Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet za dużo pomaga innej kobiecie w ciąży

Polecane posty

Gość gość
17.35 dokładnie, a co z tego ze autorkę wybral- może ja wybrał dlatego ze tamta wolała innego? Pewnie autorka byka jego planem B, taka rezerwowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś się rodzi u niego do niej .Może to zwykła sympatia? Wkurzylo go to ,że on tak traktuje te dziewczynę a przecież chciał.z nią być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka odeszła do niego od swojego męża.to teraz miałby ją zostawić na lodzie???? I pójść do tej w ciąży,? Raczej jest mu żal ,że tak wyszło i teraz nie może tego po ludzku przeboleć ,że kumpel okazał się gnojkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.04 no ale co go to obchodzi?? nie jego sprawa, jedyne wytlumaczenie jest takie, ze wiaze go z nia wyjatkowo bliska wiez, byc moze blizsza niz z autorka. Inaczej by sie az tak w to nie angazowal. Dzieci w Afryce tez pewnie mu szkoda, lub bezdomnych na ulicy a nie leci do z nich objadkami i ciepla kawa. Co s jest na rzeczy i to czuc na kilometr. Nadal mysle, ze to prowo, jesli nie autorko nie mow, ze nikt cie nie ostrzegal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe że ma do niej słabość i żal do tamtego gnojka że tak traktuje kobietę w ciąży.ale nie jest powiedziane ,że zostawi autorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież on ewidentnie pomaga tej parze by byli razem.proponowal podwieszenie,by byli razem . Gdyby planował.byc zvta ciężarna to by odradzał jej tego gnoja i zerwał z obecną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieź jest. I żal że laska fajna a skończyła marnie. Gdybym był na jego miejscu też bym.sie wkurzył. D**ek zaznaczył teren że laska jego,gość się odsunął i nie podrywać a teraz laska zostaje sama. Twój facet nie jest gnojem jak widać i pewnie by traktował ją ok i go wkurza to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytuję: Witam.i ja i mój facet jesteśmy po rozwodach i mamy po jednym dziecku.Ja 30 on 35. Ja odeszłam od męża bo go nie kochałam.adam czekał na mnie. Te kobietę poznał jak ja jeszcze byłam z mężem,wróciłam ratować małżeństwo ale nie udało się. Ale nic nie było bo wokół.niej kręcił.sie ten d**ek i niby była zajęta... Nie sądzę że mnie mój facet zostawi. Czuję.tylmo niepokój że jej sytuacja tak go ciekawi. & Czy to wpis autorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Askad wiecie, ze naprawde planowal by byli razem? Przeciez autorce moze kazdy kit wcisnac a ona we wszystko jeszcze wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To był wpis autorki.obydwoje po rozwodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to pisałam ja,obydwoje po rozwodzie.odeszlam.od męża.to byla pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś cała niedzielę spedzil że mna,bez telefonu.wuec mu zależy na mnie. Tamta olał. Tylko to zdanie że mu nie wybaczy ...Mnie niepokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro to ty to bdb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sokaldnie, autorka uwierzy we wszystko co jej się powie a facet może kłamać jak z nut (ze niby chce żeby się zeszli). Smsy Ci pokazywał, ale pewnie wybiórczo, nie wszystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze jeden dzien z Toba spedzil to nic nie znaczy :) Jakby przez miesiac do tamtej sie nie odzywal i nie jezdzil to by moze cos znaczylo. Jesli sie obawiasz o swoj zwoazek, a tak zakladam, bo inaczej byc nie zakladala tematu pogadaj z nim i powiedz, ze wolalabys zeby tam nie jezdzil lub nei czesciej niz raz na miesiac. JEsli Cie kocha powinien ograniczyc z nia kontakt. Tak niewinnie zaczynaja sie wszystkie zdrady. Ja bym tak zrobila na twoim miejscu. Nie badz naiwan, wydaje mi sieze jestes troche naiwna, a faceci naprawde potrafia wcisnac najwiekszy kit kobiecie opakowany w ladny papierek. Slyszalam kiedys nawet o meczyznie ktory mial 2 rodziny(!) 2 zony i dzieci ktore osobie nic nie wiedzialy (!) i jeszcze na boku mial kochanke do kompletu. Wszyskie byly zszokowane jak sie dowiedzialy osobie. Tez nie wiem jak to mozliwe, ale skoro takie cos moze przejsc, to wszystko moze. Widzialam kiedys film dokumentalny o tym facecie, ale juz nie pamietam tytulu. Badz po prostu bardzo ostozna i stosuj zasade ograniczonego zaufania. Ja bym na twoim miejscu tak zrobila, nie daj sobie mydlic oczu. jESLI JESZCZE TAM nic niema, moze sie lada chwila zaczac. To naprawde nie wyglada jak zwykle zachowanie kolegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla przykladu jeszcze:spotykalamm sie z kims, zaproponowalam przyjazn, on potem znalazl nowa dziewczyne, ale nawet w trakcie zwiazku z nia zdazylo sie, ze pisal mi ze jest samotny i chcialby byc ze mna. Gdybym kiwnela palcem pewnie by byl. A tez jest niby porzadny i ulozony. Wiec nie wiesz jak jest naprawde. On ci moze pokazywac jak ktos wspomnial wygodne smsy a te niewygodne usowac. Ten moj koelga tez na pewno nie pokazuje dziewczynie co do mnie wypisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona wyraźnie pisała że on tylko pisze SMS i nic więcej .Ona ma opiekę matki i siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy wyraznie, bo pisala tez pewnego radzaju ,,pomocy´´ nie wiem co to oznacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.38 może to wersja dla autorki, ze tylko piszą? Może za plecami czasem się z nią spotyka? Autorka chyba go nie śledzi wiec nie ma pojęcia jak jest na prawdę...a wierzyć we wszystko co facet mówi to naiwnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomagał w sensie że próbował tamtemu wytlumaczyc,przekonać że źle się zachowuje,jak mu auto padło to proponował że go sam do niej przywiezie I to jest fajna pomoc,dobrze zrobił.ratuje te dziewczynę . Więc czemu od razu ma być zły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na czym polega twoj problem, skoro wszystko fajnie, po co tu piszesz, bo nie rozumiem? Moze nie potrzebnie sie tu udzielam, z jednej strony chcesz rady, ale z drugiej jak cos ci sie poradzi, to sie wykrecasz ze przeciez wszystko jest super, tylko po zakladalas ten temt? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jestem zazdrosna że jej pomaga i co to ma znaczyc ,,nigdy mu tego nie wybaczę że tak cię traktuje,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jest zly bo powinien olac ta ciezarna cieplym moczem i miec daleko gleboko w doopie. Takich macho kochaja kobiety a pozniej jak same zostana olane to placz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo z jednej strony on niby chce by byli razem a z drugiej pisze niepokojące SMS że mu żal ,że taka ma sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro to tylko wsparcie telefoniczne to po co się martwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a chcialabys aby sie cieszyl, ze ona ma taka sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie.mysle że masz faceta w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubi ją.to widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubi ja bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×