Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik Szuka Żony 4 Topik który się nie zacina

Polecane posty

Gość gość
Gdzie można obejrzeć dzisiejszy odcinek się ktoś nà tvp nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja np tez nie widzę się z matką mojego męża w jednym domu i nikt by nawet nie pomyślał że ja chce dla jego matki źle.Rzucił się zagryźć Ewkę bo powiedziała coś na jego mamusię, co za chu/j jeb/nięty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale znowu zrobili pojazd na tę Ewę, pokazali jej wredne teksty, a co sorry z tą drugą? Przecież razem z Ewą jechały na Zbycha, Ewa nie prowadziła monologu tylko obie się nakręcały, a czasami nawet to ta druga nakręcała Ewę, a teraz tylko z niej potwora zrobili a tamta świętoszek? Ta od Mikołaja co odeszła teraz dała znać, że mogłoby coś z tego być ale książę nagle niezainteresowany, a taki był zrozpaczony, że odeszła. Skoro jak mówi do żadnej nic nie poczuł to po kiego grzyba obcałowywał i skakał wokół nich?:O Robi nadzieję a po czasie wyskakuje z tekstem, że mu zadna nie pasowała Manowska płacze na widok siebie samej płaczącej:O:O:O A co z listowną miłością Zbyszka? Wszyscy od razu wiedzieli, że to był tylko antenowy pierd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, z Iwona by wyszło,gdyby nie Ewa,bo przecież świetnie im się rozmawialo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś zauważył, że Sara I Justyna choć młodsze od Anki z dzieckiem to pomarszczone jak cholera, a ona najstarsza, a jaka gładka cera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i z miłości Zbycha nic nie wyszło ,nawet sie nie zająknął,teraz widzę że Zbigniew to nie jest takie sobie pierdu pierdu żartowanie.On na serio jest niebezpieczny i pie/rdo/lnięty i to nie ma nic wspolnego z brakiem dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już mam dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieszę się że już wiadomo dlaczego Zbigniew jest sam do 43 roku życia - przecież to przez Ewę!!!! jak można tak bezwzględnie z nieskrywaną satysfakcją, no wręcz grymasem ekstazy, raz jeden mówiąz bez tych wszystkich przystanków i "tak jakby" "chyba" zaorac kobietę na wizji? Zbychu? czy ty oglądałes te swoje odcinki? czy słyszysz co się od ciebie mówi? Ewa nigdy nic nie mówiła o wyrzucaniu mamy, to już więcej Iwona dorzucała do pieca! I Zbysiu jeśli czytasz - czy ty na prawdę wierzysz że gdyby nie Ewa, to żylibyście ze szczupła iwonką długo i szczęśliwie? :-o a teraz obudź się :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emila na odchodne chyba worek paszy dostała, bo w dwa miesiace wagę podwoiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a słyszeliście jak Mikołaj zaczął głos podnosić na kobity? jeju już myślałam że zaraz będzie mordobicie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sara wygladała mega tandetnie i staro, Emilia to juz tragedia. i tak uwazam ze Goska ma KLASĘ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilka na wadze chyba ze 100 kg :D jakieś 2 dychy na plusie jak nie więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli Zbigniew na wizji tak napada na kobietę i mówi bzdurne wyimaginowane bezczelne zarzuty to wyobraźcie sobie co może zgotować kobiecie z którą będzie żył.Podły padalec, heh :O Ewa kazała mu matkę wyrzucić i użył tego słowa drań to mało powiedziane. Jak tak można kogoś oskarżyć ,stawiać ją w położeniu bestii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze Zbychu jak się zasłania, że nie chciało mu się tego odkręcać, bzdura. Od początku był zbyt nieśmiały i olewał je zostawiając same sobie, więc co się dziwi, że z nudów gadały różne rzeczy. Gdyby tak mu na Iwonie zależało, to by mu żadna Ewa nie przeszkadzała, a gdyby miał jaja to by siadł wtedy z nimi i wszystko wyjaśnił, a nie teraz nagle taki zdecydowany, bo jak ktoś wyżej napisał Manowska czyli wsparcie koło niego. Taki typ, jak nie mamusia to inna musi mu otuchy dodawać i popychać do przodu. A sam się nigdy nie przyzna, że wina leży także po jego stronie, nie miał inicjatywy, pozwalał akcji toczyć się samej a sam się wycofał, a teraz najłatwiej zwalić cały syf na kogo innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa Zbyszek siedzi na kobiecym forum i to czyta... jak tak ci zalezy zeby poznal Twoje zdanie to napisz na facebooku na profilu rolnika, a nie no przeciez nic tam oczerniajacego nie napiszesz bo tam nie bedziesz anonimowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyszek to żadna mameja jak widać :-o on nawet się nie zaciął przedstawiając swoją jedynie słuszna wersję :-o Ewa chyba i tak wiedziała, że co by nie powiedziała i tak nie pójdzie co ma zrobić, nic nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
big Ewa jak zaatakowala Manowska, wodac ze to okropne babsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czy ktoś zauważył, że Sara I Justyna choć młodsze od Anki z dzieckiem to pomarszczone jak cholera, a ona najstarsza, a jaka gładka cera x Nie tylko one. Emilia 28 lat też w przybliżeniu wygląda strasznie - gruba warstwa tapety, zmarchy na czole i wokół oczu, zaskorniki zapudrowane... Monika bije je wszystkie na głowę chociaż ma 40 lat. A z Ewą to już w ogóle. Nie wiem, może one kłamią co do wieku, a już szczególnie w wiek Sary nie mogę uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:15 też to zauważyłam, ale oni coś tam wycięli, więc nie wiadomo o co tak się spienił. Dziwne, że mówi, że ma zdecydowany charakter, to więc po co dawał im nadzieję zamiast od razu walnąć wprost, że nic z tego nie będzie? Teresa mi się podobała, że potrafiła trzymać emocje na wodzy i ze spokojem mu odpowiadała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Manowska taka trochę dziś su/kowata była -wow uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie jak Zbych dziś mówił o Ewie, że samo zło itp to po prostu jakby co najmniej Amstaff lub Rotweiler szczekał na ratlerka. w dodatku Amstaff ze swoją panią obok i drugą Panią w domu na wsi...... pierwsza zasada Zbych - trochę szacunku do kobiet!! druga - Ewka nie powiedziała że chce ci mamusię z domku wyrzucać. zresztą o tym "stwarzaniu czegoś fajnego bez mamy" mówiła Iwona, nie Ewa, tak na marginesie :-o i faktycznie, gdy Iwonka przyjechała wcześniej i jeszcze nie było Ewy i rzekomo taki kontakt mega złapalicie - sorry facet.......Iwona na górce na łózku rozwalona, a Ty z mamusią pitoliłeś jakieś smuty "że już wreszcie ci się odmieni" najwięcej na łózku kobiety w łachach to u ciebie przelezały, bo robic chyba nie miały co......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karol; "Szukałem nutki szaleństwa, nie całej pięciolinii" padłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta od rzes jest chyba troche nieteges. Nie wie gdzie patrzec jak mowi, papla bez sensu jakies durne gadki kto do kogo więcej napisal i ze czeka na więcej ofert matrymonialnych pusta jest, ale nie bylo chyba powiedziane czy znaly się z anorektyczna emila wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego czepiacie się Zbyszka. Bardzo dobrze zostało zostało powiedziane na początku. Przecież rolnicy już w wizytówkach mówią jakie jest ich życie i oczekiwania więc po co potem takie jazdy ? A tak było w przypadku Ewy. Wiedziała, że facet mieszka z mama to po co pisała ? Sama mieszka z ojcem, wie jak to jest a potem takie teksty, że ona i owszem ale bez mamy. I druga rzecz, że Iwona była inna dopóki nie przyjechała Ewa i widać wszyscy to widzieli: Zbyszek, jego mama i ludzie z produkcji. Szybko zapomnieliście o ostatniej akcji Ewy, która najlepiej pokazała jej fałsz. Wystarczyło, że wyjechała a Iwona znów zainteresowana zajęciami Zbyszka, chętnie z nim pojechała do pracy. A wcześniej to jedna przez drugą głupie teksty o śniadaniu do łóżka, spanie do 10 a po posiłku to niech po nich sprzątają. Wy myślicie, że Zbyszek i jego mama nie mają uczuć. Że on po to zaprosił panny do domu aby mu z miejsca życie układały tak jak im pasuje nie starając się nawet poznać drugiego człowieka i zrozumieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacina! Brawo Zbychu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teresa chyba pojechała po bandzie ale utzymała emocje na wodzy, to jej się chwali, to jest chyba silna temperamentna kobieta i dość rozumna Janinka jeszcze futkę Mikołajowi zostawiła, ale i tak dostała kosza, kobieto trochę honoru :-o kocham Renię :-o jej głos, jej dystynkcję, staroświeckość, niedzisiejszość i umiejętnośc powstrzymani anerwów na wodzy ale chyba też deczko naiwna jest, bo miałam wrażenie że myślała że na finale Mikołaj wyzna jej miłość i że niepojechał do Tereni ani Janki bo to Renię ma w sercu :-o ale Mikołj nie ma w sercu żadnej damy, ani nie damy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:20 Ewa nikogo nie zaatakowała, bo to ona była od jakiegoś czasu zaszczuta, jej reakcja była odpowiedzią na atak na jej osobę i niekrytą wrogość Manowskiej, obrończyni swojego pupilka. Niech sobie Zbychu znajdzie tą swoją wymarzoną jedyną, ale prowadząca nie powinna faworyzować uczestnikow, jej zachowanie to manipulacja i podpuszczanie widzów. Moze niech sama wezmie tego Zbycha skoro ma takie silne uczucia względem niego, bo sama litość to za mało, niech udowodni w czynach to swoje wielkie serce do Zbysia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem rozcarowana Pawełek dziś o seksie nic nie wspominał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.50, podobno Karolek nadepnął na głowę leżącej zapitej Sary i odwieźli ją do szpitala, bo krzyczała, że ma krwotok do mózgu. Karolek poszedł spać i ją olał. Stąd jego odkochanie z miłości do zaprutej na amen koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już nei wiem, czy oglądałam ten sam program co Zbigniew :-o -ja widziałam totalną olewkę po stronie Iwonki, od pierwszego wejrzenia - on "prawie" wielką miłość, którą zaprzepaściła manipulacja Ewy, jedynej winowajczyni jego jeszcze-samotności :-o -on twierdzi że teraz z Iwoną to już "tylko przyjaźń", a ja nadal widze u Iwonki tylko olewkę :-o -podobno Ewa , chciała mu mamę z domu wyrzucać, a ona wszak jechała po nim jak po łysej kobyle, lecz o mamie było tylko że w pakiecie i że mu usługuje, zresztą więcej jechała prawie-niespełna-miłująca go - dziś przyjaciólka - Iwona :-O zbyszek podobno masz wiele działek, a na Marsie też? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×