Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet za dużo pomaga innej kobiecie w ciąży

Polecane posty

Gość gość
Np na jej prosbe sprawdzil z kim sie bawił na imprezie i czy jej nie oszukuje,ze byl z kumplami. Facet faceta nie wkopie ale moj tamtego sprawdzil, popytał i jej pisał. Na takiej zasadzie jest ta "pomoc" i kontakt bo mieszkają od siebie i my i oni jakies 25 km i jej ciezko go sledzic w 6 miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak, dalej bron swojego misia, przecież on jest inny niż wszyscy :D taki bezinteresowny...nie masz Pojecia kobieto czy czasem się nie spotykają potajemnie i czy nie uprawiają seksu! Lykasz wszystko co on Ci powie! A może przeciez kłamać lub nie.mówić Ci całej prawdy. Obudź sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Idź kobieto sie leczyć bo widać ,ze masz problemy z decentracja. Nigdy nikt nie wspierał Cię słowem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu skierowalam pytanie do was, moze któras byla w podobnej sytuacji? Moj facet ma moje zdjęcia na swoim profilu,ze zakochany we mnie. My oficjalnie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak jesteś taka pewna swojego dobrego misiaczka i wiesz ze Cie Nie zdradza to po co ten temat zalozylas? Przecież on nie robi nic złego wg ciebie, ma czyste intencje. O naiwności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli pisze z nią tylko to właściwie dużo jej nie pomaga. Pomaga na tyle ile może lub chce a gdyby więcej mógł czy chciał to by pomagał jej więcej np jeździłby do niej, robił zakupy itp Jesteś zazdrosna o to ,ze oni ze sobą piszą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona sama nie mieszka ,ma matke i siostre. Jeszcze pracowała ale poszła juz na l4. Wspiera ją tylko telefonicznie i podtrzymuje na duchu,ze im sie ułozy. Ale jak ona mu melduje,ze tamten mial przyjechac i ją olał to moj facet nazywa go świnią, dupkiem pisze jej "nie byl ciebie wart," itd Mnie tylko irytuje ilosc tych smsow i ze on sie nią przejmuje raczej. Tylko to,a nie ze zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzmy ,ze Twoja kumpelka robi w jajo swojego faceta a Ty go znasz. Gdyby sie Tobie pożalił nie byłabyś po jego stronie ? Nie pisałbyś tak samo ? „Ona nie jest Ciebie warta”?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To jak jesteś taka pewna swojego dobrego misiaczka i wiesz ze Cie Nie zdradza to po co ten temat zalozylas? Przecież on nie robi nic złego wg ciebie, ma czyste intencje. O naiwności... X Ty masz jakaś obsesje chyba? Autorka nie pyta sie Ciebie o zdradę bo jej nie ma i ona wie lepiej niż Ty bo Ty nawet ich na oczy nie widziałaś i nie znasz szczegolow. Wróżka za dychę . Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwazam,ze zdrady nie bedzie. ALe on ma do niej dziwną slabosc. Jak sam zagaduje tez to podtrzymuje kontakt prawda? Ja nie mowie,ze zdrada. Zwyczajnie ma sentyment,ze jej tez wpadl w oko i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle,ze nie masz sie co bac, tamtej zalezy na obecnym facecie i on jej pomaga zeby byli razem. Wiec mysle,ze nic zlego nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,zdrady nie ma" Ty jeszcze lepsza wróżka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wróżenie tylko założenie ,ze autorka wie lepiej jak jest niż osoby pseudo wróżące z fusów i wciskające swoje wyssane z palca oskarżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok załozylam ten wątek bo czuje niepokój,że jednak cos moze byc pozniej na rzeczy jak tamten ją kompletnie zostawi, to wiem,ze moj facet czasem sie do niej odezwie typu"co slychac""jak sie czujesz" itd Czuje troszke obawę a z 2 strony przeciez to cięzarna,aseksualna babka po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze ciężarna to nie musi być aseksualną, owszem faceci niechętnie się z takimi wiążą ale jeśli tamta jest ładna i zadbana to może chcieć ja przelecieć albo już to zrobił...a oficjalna wersja dla Ciebie jest taka ze tylko pisza i dzwoni do niej. A bylas świadkiem jakiejś jego rozmowy z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorzy faceci skrycie wola starsze kobiety,niektorzy wola ciezarne kobiety, sa rozni mezczyzni... tak jak pisalam jak chcesz poznac prawde postaw ultimatum. Jak chcesz sobie tu pisac byle pisac to prosze ale to smierdzi na kilometr. Chyba ze to marne prowo... nie wierze ze sa tak naiwne dziunie... autorka sobie z nami pogrywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubi milfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoj facet jest zwyczajnie ciekaw jak potocza sie jej losy, takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam.sie . Ma swoja kobietę i za ciężarna lata c nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim.zdaniem nie jest w tobie zakochany ale nie chce być sam.podobasz mu się ok. Ale tamtą kobieta go jednak trochę interesuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet tej naszej kumpeli nadal.nie zakończył poprzedniego związku ,kręcił.z dwiema i ta nasz.a zaciazyla.niby się ucieszył.alr nie do końca. Dziś mój facet się wkurzył na tego kumpla bardzo i przestał się do niego odzywać jak spytałam czemu to mi odpowiedzial ,,bo źle traktuje Anke,,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co on taki ,troskliwy.zachowuje się ładnie bo widzi że fajna kobieta została zle potraktowana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczuwa sie do obowiązku . Nie masz chyba wątpliwości czyje to dzieło ten brzuch .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby było jego to by dawno ze mną zerwał albo mi to powiedział ! To nie Est jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie denerwować autorkę. Jakby bylo jego to dawno by przy niej był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyda się jak założy mu alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby było jego to by dawno w podskokach do niej pobiegł.a on tylko pociesza w smsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona mu się podobała i podoba mimo ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intuicja cię, autorko, nie zawodzi. Zdystansuj się od niego i będziesz widziałao co mu chodzi. Wtedy będzie sobie współczuł, że go unikasz i może się zastanowi nad swoim postępowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×