Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego jesteście same ?

Polecane posty

Gość gość
No i się zacielo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No będę musiał kiedyś ja stracić co by żona mogła się wykazać. Poza tym facet z odkurzacze nie wygląda tak zjawiskowo jak dlugonoga blondynka + odkurzacz. Organizatorka? Ale każą ci czy raczej sama chcesz nią być? A że w Zakopanem są inni ludzie to na to liczymy, szczególnie na panie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze czas ruszyć swoje cztery litery sprzed kompa, i wyjść do ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę tylko raz na kwartał gdzieś udaje się Ciebie wyciągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Duze imprezy to średnio. Nie mozna swobodnie pogadac. Wole mniejsze. Juz coraz czesciej! ;)) Jako organizator, bo różne imprezy firma ma np rocznice. Ale ja to spinam od kuchni, od zera. Potem już tylko jestem. Z usmiechem, gdzie trzeba etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd Ty w ogóle Marcysiu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Przecież właśnie się ruszam! Sprzed kompa, to jak z pracy wychodzę po 8h ;)) Żebym w domu usiadła przedycji laptopem..... no dużo trzeba. Komórka, sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Z bliskich okolic stoliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa pisałaś kiedyś o korkach w Markach. Nieskromnie powiem że mam swój mały udział w tym że niedługo już już nie będzie tych korków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
To zarabiscie! Na to czekam. Jadąc przez Marki, można zycie przemyslec, 2x. Dlatego jeżdżę do biura po 10. To mi pojasnij jak te dwie wstążki się połączą z tym, co istnieje, bo dochodza do jednego pasa S8 (którego jestem królowa ;) )No zawsze mogę spytać sąsiada - pracuje w " instytucie dziur i kladek" czyli I dróg i mostów; )) I z tej strony to nadzoruje ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś mi dała swojego maila :) to może być ci wytłumaczył. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
A te 2 wloskie spółki, spadające na wietrze ekrany i 1,5 mies. opoznienia, to co mają znaczyć, psze Pana?!? ;)) O tym mówią nawet w esce-rock, gdzie mało mówią; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Hmm... maila. Nie umiem założyć na tyle fejkowego, żeby nie bylo widac prawdziwych danych, a nie chce mieć ich miliona. Chociaż. .. to chyba widać później. Ok, zaufam Ci, to jak? Chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Hmmm.... To mamy do czynienia z kilkoma styuacjami: a) facet mi zasnął - pora umierać !!! ;) ;) b) sytuacje "wjazd na kwadrat" i się normalnie ofochal (spoko, biore tez pod uwagę "czarny PR" , decyzyjnosc w pewnych instytuciach, stategie "szukamy winnych, karamy niewinnych" - to moja rzeczywistość) c) tzw. siła wyższa; ) Kolorowych! Wszystkim! PS. Greju. Blondynka. .. To Cię musze zmartwic- ciemna na maksa;) I oczy i włosy :S "czarna" to też była ksywka z pracy, maryś - tez z pracy. Obie od sytuacji. Nie chcesz wiedzieć skąd sie wzięła "czarna" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiki piszą w nocy i udawają różne laski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie, kobieta w środku nocy pyta się mnie czy "chce" a ja śpię.;) Oczywiście że chce. Jak chcesz mi podać jakiś fakeowy to wymyśl jakiś ładny np. zawszegrzeczna@zawszewspodniczce.pl :) No i opowiedz skąd się wzięła "czarna ". Mam nadzieję że nie miałaś jakiegoś epizodu z klasztorem w tle.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Nie wiem tym sensie fejkowego. Mam ładny! Prosze: something4dreams@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Nie "w" tym sensie fejkowy. Miało być. Mail prawdziwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Dobranoc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcyys sprawdzałaś maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Witajcie Samotnicy! "Grey" akurat czymś tam swoim pochłonięty. Przyjaciel (tak! Facet, ale niezawodny) tez jeszcze kwadrans. To może byście coś napisali? Niedługo znikam, ale sporadycznie się odezwę. Podałam maila: (poza "Greyem", to dla babek, które piszą o zrytej psychice albo o samobojstwach..... Dziwewczyny, to się wszystko da rozwiązać. Są specjaliści, leki. To nie czcze gadanie. Mnostwo osob się "poskladalo" - potrzeba pomocy, piszcie. Jestem zalatana, ale na wazne rzeczy czas znajdę. A) co znaczy, że 2 - 3 spotkania i po fakcie. Czasem tak bywa (teoretycznie) ale czy to nie jest cos w stylu (tu przekolorywuje) "nie slodzę, bo cukier jest niezdrowy"; "nie, ciastko nie, bo się odchudzam"; "lubie"; " nie lubie" - i takie tam tylko o sobie? B) co to jest pisanie poematu "przez pół roku jak matol"? Ze w necie? Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawienia dla Marcysi z Zakopanego.:):):);). Że ja nie śpię to normalne bo jestem na mini wakacjach, ale co Ty tu robisz w środku nocy? I cóż to za kącik porad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem samotna bo nie potrafię tak jak inne. Nie potrfilabym tak szybko nawiązać kontaktu z facetem, wymieniać się mailami itp. Jestem chyba nie ciekawą i mało przebojową osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
A trzeba być przebojowa osoba? Nieciekawa to raczej nie jesteś. Każdy jest inny i na swój sposób ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czy aby wymienić się mailem to trzeba być przebojową? :-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Co to jest rsvp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem sama bo a) nie umiem sie nikim zainteresowac b) wiem, ze nie dalabym rady spelnic wymagan zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baluja z facetami. Na przebojowe laski kazdy samczyk leci. Jak kobieta nie jest przebojowa zaden sie nia nie zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×