Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet za dużo pomaga innej kobiecie w ciąży

Polecane posty

Gość gość
Witam ,wątek chyba się zamknął ale moja sytuacja nadal jest niepewna.moj facet jest ze mną ale dużo pisze do niej.np że jej współczuję i ,,jest mi cię żal ,, ,,musisz go podać do sądu i alimenty za to co ci zrobił,, ,,zniszczył ci życie,, u tej dziewczyny źle się dzieje a mój facet tym żyje aby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby? Na ktorej wiosce tak mowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mi się napisało.mialobyc ,,tylko,,np pytał ja jak tam po wizycie u lekarza,czy zna płeć. Czy uważacie że on przesądza z troską o nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.51 tak, przesadza, żyj***ardziej nią niż waszym związkiem, sama to widzisz. Powiedz mu, ze interesowanie się jej sytuacja za bardzo go pochłania i czujesz się na dalszym planie, wiec powinien urwac z nią kontakt. Zobaczysz jego reakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było parę dni temu.teraz jest u swojego syna ,a ja w domu.jutro razem wyjeżdżamy.wiem,że pisze to niej jak jest w pracy ,bo to nie tak że mnie olewa a z nią pisze Tylko sam fakt że ona go tak obchodzi mnie boli ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaw mu w końcu ultimatum, albo związek z Toba albo regularne kontakty z nią, bo to za daleko zabrnelo i zle sie z tym czujesz. Wtedy tylko się przekonasz an ile poważnie on Cie traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jemu zależy na mnie.jutro wyjeżdżamy razem.on walczył o mnie,zakochał się,ja miałam męża którego jednak nie kochałam. Ja wiem,że on mnie nie zostawi. tylko próbuje wyczuć to czy to zwykła ciekawość czy on cos do niej czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie bardzo mu się podobała i ja polubił. Ale skoro tamten był niby pierwszy to co...A teraz potraktował te kobietę jak cham...Myślę że jemu jest jej szkoda....Tak po ludzku bo z tego wynika że zostanie samotna matką. A tamten się tylko zabawił. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo to trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.31 tak, wmawiaj sobie dalej. Wiesz ,nawet jeśli, to uczucia się zmieniają,wygasaja, a widać ze tamta mu sie podoba... Podobała sie wczesniej i nadal nie przestała. Widać zwyczajnie boisz się postawić mu ultimatum. Cholera wie, moze on Tobie mówi ze to tylko kontakt telefoniczny a czasem może jeździ do niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tym.ona mu się podoba.pytsnie co z nim.czy zostawi autorke czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to tylko.pomoc telefoniczna to tylko mu się podoba.a jeśli jedna k wyrazi chce odwiedzin....To różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie.gdyby chciał.xie zostawić to dawno by to zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli szukasz mądrej porady, napisz do mojej wróżki Sofii , jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy Twoj facet zabral Cie na jakis romantyczny spacer, kolacje ? Kiedy spedziliscie ostatnio razem jakis mily wieczor, Powiedzial ze kocha? hmmm ?? Mnie by szlak trafial jakby sie interesowal inna , jeszcze w ciazy, podejrzewalabym ze to jego dziecko On za bardzo sie tamta interesuje Wasz zwiazek chyba wisi na wlosku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie i niejedna osoba to pisała, nie czytałam całego topiku, wiec nie wiem, ale - jesli Nim kierują szlachetne powody, to dlaczego nie wciągnął Ciebe w te pomoc? Chyba nie jestes jakaś znieczulona, większość ludzi chce pomoc na miarę swoich potrzeb, a tu jakaś tajemnica :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos za bardzo sie wkreca w te znajomosc,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam wyraznie ,ze jej napisał ,,zal mi ciebie,,, ,, nigdy mu nie wybacze jak on cie traktuje,, to sa troche emocje ,on nie moze darowac koledze ,tak jakby twoj facet zrezygnowal z walki o nia bo ona byla z tamtym, a teraz tamten jak s******l....tez by mnie szlag trafial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam jest ciekaw.tylko jak tamten ja oleje definitywnie to co....Dalej będzie się o koleżankę martwił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli.posze z nią za twoimi plecami ,w pracy no to jednak on chce zrobić na niej wrażenie dobre. W porównaniu z tamtym dupkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, odrywa się w pracy po to by z nią pisać, to niepokojące. Nawet jeśli pokazuje Ci smsy do niej to pewnie tylko wybiórczo, a resztę może kasowac (np takie z komplementami w jej stronę- takie których nie powinnas widziec), nie pisze przy Tobie tych smsow wiec uważaj...ona mu się podoba, a z racji ze ona wybrała kiedyś tamtego, wolała innego to Twój facet usunął się w cien, w końcu związał z Toba, no ale ona ciągle go obchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fajnie że pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I będzie go obchodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:02 Ponieważ facet autorki nie pomaga tamtej fizycznie tylko wspiera słowem. Autorka może i mogła by sie włączyć w taka pomoc ale jest zazdrosna i chciałaby aby jej facet przestał pomagać choćby wsparciem i rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mnie by zaniepokoił.fakt że pyta ,,jak się czujesz,, jego to obchodzi i chce by czuła się dobrze. Boli go że ona siedzi sama w domu a tamten słabo się nią interesuje . Musi mieć interes w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się .Miałby cię rzucić dla ciężarnej w 7 miesiącu....Nie chrzancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzuci jak juz tamta urodzi i bedzie miala czynna dziure!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rzuci.ma już poukładane życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×