Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dash Rysiu

Ludzie na kafe nie chca ze mna gadac

Polecane posty

Gość gość
Oj Rychu maruda, maruda ;p Ja chwalę "pół szklanki pełne", a on narzeka na "pół szklanki puste".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często mam zbyt pesymistyczne podejście do życia, ale chyba to już wiesz, ogółem często nie widzę sensu w tym co robie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A net mi muli bardziej niż przedarcie się przez zaspy śnieżne i zrywa łącze a ja walczę o każdy wpis 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś Często mam zbyt pesymistyczne podejście do życia, ale chyba to już wiesz, ogółem często nie widzę sensu w tym co robie ;p Wiem, ale też wiem że to tylko utrudnia już i tak zryte życie, wiec po co samemu się dołować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś jakie zaspy, nic nie ma śniegu przecież x Tak gdzie jestem jest śnieg przecież :-O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy śniegu już nie było, napisałam nawet temat o tym, a teraz nie mam jak zrobić tego bałwana, bo w godzinach jak jest jasno to jestem uziemiona, a po ciemku to sam wiesz.... nie chce mi się :p ale jak w wekeend będzie biało, to zaszaleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na o licze, u mnie niestety śniegu nadal brak. Tak czasem myśle że moje gadanie jest jednak nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś Tak czasem myśle że moje gadanie jest jednak nudne x Mistrzu samo-antyreklamy. Wypij se chociaz piwo to może humor Ci się poprawi,co, czy też nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś Wolalbym nawet cos mocniejszego ;p TO PIJ :D a jak nie masz to podaj adres wyśle Ci wszystko co nazbierałam w darach :D od znajomych i rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama to jestem abstynent bez powodu i kurde każdy o tym wie, że nie lubię alko, to jak na złość mi skupują flaszki, bardzoooo trafione prezenty. Potem rozdaje to komu popadnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rodzeństwo, kuzyni, sąsiedzi, nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Rychu, Rychu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się właśnie zastanawiam, czy Ty sprawdzasz moją cierpliwość, czy masz jakiś inny ukryty cel ;p może chcesz iść grać albo pobiegać po korytarzu a nie wiesz jak mi to powiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm biegac to ja co wiosne postanawiam a kończy się po kilku dniach. jakoś mało co mi się chce, przegladam neta bez celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie się zbieram do przymusowego pobiegania za psem, idę z nim teraz bo potem ma być mróz. Nie pytaj na jakiej ośnieżonej Syberii mieszkam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie Rychu, będzie zima i u Ciebie. Lecę jak co, to do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem, ja też się z pół godziny jeszcze wynudzę ;p w necie, a potem w kimę uderzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż za zbieg okoliczności :D A tam na dworze wcale nie jest zimno, okłamali mnie z tym mrozem. Telewizja kłamie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internet tez kłamie, bo tu też mrozami straszą. Pomijając fakt że mi pokazuje w stopniach fahrenheita :D coś se poprzestawiałam w ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×