Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ojciec poniża moją mamę :(

Polecane posty

Gość gość
A może to jest taki przypadek, że kobieta taka za młodu po ślubie myśli że złapała Pana Boga za nogi. Nie chodzi zupełnie o sam fakt ślubu, chociaż to może też, ale może faktycznie były one kiedyś mocno zakochane, może autorko twój ojciec za młodu uchodził za lepszą partię w okolicy, może się fizycznie podobał, może czuła się jak ta wybrana z tłumu i te wszystkie okoliczności spowodowały taką postawę u niej po ślubie która trwała i trwała, aż weszła w pewnien schemat przyzwyczajeń. Nie znamy historii tych ludzi wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Nie wiem czy jeszcze to przeczytasz bo zdaje sobie sprawę z tego że pisałaś o tym 3 lata temu, ale mam bardzo bardzo podobnie. Dlatego trochę podniosło mnie nawet na duchu to, że nie tylko ja tak mam. Ogólnie też  gospodarstwo rolne i masa pracy. Mój tata chodzi jeszcze do jednej ale bardzo lekkiej. Mama jest w domu ale robi naprawdę mnóstwo też. Często jak jestem w domu to są awantury i wyzwiska. Tyle razy chce żeby wzięli rozwód...ale tak to już jest nie zawsze jest łatwo, czasem trzeba iść do przodu mimo trudności...

Edytowano przez Gość12345678910

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat stary, ale się wypowiem. Popsosilabym mamę o pomoc pod jakimś pretekstem i wzięła do siebie. I uświadamiaj mamę ze to co robi ojciec to znęcanie psychiczne niech się nie da. Może też zacząć robić tak jak on czyli wytykać mu kazdy błąd może zrozumie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×