Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet za dużo pomaga innej kobiecie w ciąży

Polecane posty

Gość gość
Taa dawno by zerwał albo by powiedział, a może zmajstrowal jej dziecko ale nie chce z nią byc wiec nie mówi Tobie o tym. A może to nie jego dziecko ale ona nadal mu się podoba, mimo ciąży. Dla niego wcale Nie jest a seksualną. Cos tu smierdzi a Ty autorko dalej się pocieszaj ze on bezinteresownie jej pomaga... Zaraz chyba nas pobijesz bo nie piszemy po Twojej myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego jak mezczyzna jest.dobry i pomocny to kobiety go gnebia a jak jest dupkiem to go zachwalaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech twój zacznie pomagać atrakcyjniejszej od ciebie, wtedy będzie doooobry a ty będziesz w siódmym niebie. Już się cieszymy twym szczęściem, że masz takiego altruistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka to pomoc? Wspieranie przez SMS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę przegina w martwieniu się o nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nigdy tak nie pomaga kobiecie bezinteresownie. Zawsze jest w tym ukryty cel. Jeśli twierdzi inaczej kłamie. Nie tracilby mania czasu gdyby nie był zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.13 dokładnie. A te ktore bronia faceta autorki-Chyba żyjecie w blogiej nieswiadomosci jacy naprawdę są faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym wątku chyba siedzą same kobiety , które nienawidzą wszystkich mężczyzn, pewnie były zdradzone, oszukane i nigdy nie poznały normalnych mężczyzn w swoim życiu dlatego tak obsmarowują chłopaka autorki. No cóż ja mam całkiem inne doświadczenia i wiem , ze empatyczni , bezinteresowni mężczyźni tez są i jest ich całkiem sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Dlaczego jak mezczyzna jest.dobry i pomocny to kobiety go gnebia a jak jest dupkiem to go zachwalaja? X Bo kobiety lubią takich egoistów, chamów a jak same dostaną od nich po doopie to wtedy wszyscy mężczyźni to hooje. Dla nich mężczyzna posiadający empatię , dobre serce to c****a bez jaj. Chłopak autorki to właśnie taka c***a lub c***e udaje i jest taki sam hooj jak wszyscy , tak właśnie rozumują tu kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednym.sie zgodze. On ma w tym ukryty cel. Moim zdaniem.chce pokazać tej dziewczynie jaki błąd popełniła że była z tamtym. Tak trochę.a on żałuję że może o nią nie zawalczyl...A teraz jak obecny koleś zachowuje się jak świnia to pewno że jest mu żal bo on by traktował ją inaczej Podoba ła mi się widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto się że mną zgadza,? Moim zdaniem po prostu jest mu żal że nie zawalczyl o nią ,usunął się w cień bo tamten być może pierwszy się z nią spotykal. Więc autorka może spać spokojnie. Bo jej nie zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj, cos się tu świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że twojemu facetowi jest żal.ze wykopał.ja w dziecko.i teraz niezabardzo się nią interesuje. Skoro twój był.nia zainteresowany to teraz jest zwyczajnie ciekaw czy tamten ja zostawi czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On utrzymuje z nią kontakt tylko po to by zobaczy jak potoczą się jej losy I to wszystko. Moim.zdanuem nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli on planuje później z nią być,,,,,?Jak tamten ja zostawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie brał na barki wychowanie nieswojdgo dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu bierze!!! Potrafia zostawic nawe wlasne biologiczne dziecko a zajmowac sie i finansowac cudze byleby tylko mamusia miedzy nogi wpuscila - znam kilka takich przypadkow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem on nie jest z nią zainteresowany.zwyczajna ciekawość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.i ja i mój facet jesteśmy po rozwodach i mamy po jednym dziecku.Ja 30 on 35. Ja odeszłam od męża bo go nie kochałam.adam czekał na mnie. Te kobietę poznał jak ja jeszcze byłam z mężem,wróciłam ratować małżeństwo ale nie udało się. Ale nic nie było bo wokół.niej kręcił.sie ten d**ek i niby była zajęta... Nie sądzę że mnie mój facet zostawi. Czuję.tylmo niepokój że jej sytuacja tak go ciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest zwyczajnie ciekawy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki ciekawy ze musi sie jej pytac smsem kilka razy dziennie czy tamten odszedl czy nie odszedl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawi bo coś sie dzieje, gdyby układało im sie w związku i nie byłoby problemów to nie byłby ciekawy i niemieliby o czym pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak kilka razy dziennie pisza do siebie co sie dzieje w jej zwiazku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.32 no wlasnie. Cos tu smierdzi, sama ilość tych smsow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego ciekawi to. Dzieje sie zle, laska placze, koles ją raczej zostawi albo juz nigdy szanowal nie bedzie. To ciekawi bardzoiej niz udany fajny zwiazek Autorko uwazasz,ze szczytem marzen twojego jest przelecenie lub odwiedzanie babki z brzuchem?no prosze cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś jej napisal ,,nigdy mu tego nie wybaczę jak on ciebie traktuje,,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście.zamiadt być u niej,był na imprezie ,lajkowal fotki swojej byłej...Mój facet pokazywał mi smsy od niej,bez żadnych podtekstów byly Widać że ta dziewczyna cierpi. Ale ten sms od mojego ,to jakby zabardzo ja lubił!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To o zdanie co.napisal to jednak ma znaczenie. On chcial kiedy z nią być.ale kolega był pierwszy ale teraz ja skrzywdzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest z tobą i to się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziś jej napisal ,,nigdy mu tego nie wybaczę jak on ciebie traktuje,,. x Najpozniej teraz powinny teeraz zapalic sie u ciebie 10 czerwonych lamp!!! Tego nei widziesz, prezciez on ma uczucia do tamtej!! Lub wlasnie je rozwija! Kiedy Cie zostawi to kwestai czasu, neiw ierze ze mozesz byc az tak naiwna!!!!! Nie piszcie jej bzdur, ze jednak wybral i nadal jest z nia, bo to moze byc kwestia dni kiedy ja zostawi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×