Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik Szuka Żony 4 Topik który się nie zacina

Polecane posty

Gość gość
A Piotr to akurat dużo lepiej się zaprezentował w wizytówce niż na żywo. Ja jestem "miastowa" i jakoś tam wykształcona, ale jak go zobaczyłam, to pomyślałam sobie: o fajny, wypowiedzieć się umie, militariami się interesuje. Niestety to tylko magia montażysty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ch u j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo masz... podobna do mojej teściowej.Te same kul- viki w oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dfsdgd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I ta wiara miałaby jej przeszkodzić w założeniu rodziny ?No chyba, że ona też nawrócona jak Justyna. A wiadomo, że na wsi łatwiej o faceta z podobnymi wartościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacina pół godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 stronę otworzyłam o 22.33, czekałam 33 minuty beznadziejne to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ja bym się z Ewą nie zaprzyjaźniła ponieważ jest fałszywa, co innego mówi, co innego robi. Rozumiem, że trudno jej znaleźć faceta ale ona sobie nie pomaga. Uroda to nie wszystko. Gdyby w tym programie pokazała się jako miła i empatyczna osoba kto wie jak dzisiaj wyglądałoby jej życie. Tylu uczestników ma swoje strony na fb, lubią się wzajemnie, ludzie okazują im życzliwość, dostają oferty matrymonialne ... A Ewa co ? Nawet nikt nie zamieścił wspólnego zdjęcia z nią z finału. Czy ktoś może jej zaufać po tym co pokazała ? Czy ona wie co to znaczy dawać siebie w miłości czy tylko potrafi użalać się nad sobą, szukać kto ją wyręczy i wmawiać sobie jaka to jest zaje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dokładnie trza gdzie indziej iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda że Zbyszek z Moniką sa parą? ??? W sumie może by do siebie pasowało. Ona spokojna poukladana i chyba też chce założyć rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już zacina znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Raczej nie. Ale wygląda na to, że się polubili co jest kolejnym dowodem na to, że Zbyszek to fajny gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś na 100% nie są. Zdjecie to nie dowód. Po nagraniu finału była wspólna impreza i kazdy z każdym robił sobie foty. Zbyszek spotyka sie z kimś-ale to nie jest TA Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Idż do psychiatry !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś JUz nie pomoze ... Tylko w pustym łbie kobyła i dzięciol zyje ich zyciem... Bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:29 Myślisz, że takim prostackim wpisem komuś zaimponujesz? Masz jakiś problem? Dobra mogę zrozumieć, że Gosia nie jest Twoim ideałem urody, ale nie zasługuje na takie komentarze. Co więcej, nie dorastasz jej pewnie do pięt, a jedyne co masz do zaoferowania, to chamstwo i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty tylko mozesz sobie wyobrazić że z kimś się budzisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zakochała sie małolata w pawełku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:45 nie małolata, to raz :-) Nie lubię chamstwa po prostu. A Ty lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No ta sie zastanawiałam od godziny czemu nie piszesz o ukochanym dzięciole- po ponad godzinie w końcu stworzyłaś coś czym niby chcesz obrazić Małgosię, czy moze zniechecić do niej Pawła-uważaj bo oni w przeciwieństwie do ciebie nie siedzą na tym forum 24 na dobe, i twój "wielki wysiłe" pona miare poszedł na marne sory-takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś małolata o tamtej kretynce która właśnie tak chamsko ciagle o Małgoscie bo ma love do Pawełka, a czy to chamstwo czy prostactwo? Ale też nie lubię ;) Uświadamiam jedynie ze jakaś małolata pisze tu tak od kilku dni bo sie bidulka zakochała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośkę wyzywa tutaj wiecznie jedna i ta sama osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie o to chodzi, że małolata zakochała się. Przeraża mnie, że hejt staje się coraz bardziej sposobem bycia, życia i próbą dowartościowania się. Smutne to i nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale to jest do czasu, były już tutaj rozmowy na ten temat. W końcu ktoś naprawdę zapłaci za swoja gupotę, potem będzie płakał. Ale ja nie bedę tego pisała co moze sie stać-bo już inni pisali i to dużo. To nie jest tak ze mozna obrazać anonimowo-no nie jest. Ale ćwiertinteligent tego nie zrozumie. To jest starszne owszem, oczy bolą jak sie czyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Gosia i Paweł mają coś czego Tobie widać o tych wpisach brak MIŁOŚĆ to sie nazywa. A Tobie zostaje forum do wylewania żali, w sumie to Ci współczuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta co tu wypisywała o Jagodzie wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.53, co w nich pięknego? Na pewno nie kobieta-koń. Ona choćby nie wiem co włożyła na siebie i nie wiem ile zębów przedłużyła i kilo tapety na twarz napaćkała to i tak pozostanie koniem już na 1 rzut oka, a dzięcioł dzięciołem nawet w marynarce hotelowego boya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja kocham posty o obiedzie Zbyszka, z głowy mam wymyslanie co mam jutro gotować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×