Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

siostra_brzozy

Czy w internecie można poznać bratnią duszę... a może nawet miłość?

Polecane posty

Chodzi o to, by nie skupiać się na tym co zle, a co dobre... bo każdy człowiek ma inne spojrzenie na swiat. Moze niekoniecznie , to co dla kogos jest dobre, jest dobre dla Nas. To My musimy to ustalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie szukaj zla ni dobra x dlaczego nie szukac tego dobra np.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie ma czegos takiego jak zlo i dobro.. dla wszystkich i szukasz dobra..szukasz ... i robisz dobrze i sie okazuje, ze wcale to nie bylo dobre ;-)) ale mozesz to zrozumiec pozniej ... to jest wzgledne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można poznać ☺️ja poznałam , to prawdziwa bratnią dusza była na drugim końcu Europy ,ja nie szukałam specjalnie i nie planowałam bycia z nią wszystko jakby samo się potoczyło nawet nie wiem jakim cudem z biletem w jedną stronę pojechałam do niej zostawiając pracę dom itp.Bylam w Twoim wieku jesteśmy kilkanaście lat razem ... nie trać nadziei ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doopa tam źadna brzoza nie istnieje . Jest tylko zboczony gość który sobie jaja robi z ludzi . Niepotrzebnie podałem swój mail dziadowi zboczonemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytajac tych dziwnych wywodow, stwierdzam....tak, mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpisal ten zbok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
03:37 współczuję doświadczeń ze zboczeńcami, ale ja się wyindywidualizowałam się z rozentuzjmowanego tłumu ;-) Pozdrawiam pomimo hejtu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc może coś się zadziać między ludźmi, nawet jak nie wiedzą kim są, nie widzieli się, nie wiedzą ile mają lat... ale rozmawiają i czują, że to jest to, że ta druga strona nadaje na tych samych falach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musi być najczystrza forma komunikacji, kiedy z drugiej strony jest ktoś, kto od tak, bez podtekstów, bez żadnych oczekiwań rozmawia i nic nie oczekuje w zamian... bratnia dusza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
być może. Mogą rozmawiać bez problemu na tematy o których mieliby problem z kimś kogo znają w rzeczywistości znacznie dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może być i tak... że mając rodzine, znajomych...i tak nie możemy normalnie pogadac... bo boimy sie oceny.. bo jak powiemy prawde, to mozemy byc osadzeni.. wiec lepiej nic nie powiedziec ... miec w sobie to cos, co by sie chcialo wykrzyczec ... ale nie ma komu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy pragnie miec bratnia dusze, ktora nie bedzie osadzac i nie bedzie nic narzucac... a porozmawia i zrozumie i zaakceptuje... bo bratnia dusza to ktos, kto jest podobny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A własnie tym bardziej musi byc to wspaniale... gdy ta bratnia dusza pojawia sie duszą ;-) Tak myślę, że wlasnie internet jest ta mozliwoscią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi mnie to, czy inne osoby rowniez maja takie rozkminy jak ja... nie bojcie sie pisać co sądzicie, bo ja jestem otwarta na rozmowę... fajnie by było od tak pogadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają. Przez prawie 30 lat życia jedną taką osobę spotkałem. Wrażenie jakbyśmy znali się od dziecka a miesiąc wcześniej gdy nawet bym nie uwierzył gdyby ktoś mi powiedział że wogóle istnieje akurat taka a nie inna istota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafael_
Siostrzyczko:) Jesteś jak widzę wspaniałą kobietką.Czytam Cię od jakiegoś czasu. Wiele mógłbym Ci opowiedzieć o zbrataniu dusz:) Zapamiętaj proszę mój tymczasowy nik.Odnajdę Cię na topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak więcej do czytania, to już nikomu się nie chce dodać komentarza... szkoda... bo temat jest miły sercu...mozliwe jednak, że wiekszość tu ludzi liczy na cos innego niz poznanie bratniej duszy...swiat biegnie... ludzie traktuja sie jak towar ... trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloleczek
marzę o takiej duszy na odległość, wiem, że to super sprawa, bo miałem kogoś takiego, ale niestety skończyło się to, bowiem kobieta o której mówię zakochała się we mnie,mimo że mnie osobiście nigdy nie poznała, teraz chciałbym kogoś takiego poznać, ale bardzo trudno odpowiednią osobę znaleść, kogoś, kto tak jak ja, nie chce wysyłać zdjęć, podawać numeru telefonu, tylko pisać do siebie na gg, może kiedyś sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×