Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik Szuka Żony 4 Topik który się nie zacina

Polecane posty

Gość gość
23.53, co w tym ładnego? Dzięcioł i koń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ktoś tu wlazł, kto myśli, ze na forum jest jedna dyżurna osoba krytykująca każdego uczestnika! Jedna od Zbycha i jedna od Gośki! Ludzie leczcie się. :/ to jest forum i pisze tu DUŻO osób! Ja tu też nieraz kogoś zjechałam, ale NIE wszystkie wpisy na temat jednej osoby są tylko moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdą dziewuchę ze wsi to akurat, co do zasady, każda inna przerasta co najmniej o te "pięty" albo i wyżej :) można się pokazywać w mieście, w tv, zamawiać sobie kuriera z ciuchami na wioskę, ale pochodzenie ze wsi i praca w smrodzie przy roli to coś, z czego człowiek nie wyjdzie i nie wyprze się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam dajcie im spokój, niech są szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum panuje coraz bardziej kwaśna atmosfera i nie przez wpisy, a przez jakiegoś rycerza sprawiedliwości , który tu co chwilę kogoś straszy jakimiś konsekwencjami. Idź człowieku na ławnika do sądu albo na prace społeczne albo na wolontariat, jak mas potrzebę zbawiać świat. Tu nie ma jakiegokolwiek wpisu którym prokurator by się jakkolwiek zainteresował. NARA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodowicz, fakt, pozwała do sądu jakiegoś kolesia z Internetu, ale w sprawie uporczywego powtarzania NIEPRAWDY na forach. Coś o jej dziecku wypisywał. A czy my tu kogoś znieważamy przez pisanie NIEPRAWDY albo oszczerstw? Nie, bo komentujemy reality show i nawet nie mamy możliwości napisać nieprawdy. Jest to program telewizyjny i komentarze w tym wątku odnoszą się tylko do tego, co nam w programie przedstawiają. Nikogo tu o nic nie pomówiono. Więc proszę tych dwóch spraw nie porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos wie już co Zbychu będzie dziś jadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oszerstw to tu jest pełno w co drugim poście . Ale ok pisz dalej powodzenia. Nikomu przez to nie ubędzie, ty masz ulge bo to jedna rozrywka w twoim bardzo nudnym życiu widocznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbychu to mógłby się z jedzeniem ograniczyć i zgubić kałdun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do sieci trafiły foy z nagrania swiątecznego odcinka-super/ Chyba będzie tam działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbigniew dziś na obiad ma mieć kluseczki śląskie z bitką wołowa na gęstym sosiku, do tego gotowana marchewka z groszkiem -ulubione. Dziś mięsny dobry obiadek bo w piątek post. Mama już ziemniaki obiera na obiad.Wołowina zamarynowana od wczoraj w lodówce. Zbigniew pojechał kombajnem kukurydzę zbierać bo sąsiad go wynajął a o tej porze kukurydze się zbiera.Na obiad wróci o 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś FOTY miało być Szkoda że musimy czekac do swiąt z tym odcinkiem, Marta jaka kreacja Gocha również mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co druga wypowiedz w tym topiku brzmi "zacina..." lub podobnie, a nie zadne oszczerstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś 01:35 gdybyśmy były na facebooku, to bym kliknęła ci lajka :D te podpowiedzi kulinarne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No to przenieście się na facebooka. Skoro wszystkie wypowiedzi tutaj są takie niewinne to w czym problem ? Tam wielbiciele końskich i obiadowych żartów mogliby być laikowania przez innych o równie wysublimowanym guście. Nic by się nie zacinało - no same plusy. Tylko, ze Wy jaj nie macie. Anonimowo wymyślać i pisać pogardliwe posty to pierwsi. Ale tak z własnego, choćby i fejkowego konta to strach ? Czyżbyście nie wiedzieli gdzie się kończy omawianie a zaczyna obrażanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś BRAWO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kogos oczy bola od forum, to po co je czyta. Nikt tu nikogo nie obrazil ani nie pomawial, tylko troche sie smiejemy z tego, co jest PRZEDSTAWIANE W TELEWIZJI. Pa pa moralistko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ja nie używam facebooka, mądra głowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam prawdę na fb RSzŻ to mi posty usuwali. Tam same takie pracują jak ta strasząc prokuraturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrazanie kogoś to prawda dla ciebie-jestes jednak głupsza niż ustawa przewiduje. Idż sie zaprzyjażnic z krowią rzęsą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:8 i kto tu kogo obraża? Czy ja komuś napisałam że jest głupi? Idź zacznij zmianę świata od siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*11:58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chamstwo i prostactwo tu zapanowało całkiem niedawno kiedyś to było całkiem fajne forum. Teraz też się przestałam udzielać , to mój pierwszy post chyba od miesiąca, bo rzygać sie chce od tego co tu wypisują, nie chcę brać udziału w takiej żenadzie, więc odpuszczam. Polecam to samo reszcie niech idioci sobie sami piszą i odpisują (bo sorry tak to wygląda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się z tą od straszenia już nawet nie chce gadać. Straszyła też na poprzednim topiku i albo ją zjechali równo, albo jej ładnie wytłumaczyli, że żadnej instytucji nie obchodzi nasza dyskusja. Myśli, że na nowym topiku się przestraszą. Niech dalej macha szabelką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że forum dzieli się na 3 grupy użytkowników: tych NORMALNYCH, tych węszących przestępstwo i policję oraz tych przekonanych, że piszą dwie osoby na krzyż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze niech odpisze mi osoba która nagminnie wyzywa tu małgośke-przynosi ci to ulgę? Jestem zwyczajnie ciekawa bo nigdy po niknim tak nie jechałam-wiec sie zastanawim co to daje ,a ze jedna osoba tak robi-to wiem bo pomimo starać zawsze pisze w jednym stylu i formie-wiec to jest jedna osoba. No smiało pisz co ci daje obrażanie kogos kogo nawet nie znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziękuj temu kto pousuwał, bo na Fb zagladaja i uczestnicy i ich rodziny więc może ktos przypadkiem ci dupę uratował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama Zbigniewa wyszorowała ubikację płynem odkamieniającym,później wc pikerem, później wybielaczem,wlała zapachowy płyn a na końcu przetarła chusteczką nawilżaną o zapachu pomarańczy .To należy do jej obowiązków bo Zbysio tego nie zrobi.Jeśli przyjdzie kobieta Zbigniewa,dostąpi zaszczytu zamieszkania w domu to w jej obowiązku będzie takie czyszczenie klozetu raz na tydzień,mama Zbysia ją nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×