Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet za dużo pomaga innej kobiecie w ciąży

Polecane posty

Gość gość
jest podejrzenie,że skoro taki opiekunczy to jest to jego dziecko:) bo to nie jest normalne i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie bardzo mu się podobała i widział w niej fajna partnerkę nawet matkę jego dziecka. Taka prawda,a że tamten d**ek tylko ja wykorzystał.....Być może zniszczył jej życie a twojego faceta jednak to rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi to ograniczyć a może nawet i uciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.tutaj autorka.moj facet nie tylko dzwoni do niej ale do niego też.wyzywa go że jest nieodpowuedzialnym gnojkiem i chce by im się ułożyło . Więc to nie tak że on tylko do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kigo diabla wtracac sie w cudzy zwiazek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On chce jej pomóc.to widać bo inaczej by nie interweniował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ja lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co tam autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8'49 a coz cie tak obchodzi co u autorki ? wścibski babiszonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.jest ok.planujemy razem zakupy świąteczne ,święta ,sylwestra i tym, którzy twierdzili że on coś do niej czuje to byli w błędzie a mi ulżyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd Ty możesz wiedzieć czy on cos czuje? Zajrzalas jakims magicznym sposobem w jego myśli? Czy może on Ci tak powiedział? Gadać można wszystko, liczy sie co facet robi. Sama siebie pocieszasz, a to nie jest normalne żeby on AZ TAK interesował się sytuacja koleżanki. Lepiej ukradkiem popatrz mu w smsy, bo nawet jeśli Ci je pokazywał, to raczej nie wszystkie... Sam powiedział ze ona mu kiedyś wpadła w oko i zapewne nadal mu się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mój facet za dużo pomaga innej kobiecie w ciąży.." h Jak pomaga, to znaczy ze ma dobre serce. Spadaj z tymi prowokacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To by nie planował że mna super świat ,Sylwka i imprez karnawałowych. To byl fałszywy alarm i dzięki za wszystko,za wasze rady.owszem jest mi przykro że ona być może mu się bardzo podobała ale ... Coz. Nic nie mówi o wspólnym dziecku ze mną ale mi to nie przeszkadza ,on i ja mamy dziecko z poprzednich związków i starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boisz się jednak czy ci tych męskich gaci inna nie zabierze niedowartosciowana mamuśko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie plany na z Toba związane, ale przekonasz się co tak na prawde się stanie jeśli ta koleżanka ostatecznie się rozstanie ze swoim facetem...Twój będzie jej ,,pocieszycielem"? Bylabym czujna na Twoim miejscu. Święta nie święta ale nie zwdziwilabym się jeśli ta koleżanka np podczas sylwestra zadzwoniłaby zaplakana ze jej fagas cos wywinal, ze czuje się taka samotna i nie ma z kim Sylwka spędzić. Jak myślisz kto pierwszy by leciał jej z pomocą? Tak, Twoj facet. Przygotuj się ze bycmoze ściągnie ja na waszego sylwestra ,,bo ona taka biedna, tamten ja olal" albo zamiast się Toba zajmować, z Toba się bawić to będzie tylko wydzwanial do niej z tej troski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Polski musza być takie złośliwe ? Nie pociesza tylko dokopią. Może co niektóre wzięłyby przykład z chłopaka autorki i trochę wykrzesały empatii zamiast pluć jadem i życzyć komuś źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że to fajny facet i tyle ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mu jej żal .Czy to podejrzane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dla mnie to podejrzane, ona mu sie nadal podoba i tyle,ale ma na tyle kultury,ze nie zostawi ciebie autorko,walczył o ciebie ,odeszlas od męża dla niego....i co mialby cie teraz kopnac w tylek? On cie nie zostawi ,ale tamta mu sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej autorko. Ja mam męża, i jego kolega dosyć często pyta o Mnie. I mój mąż mówi,że coś mu tu śmierdzi,że to podejrzane,że chce mnie wyrwać. Ma taką intuicję. Sama też niewiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona mu się podoba.MOze Na tym poprzestac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bank.ona mu się zawsze podobala a jego wsparcie jej imponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.09 no wlasnie, myślę ze wszystko się rozstrzygnie jak facet tej koleżanki ostatecznie ja rzuci. Facet autorki może widzieć wtedy zielone światło dla siebie i polecieć do tamtej. Byc może on sam nie wie co robić, jest rozdarty miedzy dwiema kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ciężarna to niezbyt ciekawy obiekt zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ciężarna to niezbyt ciekawy obiekt zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem on cię nie zostawi ale koleżankę odwiedzi na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden facet tak nie wspiera jeśli kogoś nie lubi lub kobieta mu się nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten twój facet autorko widać próbuje zaimponowac kolezance, ze jest fajnym i odpowiedzialnym facetem, ktory inaczej zachowałby sie niz jego kumpel. Zle ,ze zajęla sie tamtym a twoj facet, był nią zainteresowany i to mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubi jej imponować Podobała mu się ma do niej słabość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×