Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego jesteście same ?

Polecane posty

Gość gość
fajny taki brzydal, co lubi się brzydko zabawić. Jak ten z Warsaw Shore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma to znaczenie czy mężczyzna jest przystojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widze same meskie brzydkie ryje z ladnymi kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety sa same, bo faceci ponizej 5/10 szukaja kobiet powyzej 9/10 i inna sie nie zainteresuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Carycka jak zawsze bezbłędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla facetow kazda kobieta ponizej 9/10 jest brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nierealne wymagania to mają kobiety szukają mężczyzn znacznie bardziej ładniejszych od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:06 moj ostatni byly mowil tak samo, drobnostki, to nie wady, a masz tyle zalet. A potem sie zaczęło olewanie, flirty z koleżanką, planowanie wyjazdow beze mnie... Jasne, mozemy pogadac. A co do facetow, nie mam co narzekać na nich, jakbym byla facetem to pewnie tez btm nie chciala takiej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety powinny zejść na ziemie bo z tymi chorymi wymaganiami daleko nie zajadą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś jest przystojny? Rzecz gustu. Nie wszystkim podoba się to samo i nie tylko dobra prezencja się liczy. Trzeba jeszcze umieć radzić sobie w życiu i umieć zarabiać pieniądze. Po co komuś jakaś przystojna ofiara losu, jak z takim nie wybudujesz domu i ogólnie bieda z nędzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo widać ze dla ciebie każdy facet jest brzydki nawet ten który jest przecietny z wyglądu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie czasem czy nie zrobić pierwszego kroku w kierunku mężczyzny, który wam się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Według badania to kobiety bardziej patrzą na wygląd 3/10 chce faceta z oceną 8/10 mężczyźni zazwyczaj szukają dziewczyn ze swojej ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chyba na odwrót :) Kobieta przecietna uważa się za idealną, ładną, piekną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczekkkkk82
Bo jestem ohydna, fizycznie i umysłowo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie opowiadaj bzdur rzadko można spotkać piekną z brzydalem bo one się takimi brzydzą dlatego się z takimi nie prowadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa same bo patrza tylko na wyglad na podstawie z******tego wygladu wybieraja partnera do zwiazku takie sa fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety sa same bo faceci maja chore wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Myślicie czasem czy nie zrobić pierwszego kroku w kierunku mężczyzny, który wam się podoba? x nie bo facetom podobaja sie tylko powyzej 9/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 21:06 moj ostatni byly mowil tak samo, drobnostki, to nie wady, a masz tyle zalet. A potem sie zaczęło olewanie, flirty z koleżanką, planowanie wyjazdow beze mnie... Jasne, mozemy pogadac x Wiec tak jak myślałem. Nieodpowiedni facet ;-) i na pewno nie był w tobie naprawde zakochany. Dużo masz nieudanych związków na koncie?. Ciekawi mnie ile masz lat ?. Ps. Ja też nie lubie imprez ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Według badania to kobiety bardziej patrzą na wygląd 3/10 chce faceta z oceną 8/10 mężczyźni zazwyczaj szukają dziewczyn ze swojej ligi. x nie kobiety tylko facec***atrza na wyglad, faceci 2/10 zazwyczaj szukaja kobiet co najmniej 8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chyba ci się coś pomylilo facet spokojnie zwiąże się z brzydką, ale za to kobieta nie zwiąże się z brzydalem, bo są wzrokowcami chcą wszystko co jest ładne włacznie z facetem. Kobiety szukają mężczyzn z oceną minimum 8/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kolezanka jest naprawde ladna, zawsze miala powodzenie wsrod mezczyzn a wyszla za masz za jakiegsd piegowatego rudzielca z brzuchem, figure i twarz sa wstretna nie ma za grosz atrakcyjnosci, a moglaby miec o niebo przystojniejszego faceta a wziela takiego grubego rudego brzydala, ktory wcale bogaczem nie jest🖐️ ona zarabia wiecej od niego, prowadzi wlasna firme, a on jest pracownikiem fizycznym - to pokazuje ze kobiety sie zakoc***a w charakterze a faceci wymagaja idealow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni patrzą na charakter, a kobiety na wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni zawsze powinni robić 1 krok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby faceci nie mieli nierealnych wymagan podrywaliby wszystkie brzydkie realne kobiety a nie slinili sie wszyscy do jednej najpiekniejszej nie w ich lidze. W Polsce kobiety maja brzydkich mezow, choc same sa uznawane za najladniejsze kobiety. Dla facetow kazda jest brzydka, tylko 9/10 i 10/10 facetow interesuje i latami czekaja na portalach randkowych na te najladniejsze zamiast zwiazac sie juz dawno z tymi realnymi wolnymi to wola czekac i marzyc o sex-medelkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety patrza na charakter a faceci na wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mój kolega przystojny dobrze zbudowany związal się z brzydką kobietą która ma nadwage, krótkie włosy i wygląda jak karyna ze wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spójrzcie na te zaniedbane lśniące, nalane gęby tzw. mężczyzn na portalach randkowych. Zaniedbani, w rozchłestanych koszulach, smród wprost wylewa się z tych zdjęć tak, że niemal można poczuć ten swąd zapoconego ciała mimo, że jest to uwiecznione jedynie wizualnie... Opisy z błędami wszelkich typów lub w ogóle bez opisów, niedbalstwo w każdym aspekcie profilu, ze zdjęć wyziera bałagan w otoczeniu, z opisu - bałagan w głowie... Na pewno są też zaniedbane kobiety na portalach, ale większość kobiet dba chociaż o prezencję i higienę osobistą, a tym portalowym facetom nawet na tym nie zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×