Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik Szuka Żony 4 Topik który się nie zacina

Polecane posty

Gość gość
Rzuciłem pracę i cały rozdygotany nie mogę się doczekać co dalej... cała Polska śledzi w wypiekami na twarzy czy rolnik znajdzie żonę, albo żona rolnika jeden kit... Matko jakiego dna już sięgnęliśmy. A może krzyżówka "rolnik szuka żony - nagie randki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:10 Idź się lecz! Tak zazdrościsz tej Jagodzie to sama wyjedź i z/a/p/i/e/r/d/a/l/a/j a będziesz mieć pieniądze, a nie siedzi i takie chore historie wymyśla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też ta Małgorzata wygląda na straszną fałszywą i zadufaną w sobie jędzę. Nie mam zaufania do ludzi z taką mimiką twarzy. Grymasy, które pokazuje gdy jej coś nie pasuje obnażają jej prawdziwy charakter. To zołza w czystej postaci do tego pełna kompleksów, które przykrywa przesadą w makijażu i ciuchami. Trudno się dziwić, że nikt w okolicy jej nie chciał mimo, że bogata. Gdyby była taka cudowna jak chcą tu niektórzy to by się nie mogła opędzić od konkurentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czysto psychologicznie to uważam, że najlepszy charakter na małżonka w tym programie ma Piotrek. Nie mówię tego z żadnej fascynacji, ale facet:jest konkretny, stanowczy, stabilny emocjonalnie, umiał zrezygnować z osoby dla niego nieodpowiedniej!!! (wiemy o kim mowa), jest opiekuńczy, wziął odpowiedzialność za kobietę i dziecko, nie było z nim skandali, pijaństwa. Jego jedynego z tych rolników szanuję i uważam, że mu się życie ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
licówki, a przerwanie ciąży nie zalicza się do tej samej kategorii, DOWNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac bylo, ze Malgosia przyszla do programu w celu znalezienia sobie drugiej polowki. Wiedziala kogo szuka, jakich cech itp. Bardzo fajna dziewczyna, podeszla to tego z klasa, jestem pod wrazeniem, ze tak wszystko ladnie rozegrala. Teraz tylko trzymac kciuki, zeby sie im udalo, bo oczywiscie roznie bywa w zyciu A hejterom zycze miłosci tak po ludzku! Kochajcie i badzcie kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mimiką to jest tak, że mogą cię pięć razy zmontować, ale po oczach lub grymasach wszystko z ciebie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gocha najlepsza babka w programie jaka była . Ma temperament i wie czego chce od życia. Uwielbiam ją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usuwanie w ramach ubezpieczenia jest wtedy, gdy z ciążą jest cos nie tak albo dzieciak jest chory downie a usunięcie ciąży z własnego kaprysu kosztuje i trzeba zapłacić i jeśli jest np 3 miesiąc to ci tabletka po nie pomoże bo taka tabletka działa bodajże parę godzin po stosunku,nie pozwala na zagnieżdżenie się zygoty za darmo to można w ryj dostać przygłupie ja piertole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze lubiłam Goche i jej broniłam ale odkąd zobaczyłam jak najechała na Dawida,zresztą bardzo fajnego i pozytywnego chlopaka to zmieniłam zdanie.Nie myślałm że jej tak sodówa uderzy do głowy,myślałam że jest rozsądniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:17 mnie też nie znasz prywatnie,a z góry twierdzisz że udaję coś :) logika? Poza tym ona się sama pokazała z takiej strony, a może w innych okolicznościach zachowuje się inaczej, nie mnie oceniać. Ja patrzę na to jak się kto przedstawił na wizji, a niestety oczy i mimika a przede wszystkim zachowanie wobec chłopaków!!!!nasuwają taką raczej negatywną ocenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się wydaje, że ta popularność właśnie szkodzi Gosi. Może i wiedziała wcześniej czego chce, nie zawsze była miła czy potrafiła ukryć niechęć do kogoś, ale odkąd wybrała Pawła, potem ten finał, chyba jednak trochę jej sodówka uderzyła do główki. Na siłę próbuje być idealna, zawsze perfekcyjnie wyglądać i zachowywać się, teraz wygląda to mega nienaturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawid wg niej sie lansuje :O Niech ona się odpiertoli od niego.To że chłopak ma charyzmę, umie cieszyć się życiem nie oznacza że uprawia lans.I jak dobrze przyjął tę krytyke rozkapryszonej lali udającej Paris Hilton - nie przejął się, bez złości , z uśmiechem i jeszcze sam z siebie żartuje w internecie ,super chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem jedno p*********e jak potłuczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAHA! 3 opinie "in minus" na temat tej rolniczki pochodzą z 22:41. Jak wiadomo jedna osoba nie może w tej samej minucie zamieścić 2 postów, bo kafeteria wywala komunikat, że trzeba odczekać co najmniej 1 min. W związku z czym ogłaszam upadek teorii, ze tylko jedna osoba ma jakieś uwagi do tej dziewczyny, bo jak widać jest nas więcej. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że Gosia najfajniejsza rolniczka jak do tej pory. U niej jest tak konkretnie i na temat. Wybrała Pawła ponieważ on jedyny wykazał zainteresowanie, starania, adorował ją, a pozostali panowie przespali swoje pięć minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie już zazdrościć jej czy tam im. Ich sprawa czy bedą czy nie, ale skoro mogą sie lansować w TV i im za to płacą, to czemu mają nie korzystać. Każdy by poleciał po tysiaka czy dwa za 5 minut wywiadu, no taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:39 Widzę, że jakaś nie/doj/ebana krowa się znalazła, nie potrafisz normalnie rozmawiać to porozmawiam na twoim poziomie tak jak lubisz żałosna kupo g/ó/w/n/a. Wyzywasz mnie, masz się za wszechwiedzącą, a sr/ako pie/rd/olona nie odróżniasz tabletki po (72h) a tabletki poronnej? To teraz powiedz w jakim skandynawskim kraju mieszkasz lub mieszkałaś i jakie masz doświadczenie w temacie? Aborcja z własnego wyboru dla kobiety, która posiada ubezpieczenie jest DARMOWE w Danii, czyli w Norwegii musi być podobnie, podać ci link zakało? Przygłupie nawet żadnego języka skandynawskiego nie znasz to po co ci linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta tam Dawida też lubię,ale nie oszukujmy sie był tam dla jaj, Gocha źle to nazwała. Chociaz widać po ich profilah FB że chyba sobie wyjaśnili i lubią sie nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już piszecie o Downie to mnie przypomina się Pietrek gdy wywali oczy w górę, wciągnie brodę i roześmieje gębę.. i jeszcze ta jego "błyskotliwość" intelektualna. Ma szczęście, że znalazł tę Kaśkę2. Co prawda przewiduję, że w przyszłości ona go puści z torbami ale inaczej potomstwa by się nie doczekał jak przez przypadkowy wystrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo sympatyczna para. Życzę szczęścia i wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgośka jest z******ta dupa i macie z tym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko su/ki niedoj****e zazdroszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:49 aty stary kurfiszonie tyle bluzgów z siebie wyrzygałas że z emocji pewnie się posrałaś nie/do/j***e wyliż Jagodzie od/byt i zjedz jej rodzyny z łoniaków jak tak strasznie ci zależy na obronie tej cudowności szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszcie ile im płaca bo dopiero niektórych żółć zaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.49-gó/wo szmato zeżryj równo i idź się powieś na drzewie,wybawisz świat od swojej osoby deklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tłumaczysz o tych tabletkach poronnych,tak sie przejełaś że ci we łbie zaraz żyła pęknie i wylewu dostaniesz gruba ścierwo wylądujesz w szpitalu i zdechniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:50 przypadkowy wystrzał hahaha on musiał być prawikiem, albo z 10 lat seksu nie uprawiać. Kasia z doświadczeniem się za niego zabrała, ten nie chcąc się przyznać do prawictwa chciał udac doświadczonego, więc powiedział ze wyjmie w porę. A tu bach bach 3 ruchy i mu wystrzelił, kolesiowi na nic się zdało wyliczanie prezydentów amerykańskich. Typowy 1 min koleś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jak ktos płaci za aborcję tzn że jest nielegalna-ale wymyśliła głupie ścierwo ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:54 Zgadzam się, ma z******tą figurę, włosy też ma ładne, ale jak to się ma do gwiazdorzenia?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×