Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik Szuka Żony 4 Topik który się nie zacina

Polecane posty

Gość gość
Mama Zbigniewa po kolacji myje podłogę w kuchni.W lodówce czeka już twaróg rozrobiony ze szczypiorkiem, będzie na śniadanie oraz na obiad już przygotowane naleśniki z twarogiem,będą ze śmietaną. Przygotowuje torby na zakupy bo jutro z rana Zbigniew zabiera mamę na zakupy , jak wrócą na obiad to już gotowe naleśniki będą do podgrzania na masełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwnym trafem to jest JEDYNE forum na którym tak się jedzie po Zbyszku i Małgosi DZIWNYM TRAFEM wszędzie indziej sa pozytywnie odbierami. A tutaj ktoś sobie wyciera nimi gębę na prawo i lewo , TYLKO TUTAJ w tak prostacki sposób nigdzie indziej. TO DZIWNE I nie p********e że piszecie tylko na temat tego co było w programie, mało tego dawno tu zostały już przekraczone granice dobrego smaku i etyki! A Małgosia została tutaj juz tyle razy obrażona , jakby nie widomo co zrobiła starsznego. Trzeba być starsznym człowiekim po prostu żeby w taki sposób na kogoś wylewac te hejty. Hejter to chyba zawód tego kogoś-wpisz sobie to w CV. I pamietaj wszystko wraca do człowieka. Teraz ty jedziesz po kimś-ktos kiedyś tak pojedzie po Tobie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To nie ludzie to 2 góra 3 osoby. To hieny bez własnego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiadomo że jedna osoba pisze o Małośce i Pawle ano robi ciągle jeden i ten sam błąd- przejrzałam ostatnie strony i rzuca sie w oczy -no sory że jesteś ćwierćinteligentem to nie znaczy ze każdy jest taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbigniew w kibelku wali gruche pod zdjęcie tym razem Moniki z RSzŻ na tablecie,kandydatki Piotra.Nie oszukujmy się,chłop swoje potrzeby ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okgyy
Jak ktos się zgłasza do telewizji to powinien być przygotowany ze różnie będą pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos wspomniał o Chodakowskiej też myślę że to szkaradna baba z paskudną twarzą. Z taką fizjonomią to wstyd na dwór wyjść a co dopiero na okładkę magazynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, i pewne oni sami mają to w d***e bo robią swoje i są szczęśliwi, a ja na przykład sie dziwię tylko temu zjawisku jakim jest ten cały hejt. Tutaj na tym forum można pracę magisterską o nim napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No widzisz a to Chodakowska zarobiła kilka milionów w tym roku nie Ty hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jakie jutro będą zakupy, czy udane, czy też nie. Pewnie będą już kupywać prezenty świąteczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj wredne Kobitki tu są ;) A ja Wam Drogie Panie powiem jedno; Z doświadczenia wiem ze Kobiety z dużymi nosami są głębokie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapoznajcie się z terminem: myślenie paranoiczne oraz urojenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:39 i 20:43, w szczególności są to pojęcia dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia to konkretna babka według mnie, charakterna, mądra, wiedząca czego chce od życia. Do tego jest zadbana i to bardzo, fajna z wyglądu. Wiadomo wygląd nie jest najważniejszy, bo uroda i młodość przeminą szybko. Ważne jest serducho i osobowość. Życzę jej szczęścia z Pawełkiem. Widać, że z niego dobry chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:57 Lekcje już odrobione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy się martwicie że ktoś jedzie po waszej idolce, a nie widzicie tego, że ona robiła to samo względem innych? Nie pamiętacie traktowania przez nią chłopaków? Jeżeli już macie swoją idolkę, to ja powiem tylko, że błądzicie, bo jest to osoba, sądząc z zachowania w programie, mega kapryśna, roszczeniowa, a poza tym bardzo źle się zachowała traktując "z buta" każdego innego kandydata poza swoim upatrzonym. I na tym się skupia moja krytyka, bo jej wygląd mnie nie obchodzi. Innego Pawła opieprzyła do kamery, jak się dowiedziała, że cokolwiek sobie z nią wyobrażał, i zachowywała się wobec niego zimno do końca programu. A temu tęższemu zarzuca autopromocję, gdzie on nawet psychologicznie na to nie wygląda. Osoba chcąca się promować zachowałaby sie troche inaczej. Ale to trzeba miec trochę ponad 18 lat i się znać na ludziach, a najlepiej mieć ku temu wykształcenie jak ja. mogę również zapewnić iz nie jestem osobą ktora wymyśla te bajeczne przezwiska, bo zwyczajnie nie mam ku temu talentu. Ale skoro ktoś mi nie wierzy to ja nie będę kopać się z koniem;-) bo na nieprawidłowe postrzeganie rzeczywistości są określenia fachowe, związane właśnie z moim wykształceniem. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie interesuj się bo psiej mordy dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie już spokój z tym bajdurzeniem, że Gośka to arbiter elegantiarum i z Pawłem są piękną parą. Ona jest brzydsza od Bońka, a ten jej pajac pierniczy takie farmazony, że słabo się robi. Zachwycacie się byle czym. Za chwilę gdy się rozstaną będziecie się dziwiły, że taka super para była. Weźcie pod uwagę, że są ludzie którym się ta para nie podoba, czują fałsz i głupotę w tym love story dla kucht i małolatów. Sami zgłosili się do programu i skoro chcieli się pokazać to musieli się liczyć z tym, że będą i tacy, którym nie będą się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie było obleśne jak Manowska na finale zapytała Emilę czy coś jeszcze czuje do Piotra, czy ona na łeb upadła?:O Koleś spodziewa się dziecka, dawno jest już z inną w dodatku siedzącą koło niego, a ona takie kretyńskie pytania dowala. A Ta Emila nie lepsza, bo jeszcze się zastanawiała nad odp. Paweł i jego projekt, ci co szydzili z projektu zostali tu zjechani, bo przecież żadna praca nie hańbi. No właśnie, to czego Paweł się wstydził? Ploty o Jagodzie, że niby nabierała Norwegow na ciążę i na kasę na aborcję:O:O:O Co za bzdura, zaczynając od tego, ze kobiety ze wschodu są w większości widziane jako gorszy gatunek, to nawet debil zażądał by wpierw wyniku badań, a nie dawał w ciemno kasę komuś kogo ma za...:O I jeszcze taki szczegół, w Danii np aborcja jest legalna, nie wiem jak w Norwegii, ale chyba powinno być podobnie, więc niby jaką kasę mieli dawać? Że niby miała robić to w Polsce, gdzie jest to nielegalne? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że tam aborcja jest legalna to nie oznacza że jest za darmo,downie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sobie robisz licówki na zębach i płacisz za to, to oznacza że to jest nielegalne bo płacisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.04, 100/100 ! Małgocha pokazała się jako najbardziej wrednyosobnik tego programu! Jeszcze się naje tego małolata aż do zrzygania. Dooppą go nie zatrzyma, a niczego innego nie ma do zaoferowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani udajaca pania psycholog wielką-ocenia kogoś na podstawie zmontowanego materiału na potrzeby programu. Brawo! Jak to mówi jedna dama z Tv Gratulacja... Możesz kogoś nie lubić ,ale nie znasz jej nie wiesz jaka jest prywatnie, a już poematy piszesz jaka to zołza. No uddawac psychologa to możesz tutaj tylko, moze niektórzy się nabiora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gocha jest brzydsza od Bońka :) :) :) :) Kocham Was :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubiłam Gochę i Pawła, ale po finale moja sympatia do nich zmalała. Gocha zarzuciła Dawidowi promowanie się, ale chwila, a co ona robi? Ona już zachowuje się jak celebrytka, wciągnęła w to Pawła, który był raczej normalnym chłopakiem w dresikach, a teraz non stop w garniturach elegancko ubrani nawet na zakupach w gotowości na paparazzi:O zero naturalności, zrobili się tak sztywni, tak podobni do tych mord pokazywanych ciągle w Tv, że stali się tacy sami jak ta cała reszta pseudogwiazd świecących tyłkami gdzie się da. Gosia i tak ładnie się ubierała, fajnie wyglądała, ale to gwiazdorzenie teraz, robienie się na Beckhamów, to nie jest to czym kupili sobie moją sympatię na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję ci kobieto/mężczyzno z 22:14, ale i tak ktoś z parano....powie nam, ze jesteśmy jedną osobą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale macie ból d**y. Czy będą czy się roztsną ich sprawa ich zycie. Ponoć kometuje tutylko to co w programie było hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:10 downem to ewidentnie jesteś ty skoro masz taką potrzebę obrażania kogoś, bo masz inne zdanie, a na dodatek g****o wiesz, bo nie mieszkasz w Norwegii. Skoro jest legalne, to tak samo jak każdy inny zabieg może być wykonywany w ramach ubezpieczenia za darmo, albo jak kto woli iść prywatnie i zapłacić. Można też dostać pigułkę poronną do 3-go miesiąca, więc nie ma opcji, że jakaś Jagoda nabrałaby kogokolwiek na wielką kasę na aborcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochana w Pawełku znów cierpi i wylewa żale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×