieniem. Widac, ze was to kreci, takie jechanie po tej dziewczynie. To, co robi, to jej sprawa. Oszukuje czy nie- przeciez na Wasze zycie nie bedzie mialo to wplywu, chyba ze ''jaracie'' sie tym programem do tego stopnia, ze spac po nocach nie mozecie. Program jak program, maja prawo zglosic sie rozni kandydaci- brzydcy, ladni, z przeszloscia. A to, czy cos zataja, to nie nasza sprawa, tylko ewentualnego partnera (tu rolnika). Przeciez to nie jest program o tym, by wszystkie brudy ze swego zycia wywlekac na cala Polske. Zreszta, kto by tak zrobil, szczerze? Za kilka miesiecy nikt nie bedzie pamietal o nich, wystartuje nowa edycja i znowu bedziecie mieli powody do wylewania jadu na ludzi. Poza tym ciagle klepiecie tu o ich popularnosci, ze chca sie lansowac, itd. A gdyby nie mieli odezwu w postaci komentujacych, dociekajacych widzow, to nie byliby popularni. WY ta popularnosc nakrecacie. I tylko WY, nie oni. I zeby nie bylo- to moj pierwszy wpis tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy przyklad gosc z 9:26. Co Cie obchodzi zycie prywatne Sary? Chcesz miec kilka informacji, by potem z tymi rewelacjami leciec z wywalonym jezorem na kafeterie? No naprawde. Co drugi wpis tutaj, to zapewnienie, ze nie podniecacie sie zyciem prywatnym tych ludzi, a za chwile piszecie co innego. Falsz i obluda. A innym smiecie cos wytykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×