Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik Szuka Żony 4 Topik który się nie zacina

Polecane posty

Gość gość
pedał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacina już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam uwielbiam Małgosię i Pawła serio-gęba mi się cieszy jak ich widzę. Fajni są, widać ze ich trafiło, i ostatnio zlewałam jak udawali bardziej obcych sobie niż sa naprawdę ;) czy to wazne kto ładny kto nie-miłość jest piękna to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie przy wyborze z 3 Sara została ostatnia i z tego co pamiętam z taką pewnością siebie powiedziała coś w stylu no mów już co masz powiedzieć z przekonaniem, że ma jej powiedzieć, że ją wybiera. A ten jej podziękował, ta w szoku, ale podtrzymywała dalej sztucznie uśmiech spowodowany wiarą, że wygrała. Karolkowi wszystko się podobało do czasu pierwszego zgrzytu. Normalnie kocham takich facetów, wszystko pięknie, potem ten nawala i nic sobie z tego nie robi, a gdy ta śmie wyrazić niezadowolenie to ten nagle się odkochuje i spiernicza. Pewnie z Jagodą będzie tak samo, ta jest spokojniejsza, więc dłużej zejdzie zanim coś mu wygarnie, ale to i tak tylko kwestia czasu. Karolka trzeba tylko po głowce głaskać i puszczać pierdki o zapachu malin to wtedy tylko on czuje to coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pomarszczona z krowimi rzęsami od kloca Piotra przypomina mi taką baba jagę, tylko miotłę w rękę i kapelusz na głowę, w sam raz komponowałaby się w to miejsce ze straszydłami gdzie kloc i Kasia byli ostatnio na randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wybrać najświeższą rybę? Oto kilka oznak, że mięso jest świeże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To miejsce zamek tortur nawet u mnie wzbudził niepokój:-/ Upiornie i w nocy człowiek by oszalał tam. Cóż, Piotrek nie jest zbytnio wygadany; pamietam jak mówił, ze nie chce kobiety z dzieckiem, ale jak zobaczył łaski na zdjęciach, to juz nawet mu dzieci nie przeszkadzały Karolek ma osobowość Dziecka. Pamietam jego zachwyt nad listem Justyny, w ogole był tak podekscytowany tymi listami, a wyszlo wielkie gowno. Zbyszek tez złe wybrał, nie wiem czym sie kierował? Mikołaj - dobrze skwitowała Jedna z kandydatek - nie wiem czy to ta, ktora wybrał, ale ta co powiedziała, ze moze jemu wszystko jedno z kim bedzie, bo najbardziej kocha siebie? Mysle; ze liczył na listy od młodych, tak ok 30 letnich, a tu napisały same starsze kobiety i zonk. Małgosia - o niej chyba nic nie powiem, ale mysle, ze od początku stawiała na Pawla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwcie się, że Karol po napotkaniu pierwszej przeszkody spieprzył. Tu nie chodzi o niedojrzałość czy wygórowane wymagania. Jego kobiety nie interesują, więc po co się ma kopać z koniem? Jagoda póki co mu nie podpadła, ale przy pierwszych schodach się jej pozbędzie. Co innego gdyby trafił na jakiegoś jurnego chłopaczka w jego typie. Wtedy by się starał, oj starał. Ciężkie jest życie w kłamstwie, szczególnie w jakiejś zapadłej dziurze, a, że on jaj nie ma raczej nic się w jego życiu nie zmieni. Kaśka po tuningu i tak będzie miała patologiczną urodę, tak jak Manowska ma urodę wiejską czy Gośka męską, a krowia rzęsa - jak ktoś słusznie zauważył - wygląd wiedźmy. Nie każdy może wyglądać jak Angelina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Justyną było tak samo, wielce zakochany, ale gdy ta zaczęła mieć już jakieś oczekiwania, a ten wyczuł jej niezadowolenie to od razu diametralna zmiana podejścia, nagle wrogo nastawiony do niej i poleciał do Sary. Ktoś też pisał w poprzednim watku o Teresie, że ma takie wredne rysy twarzy, od razu mi się przypomniała wypowiedź tej babki co zrezygnowała, że Teresa jest bardzo interesowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawełek już pewnie telewizor do stajni zniósł by razem z ukochaną finał oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha fajne podsumowanie typów Urody :D manowska faktycznie ma urodę takiej wiejskiej dziewczyny rodem z "Chłopów", ciekawe czy jak Jagna wypowiedziałaby "ale robić w polu - Nie robiłabym"?:D, Kaśka czy patologiczna? Mysle ze duzo traci przez włosy bez wyrazu, wiszą takie przyklapnięte, makijaż tez mogłaby poprawić. Krowia rzęsa niestety nie zyskała nic tymi rzęsami, Mnie sie nie podoba, a Gośka troche meskie rysy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekata na finał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak gwoli sprostowania, tego co tak powyżej sobie ktoś pisze :D osoba dominująca a osoba charyzmatyczna, to dwie różne osoby :D tak samo jak osoba arogancka i osoba silna :D jakoś nie widzę charyzmy u Gosi, a siłę to może i tak - fizyczną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośka wcale nie ma męskiej urody. Ona ma twarz konia. Żadnym makijażem tego nie zamaskuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokazta swoje foty hieny i malpy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na gospodarce jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia po prostu pod każdym wzgledem pasuje na wieś jak ulał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgorzata nie ma charyzmy tylko wredny, rozkapryszony charakter. Gdy coś jej nie pasuje to zachowuje się jak ostatnia prostaczka krzywiąc ryj i strzelając focha. Paweł długo z nią nie będzie. Nawet jeśli się pobiorą ucieknie zaraz gdy minie mu fascynacja seksualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ni nie jest piękna i co z tego w sumie? Wszyscy są tacy typowi i normalni. O to chodzi. Myślałam że ta czarna to taka bida z patologii po wyglądzie a jest nadziana. Dziwne tak wyglądać przy forsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no macieta problema, uciknie-pewnie od twojej głupoty to jeden juz uciekł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na krew pot i łzy Czuje ze bedzie dziś rzeź niewiniątek!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teresa da czadu na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz balon pęknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ino z flachą czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już za chwilkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedziemy z koksem Gocha fochuje do dawida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzili bedzie dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe, bywalec wiejskich dyskotek zrobił dzieciaka bez ślubu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacina na finał okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×