Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo prosta przyczyna

Wiecie dlaczego nie znajdziecie miłości po 30stce?

Polecane posty

Gość tylko takiej przyjébać w ryj
gość wczoraj Są pieniądze jest miłość. >>>> typowa kur*wa księżniczka, abyś zdechła marnie z twoją kasą i zjadł cie twój kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość43 wczoraj przestań się spinać bo ci żyłka pęknie a terazo pogrzeby drogie. każda mnie chce, niestety ja nie chce każdej, bo większość to szmaty nie warte nawet olania ich ciepłym moczem, bo szkoda moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmaty? to nie lubisz znanych marek a aspirujesz do rangi światofca może dzwigasz cieżar jedynie do 5 kg eheheh za mało sportu za dużo myslisz zrób coś ze sobą ogól się spuść wodę w kiblu cokolwiek ... no nie wiem ic stąd gdzies skąd nie wrócisz .... kurczę no ni wiem jesteś taki mizogyn jak uj k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dyskutujcie z tym przegrancem życiowym?Przecież on jest sam to jasne jak słońce. Z takim pi-zd-dzielcem to się żadna normalna kobieta nigdy nie zada. Pozostaje mu jedyni pisać żałosne wypociny na forum Haha Żałosny szmaciarz haha Hej szmaciarzu sam jesteś i sam będziesz .Pozostaje Ci tylko agencja A i tak pod warunkiem że dobrze zapłacisz haha ty przegrany frajerze hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moim zdaniem autor tego wątku ma 100% racji. Widzę to po moich koleżankach, wybrzydzają i szukają idealu, najlepiej żeby był i wysoki i bogaty i przystojny i z dobrej rodziny i niepalący i pracowity, itd itp, a same przeciętne nie mające żadnych pasji Przestańcie szukać ideału i wybawcy który będzie was utrzymywał całe życie bo żaden ogarnięty zamożny facet nie chce byc z niedojdą życiową. Bajki o Kopciuszki to 1 % wszystkich historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość bab to głupie pipy z wypranym przez TV mózgiem, które robią z siebie mięso do porządania i roohania, a potem płacz że "nie ma dla nas facetów", bo dla psychicznych księżniczek NIE MA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Chcą twojej kasy i korzyści, nie ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że tak i wreszcie wiadomo o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.12.20 a moim zdaniem autor tego wątku ma 100% racji. Widzę to po moich koleżankach, wybrzydzają i szukają idealu, najlepiej żeby był i wysoki i bogaty i przystojny i z dobrej rodziny i niepalący i pracowity, itd itp, a same przeciętne nie mające żadnych pasji Przestańcie szukać ideału i wybawcy który będzie was utrzymywał całe życie bo żaden ogarnięty zamożny facet nie chce byc z niedojdą życiową. Bajki o Kopciuszki to 1 % wszystkich historii xxxxxx Racja. Faceci są inni. Nie wybrzydzają nic a nic. Uganiają się tylko za biednymi, brzydkimi kobietami ze złych rodzin, które są na dodatek leniwe...... jassssne Niestety panowie sami są sobie winni, że są sami. Jak się oczekuje pięknej, młodej, pracowitej księżniczki, na dodatek bogatej i chętnej na seks 24/24, która na dodatek ogarnie cały dom, to niech czekają do us.. śmierci. A potem żale, że kobiety wymagają i żadna ich nie chce., No pewnie, jak się czeka na księżniczkę to tak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez TV
wiecie dlaczego? Przez TV który pokazuje nierealny świat jako przykład, a potem prawie wszyscy szukają coś takiego. Jak chcecie znaleźć miłość to wyłączcie TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Widzisz .. ale ja nie szukam. Po co mi k***s?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj to po hooj się tu udzielasz niemoto? idź miętolić kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem ze nie znajde, bo nie spelniam wymagan facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaż co to za wymagania
a jakie to niby mają wymagania "wszyscy" faceci?, no czekam na tą twoją liste której niby faceci się trzymają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×