Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik Szuka Żony 4 Topik który się nie zacina

Polecane posty

Gość gość
Znacie chociaż definicję oszczerstwa? Kłamliwe!!!powtarzanie czegoś w celu skompromitowania danej osoby. My się wypowiadamy na temat programu kręconego w czasie rzeczywistym więc wybaczcie,ale argument o naszym "kłamliwym powtarzaniu" odpada,bo mówimy dokładnie o tym,co widzimy na ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pewnie wyzywałaś jak i tu a tam można to zgłosić i wtedy usuwają proste jak drut. Konstruktywnej krytyki nie usuwają, moich nie usuneli,ale nie wyzywałam nikogo, tylko napisała co mi sie nie podobało w tej edycji i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest fajna grupa fanów programu na FB zamknięta-tam można pisać i wyminiać spostrzeżenia-sami uczestnicy sie udzielają min Sara Janeczka Dawid czy Paweł-wiec tam warto , i generalnie jest kulturka i nawet fajne foty czasem dodają, znajdzcie i zapraszam tutaj dno dna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k******o znów zacina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbijcie sobie do głów, że to jest FORUM z którego korzysta ileś użytkowników naraz, a nie jeden dyżurny siedzi i wypisuje 30 stron! Ja bardzo dobrze wiem, które posty są moje, a które czyjeś. A że moje spostrzeżenia są podobne do czyichś i podobnie ubrane w słowa - widocznie ten uczestnik zasłużenie budzi takie, a nie inne opinie. Więc mądralo z 12:12 nie wypisuj, że masz do czynienia z jedną osobą, bo guzik wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś haha uderz w stół a nozyce sie odezwą dzieki za potwierdzenie teorii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle w temacie spadam z tego g****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz sobie wyobrażam, jak wygląda ta grupa na fejsie. Wzajemne słodzenie i pochwały. Podczas gdy my tu troszkę znamy zycie i wiemy jacy ludzie i jakie cechy sie nadają do związków - a program mowi głównie o małżeństwach. Jak mi ktoś wmawia, że z ludźmi przywiązanymi do matki i ziemi albo z kapryśnymi i wrednymi można stworzyć stały związek, to mi się nóż w kieszeni otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te kreatywne trollice z loży szyderców wyzywające bohaterów m.in. od koni i dzięciołów spełniają się twórczo również w temacie o jednej z youtuberek, a jeśli tam, to zapewne i w innych. Styl nie do podrobienia tylko inwektywy inne. Może jest w tym trochę prawdy, że część hejterów jest na etacie i tylko znakomicie wywiązuje się ze swoich obowiązków, bo czy jest aż tylu frustratów, którzy muszą na forum leczyć swoje kompleksy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie wielka obraza i wykroczenie, że jakiś uczestnik dostał tu ksywkę od nazwy zwierzęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem mogło by być nieco mniej obraźliwie, wynurzenia koleżanki Jagody nieustannie powtarzane w kólko tal samo jak matra były juz dennne, ale ogólnie jestem za wolnością słowa. Dopóki ktoś pisze żartobliwie lub z ironią tak jak o obiadach Zbyszka i zajęciach jego mamy, tudziez o licówkach Małgorzaty złośliwie to ujdzie i to wciąz jest wolność słowa. Zniesławienie to pisanie o sprawach osobistych danej osoby w taki sposób, że jest nie do zweryfikowania i mogłoby to pisanie poważnie zaszkodzic. Np. opisywanie nieprawdziwych lub niesprawdzonych sytuacji w sposób wyraźnie poważny, ukazujący opisywaną osobę jako przestępcę, nawołujące do publicznego linczu, zawieranie gróźb w postach itp, itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było 2 Pawłów, to jeden dla rozróżnienia dostał ksywkę. Nie widzę powodu do wzburzania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:49/51 a ty poiwerdzasz teorię, że są ludzie, którym się pisze, dwoi i troi, a oni i tak wierzą w swój własny porządek świata i zwie się to myśleniem paranoicznym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż dziwnie się to czyta. Człowiek szuka drugiej połowy a ludzie go jeszcze oczerniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt tu nikogo nie oczernił. Jest wolność słowa. Komentujemy zachowanie rolników w tv, które bywa dyskusyjne. Do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Serio? To ja chyba inny program widziałem Czy pokazywali tam przeszłość Jagody? Czy pokazywali jak wygląda Małgorzata po przebudzeniu i z kim spała? No nie przypominam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyskusyjne... Hm...to jest dyskusja... Wydaje mi się że naskakujecie na ludzi, wszystko wam się nie podoba, od sukienki, po rodziny Rolników. A argumenty macie kiepskie, to dzieci w przedszkolu lepsze dyskusje prowadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Podłość ludzka nie ma granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hello Hello naprawdę piszecie tylko o tym co było w TV? Nosz k***a to ja chyba inny program ogladam. Brednie wyssane z palca włacznie z zaglądaniem do łóżka do portfeli z obrazaniem i wylewaniem wiadra pomyj-tego w programie NIE BYŁO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:36 Serio?? Pisanie że ktoś ma "łeb konia", "nos jak złamany klarnet" albo "zębiska jak łopaty" itd., że już nie wspomnę o plotach jakie tu któraś rozsiewała na temat Jagody, to jest komentowanie zachowania rolników?? Chyba coś ci się pomyliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dobre, kometujesz to co było w telewizji, no akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też odnoszę takie wrażenie, ludzie chyba nie wiedzą jak wygląda praca i życie na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ktoś inny w ten sposób pisał :) a wbrew temu co się wam wydaje, wypowiedzi pochodzą od iluś różnych osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ośmieszanie Zbyszka jego mamy od kilku dni tutaj tez pewnie było w programie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może od kilku osób pochodzą, ale ten program tak nie wyglądał. Tym oczernianiem,pomówieniem mogą skrzywdzić druga osobę. Rolnicy to tacy sami ludzie jak my, też szukają dobrego słowa, miłości, niekiedy pracują dużo ciężej niż my. Ja mogę wziąć urlop na telefon a rolnik nie powie zwierzakom że dzisiaj ma urlop bo trzeba nakarmić o oporzadzic wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre :D nagle na forum zmiana frontu, tacy wszyscy dobrzy i sprawiedliwi, a kiedyś jechali jak nie wiem co :) Ja się wypowiadałam na temat tego co widzę w tv,a jeśli komuś innemu chciało się wchodzić w jakieś kwestie poboczne to jego sprawa, w dalszym ciągu nie jest to karalne. Trzeba by połowę Internetu wsadzić i mielibyśmy tu drugą Koreę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyszek i jego mama to porządnie ludzie. Co w tym złego że matka chce dla syna jak najlepiej, że zdaje sobie sprawę z tego że kiedyś jej zabraknie i Zbyszek zostanie sam a zapewne chciałaby żeby miał kogoś z kim będzie dzielił swoje życie. To was tak boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyszek jest tak lubianym człowiekiem po programie, budzi wielka sympatie ze jedna dwie czy tam trzy osoby które go nagminnie próbują obrazać tego nie zmienią. To samo Małgosia z partnerem a niech nieudacznicy wymyslają dalej nawet do ryb pprównują, czy im to w czymś zaszkodzi? nie, bo budzą powszechna sympatie i są bardzo lubiania. To samo Sara wbrew wszystkim tutaj Justyna (dziewica Justyna-pamiętam jak na początku ja ochrzcili niektórzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie wyluzujcie, po co piszecie rzeczy wyssane z palca. Przecież to nie prawda. Boli was to że ktoś ma odwagę szukać szczęścia w tv. Na miłość nigdy nie jest za późno. A tu widać że połowa osób komentujących jakby z tymi rodzinami w domu siedziała i ich podgladala. Po co to wszystko te oszczerstwa te swinstwa.. Lżej na sercu wam się robi jak się ponasmiewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×