Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik Szuka Żony 4 Topik który się nie zacina

Polecane posty

Gość gość
Ta laska od wypisywania o Jagodzie chyba przegięła, ale to sprawa między nią a Jagodą, jeśli to widziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbigniew z apetytem zajada obiadek, własnie mama dała mu dokładkę kluseczek i dolała kompociku z porzeczek Po obiadku Zbigniew pójdzie ogarnąć księgowość , jutro przyjdzie przelew z dofinansowania i zabierze mamę na zakupy do miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co tak źle komentują to chyba siedzą w domu na garnuszku u rodziców. Nie mają pracy bo gdyby mieli zajęcie to nie mieliby czasu na oszczerstwa. I tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama Zbigniewa ogarnia szybko kuchnię bo ma jeszcze inne obowiązki, dziś zapuści pranie z majtkami synka i rozwiesi w suszarni na poddaszu,gdyby była synowa to juz by segregowała majtunie a tak mama musi,niech jak najszybciej przyjdzie na naukę ta przyszła żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.53, przecież każdy w tv widział, że ma łeb konia i paszczę z długimi zębiskami, a jeśli nie widział to niech idzie do okulisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbigniew tak się najadł obiadku że siedzi sobie leniwie w kuchni przy stole ,zgłodniał po pracy i dużo zjadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja nie widziałem Widziałem fajną atrakcyjną babkę i do tego w przeciwieństwie do Ciebie mądrą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są różni użytkownicy na tym forum, ja np.jestem bardzo krytyczna wobec rolnika z matką (bo są za mocno według mnie ze sobą związani i przyszła żona tego nie zniesie) ale w życiu nie śmiałam się z jego ręki jak niektórzy. Albo skrytykowałam, że Gośka będąc zapatrzona w młodego odnosiła się chamsko do pozostałych chłopaków, ale w życiu nie komentowałam jej wyglądu, bo to nie jej wina. A jakaś o 12:50 nawyzywała mnie od głupich, stwierdziła, że wszystkie złe wpisy o Gosce są mojego autorstwa i snuła o mnie teorie :D więc ludzie zawsze myślcie co piszecie,nawet jeśli macie się za obrońców to też nieraz walicie kulą w płot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia fajna babka, z chodakowskiej też się śmiali i co dobrze sobie z tym radzi. Zresztą ładna miska jeść nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 14.40 - nie przejmuj się, to tylko godzina, nie nazwisko! Ania od geja napisała w liście, że ma dziecko, to, ta od Piotra ukryła tę informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama Zbigniewa odpoczywa na kanapie bo od rana na nogach,Zbigniew przyszedł pokazać zdjęcie dziewczyny która napisała do niego na sympatii ,ma napisane że lubi kuchnię wegetariańską więc pyta co mama sądzi na ten temat i czy warto taką w przyszłości zaprosić do domu, w końcu odmienne zdanie co do kulinariów może spowodować że kobieta nie będzie chciała się uczyć od mamy i nie zaspokoi potrzeb Zbysia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co mama dla Zbyszka na podwieczorek naszykowała? Wciąga mnie to życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:04 a daj spokój, jaka to agentka była :) wpierała mi, że ona wie, że tylko jedna osoba obraża Gosię, bo poznaje po stylu i formie :D ja jej wytłumaczyłam, że na forum jest kilka osób, ludzie piszą zbliżone rzeczy o uczestnikach, nie wszystkie wpisy należą do jednej osoby, a ona mi coś chrzani że potwierdziłam jej teorię:-)) ciemna masa jakaś, mam z niej bekę na 102 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania się do dziecka przyznała dopiero na spotkaniu ale chyba nie miało to znaczenia, bo Karol i tak nie zwracał na nią większej uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W porównaniu do Jusi czy Sarki to Ania akurat mądra kobitka jest. Za mądra dla Pana brewki Tamte sie ośmieszyły latały za nim ryja darły i g****o z tego mają niby przyjaźń wielka, ale to trwa jedynie zeby teraz dowalać brewce. A one takie same jak i on. Sarunia codziennie wstawia foty na FB i wspomina "ten cudowny czas" od nagrań mineło kilka miesiecy a ta dalej żyje tym , zabolało odrzucenie Karola oj zabolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe dlaczego włąsnie RSŻ jest tutaj tak krytykowany a uczestnicy obrażani, a jakoś program TVNu Ślub od Pierwszego Wejrzenienia nie jest kometowany. No może faktycznie najbardziej ogladane Reality Show w Polsce ma opłacanych hejterów? Kogoś (nie TVP) te 4,5 mln boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś u Zbysia,kolacja na ciepło.Zapiekanka z ziemniaczków zebranych z własnego pola,z szynką i dużą ilością tłustego dziurzastego sera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtt
Do tej co opisuje życie Zbyszka minuta po minucie - dawaj mocniej! Chce więcej czarnego humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślubu od pierwszego wejrzenia nikt nie komentuje, bo taki program to moralne dno! A poza tym nikt kto się choć odrobinę szanuje nieogląda tvn-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł przywiózł ze Szwecji dla Gosi całą wywrotkę marchewki żeby ścierała zęby, które od początku programu rosną jej z zastraszającą szybkością. Gdyby tego nie zrobił musiałaby wziąć się za korę drzew w ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uśmiałam się. Fajnie ktoś wymyślił z tym dzięciołem. On rzeczywiście w porównaniu do wielkiej, podłużnej głowy Gośki ma taką małą główkę z wielkim, nieproporcjonalnym nosem jak dziób dzięcioła :) Mnie to śmieszy i nie uważam tego za obraźliwe. To taka karykatura malowana słowami zamiast ołówkiem. Gośka jako koń też świetnie pasuje jako karykatura. Śmiesznie razem wyglądają. Naprawdę jak matka z nastolatkiem. Na jej miejscu obawiałabym się takiego wyboru. Chyba naprawdę miłość jest ślepa. W tym wydaniu w obie strony. Życzę im aby wytrzymali z sobą chociaż kilka lat, bo stałego związku z tego nie będzie. Gdy zgasną światła kamer spadną różowe okulary z obu nosów, mimo że, jak ktoś tu napisał, są takie pokaźne jak hamulce jelcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le dno dna... Szkoda mi idioda ciebie. Ale boli gdy ktoś ma lepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 19:41 - a kto ogląda jakieś badziewne tefauenowskie śluby od pierwszego wejrzenia, tu ludzie oglądają rolnika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No faktycznie kometujecie to co było w programie. Ale rozumiem że masz 13 lat i stad taka fantazja durna, pocię cię z tego sie wyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróciła osóbka która jedzie po Goście jak nawiedzona. Wymysliła "Koński łec" i ciągle sie tym jara. Ale jak ktoś ma taki pusty łeb to wiec nic nie wymyśli nowego-fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bohaterze napisz to u Gosi na Fb albo insta pod swoim nazwiskiem prawdziwym-dalej smiało-oklaski na odwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej edycji większość przyszła dla zabawy. Prawdziwi rolnicy i prawdziwie zainteresowane kandydatki były w poprzednich edycjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×