Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego jesteście same ?

Polecane posty

Gość gość
Witam, wykonam wrozbe do 4 pytan w cenie 20zl. Tarotem zajmuje sie od ponad 20 lat, do tej pory wrozylam tylko rodzinie i znajomym, jednak teraz postanowilam sprobowac swoich sil tutaj. Co prawda nadal sie ucze, ale mysle, ze najlepiej uczyc sie w praktyce, wiec zapraszam zainteresowanych godofrainbow@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wykonam wrozbe do 4 pytan w cenie 20zl. Tarotem zajmuje sie od ponad 20 lat, do tej pory wrozylam tylko rodzinie i znajomym, jednak teraz postanowilam sprobowac swoich sil tutaj. Co prawda nadal sie ucze, ale mysle, ze najlepiej uczyc sie w praktyce, wiec zapraszam zainteresowanych godofrainbow@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Ja tez po 30. Grubo juz :) I skoro jestem wolna, to są tez wolni mężczyźni. Czysta statystyka. Maga byc z odzysku. Dla mnie facet, który np. dba o dziecko, które ma z poprzedniego zwiazku nie jest przeszkodą. Będzie trochę trudniej, ale też może być wspaniałe. Dzieci nie mam, a szkoda w sumie. Cytując mądra znajoma po 50 "faceci odchodzą, a dzieci zostają. .." Ale nie mogłam, choc moglam, nie umialam zafudowac dziecku przyjścia na świat z nie do konca fajnym partnerem. Po co? Ze wszystakimi problemami i obowiązkami to byłoby MOJE dziecko, bo ja je urodziłam :S (to tak znając argumentację mojego byłego dawnego, 8 lat zwiazku). Dziecko cudu nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Do gosc 17:21, wiesz, ja ciebie doskonale rozumiem, chcialabys zalozyc rodzine, mimo iz ja nigdy nie chcialam dzieci. Ale partnera do zycia owszem. Nie udalo sie. Dlatego skupilam sie na tym co wychodzi mi najlepiej, praca. Moze kiedys bedzie nam dane isc przez zycie ze wspierajacym partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bo nie ma wolnych w moim wieku, jestem po 30 x Jestem wolny w twoim wieku. Wlasnie spadlem ci z nieba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Carycka, mnie też praca wychodzi. Kompetencji i inteligencji spokojnie wystarcza. W pewnym momencie, żeby do domu wracać (i coś z siebie dawać :)) kupiłam psa. Nie malucha, owczarka niemieckiego. Inka jest cudowna, choć malutka zezwala wszytko od stanika po karchera; ))) Ale to nie partner, psiak tylko. O! A mnie spadniety z nieba nie zagaduje. Foch! ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym mogla zaakceptować faceta z dzieckiem, ale tylko wdowca. Ktory jest dobrym ojcem, byl dobrym mezem, a zona umarla mu np na raka. Taki facet bylby odpowiedzialny tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:36 co ty gadasz? Kobieta jak ja? Nie znasz mnie i oceniasz, brawo. Wyobraź sobie, że nigdy nie zdradziłam nikogo, a mialam okazje. Spotykalam ciekawych mezczyzn, ale będąc w zwiazku, liczyl sie tylko ten jeden. O dziwo to ja bylam zdradzana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta wolna po 30
gość dziś gość dziś bo nie ma wolnych w moim wieku, jestem po 30 x Jestem wolny w twoim wieku. Wlasnie spadlem ci z nieba usmiech.gif x musialbys jeszcze byc bez kompromitujacej przeszlosci, bez zobowiazan, mily, szanujacy kobiety, kulturalny, dojrzaly emocjonalnienie i nie erotoman - lapiesz sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci jak sa jeszcze wolni to dlatego ze - maja uszczerbki umyslowe - nie kochaja tylko dymaja - sa prostaczymi chamami - maja kompromitujaca przeszlosc - nie dorosli do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet mial 36lat,kawaler. Zapowiadało się na coś poważnego, jednak wkrotce okazalo sie, ze dla 36latka najwazniejsze sa Imprezy, koncerty, koledzy, imprezy, alkohol, facebook, lajkowanie i pisanie głupot na fb, plotkowanie z kolegami z pracy, podrywanie kolezanek z pracy, wyjazdy... Tak z pracy. Podziękowałam mu za taka relacje. Teraz jestem sama, w związku z nim tez bylam sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:11 no k***a mordo oczywiście, że tak :-) To kiedy lecimy w sline maleńka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie dość że są w większości głupie, to jeszcze nudne. A te po trzydziestce mają parcie na małżeństwo i dziecko, a są już brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja matka tez pewnie tak myslala paredziesiat lat temu, maly, brzydki, nudny. Koło się zamyka, byles niekochany= nie będziesz ojcem lub bedziesz marnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Brzydkie?? Po 30??? To ile Ty masz lat? Świadome, dorosłe, bez kompleksów, mądre - bo trochę przeszły (same i znajomi) to tak. Ale brzydkie? To za czym się faceci za nami oglądają? Za brzydotąd)? Sorry, gość, ale akurat mam w pracy pełen przekrój wieku i po ostatnich oględzinach pobieznych (taka juz niestety refleksyjna jestem) śmiem twierdzić, że wyglądamy i dbamy o siebie bardziej niż dwidziesto-kilkulatki. Figura etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Ale dlaczego wdowca? Wiesz, ile wysiłku i odwagi cywilnej wymaga przerwanie długoletniego związku? A jeszcze , jak jest dziecko? Armagedon.... A lepiej tak niż tkwić i np. totalnie stracić siebie i zgorszkniech, albo zdradzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Brzydkie?? Po 30??? To ile Ty masz lat? Świadome, dorosłe, bez kompleksów, mądre - bo trochę przeszły (same i znajomi) to tak. Ale brzydkie? To za czym się faceci za nami oglądają? Za brzydotąd)? Sorry, gość, ale akurat mam w pracy pełen przekrój wieku i po ostatnich oględzinach pobieznych (taka juz niestety refleksyjna jestem) śmiem twierdzić, że wyglądamy i dbamy o siebie bardziej niż dwidziesto-kilkulatki. Figura etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
I jeszcze jedno: głupie i nudne? Spox. IQ ponad 120, trochę się hamuje, żeby goście jak Ty nie czytali mnie siedząc ze słownikiem. Może głupia, moze nudna, ale rozsądna, dorosła, w dobrym aucie i z perspektywami. No... nie zachwyci mnie gość, który wkłada dobra strona kartę sim do telefonu. Wkrętarka posługuje się równie sprawnie jak lakierem do paznokci; )) Tylko czemu takiego męskiego odpowiednika nie ma????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ szukasz w nieodpowiednim miejscu ;) I dwa, że zamiast gdzieś wyjść i poznać kogoś siedzisz na tym forum ;) Mężczyzna nie spadnie Ci z nieba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
I jeszcze spostrzezenie: śledzę forum od dziś rano.... dziewczyny, czy nie wydaje wam się, że jak się pojawi facet to ma do powiedzenia "w sline" lub " r....ć na ostro"? Wybiorczo postrzegam? Czy taki fakt, potwierdzający to co u nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maryyys, trochę poczytałem twoich wpisów i nie znajduje nic czego szukam w kobiecie. Oczywiście, zakładając że piszesz prawde, cechy jakie wyminiasz w sobie są ok, ale sa one raczej drugo czy trzeciorzedne. Nie ma tu nic co by sprawiło że jesteś jakąś super kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Właśnie! Wcale nie wychodze i wcale nie szukam..... punkt dla Ciebie. A Ty co robisz na forum skoro spelniony, albo spełniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie wróciłem z imprezy, ale przyznaje się bez bicia że bez alkoholu nie umiem się bawić a dzisiaj nie mogłem sobie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
A czego szukasz w kobiecie? Napisz, wazne! Zawsze jakies wnisosk wyciągnę. Nie jestem miss, nie jestem nieomylna. Troche ogólnie pisze. To forum, nic bardzo o mnie było. Chcesz? Określenie się w 2 zdaniach? Jak na forum. Co się dla mnie liczy: to coś w spojrzeniu, szacunek, prawo do odrębnego myslenia/zdania, do pasji, zycia,odrębności, żebyś kogoś obchodziło jak się czujesz/ spales/jadles i jak się czuje druga osoba. Ktoś kto Ci powie,ze bedzie dobrze, nawet jak dobrze nie będzie. I jest tak wazny, ze jemu wierzysz. Ktos o kogo chce sie dbac i dawac. Wiesz o czym pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzenie wiele mi nie da, skoro stale popełniam w zwiazkach jakis blad. Narazie chodze na terapię, potem zaczne moze kolejna. Doprowadze sie do ladu, dopiero wtedy bede otwarta na zwiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
No co Ty? A ja na imprezach zwykle bez alkoholu (bo mieszam daleko i prowadze) i jak fajni ludzie, to mi nie przeszkadza, że nie pije. Nie biłam!!! ;)) A dziś po winku w domu. Niezbyt trzeźwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzylas kilku wyrazów które zniechęcają mężczyzn, szczególnie tych starszych, pasje, błysk w oku. To oklepane zdania starych panien. Chociaż druga część wypowiedzi jest bliższa temu czego faceci szukają w kobietach. Dziwi mnie tylko dlaczego do tej pory pisałas o dobrej pracy i super aucie (tak na marginesie, kobieta chwaląc się samochodem jest sto razy bardziej żenująca niż facet:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
A, ja jestem z wykształcenia psychologiem. Spoko, społecznym. W biznesie, w zawodzie pracuje. Mnie już tylko psychiatra zostaje ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
A czemu nie mogłeś pić? Wyjazd? Obowiązki? Od rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×