Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Męszczyźni w jakim wieku interesują się 36 latkami

Polecane posty

Gość gość
jestesmy w zwiazkach moj juz sie konczy, wypalilam sie, potrzebuje nowych doznan , motyli w brzuchu, chce zyc Napisz coś więcej, co się stało, nie chcesz mieć męża i dzieci, co znaczy nowych doznań, 36 lat to dość dojrzały wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakich nowych doznań potrzebujesz w wieku 36 lat? Czemu chcesz zmienić partnera zamiast mieć dzieci i rodzinę w tym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kazda 36 latka ma rodzine , meza i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla jakich mężczyzn jest atrakcyjna 36 latka? X Dla takich jak ja. Dziś mam prawie 40. Młoda, głupia siksa mi nie potrzebna, nie rokuje taka na nic trwałego i stabilnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym, że taka 36 latka musiała by być mało posunięta przez czas. Tak, żebyśmy do siebie pasowali. Mnie można pomylić z gościem nie mającym nawet 30 lat, jakoś tak się zakonserwowałem, choć trochę siwych włosków się pojawiło. Nawet kumpel 5 lat młodszy twierdzi, że on wygląda starzej niż ja,a wg mnie też wygląda młodo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla takich jak ja. Dziś mam prawie 40. Młoda, głupia siksa mi nie potrzebna, nie rokuje taka na nic trwałego i stabilnego. x Tak, ale kobieta musi być ogarnięta. Zdarza się bardzo często, że sam wiek po 30 o niczym nie świadczy, a kobieta jest zagubiona i zachowuje się jak nastolatka. Ja mam takie szczęście, że trafiam na bardziej ogarnięte i rozsądnie myślące dwudziestolatki niż trzydziestolatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano 36 musi być ogarnięta. To podstawa. 20 nawet ogarnięta w moim wieku odpada. Taka różnica wieku nie rokuje nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuje niektórym kupić słownik ortograficzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kazdym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko wiek 50+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, bardziej od dobrego , jak na swój wiek wyglądu, cenię w kobiecie inteligencję. Ty jej nie posiadasz. Ehhh szukaj męszczyzn gdzie indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja od inteligencji w kobiecie bardziej cenię szczerość i oddanie. Co mi po samej inteligencji jak będzie cwaniara co mnie wykiwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo cenie w kobietach rozsądek i logiczne myślenie. Niestety rzadko się to zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla młodych na pewno. Poznałam kiedyś na datezone taką straszą kobietę 55 lat i powiedziała mi że odkąd skończyła 40 lat to zawsze tylko chcą ją młodsi faceci. I na date miała tylko u młodszych powodzenie. Starsi szukają właśnie młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to jest na tej zasadzie - po 40, jak wiadomo, że kobieta nie może mieć dzieci, to interesują się nią faceci dla zabawy... tak na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Termitor
Tzn. Do seksu czy czegos powazniejszego (bo to olbrzymia roznica)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po 30tce, od kilku lat sama interesuja sie mna duzo starsi faceci jednak mnie to nie kreci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to oznacza dużo starsi, myślę, że dla ciebie tacy 50+ to powinno być ok, na lepszy standard nie licz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wieku przed emerytalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie w jakim wieku tylko z jakiego srodowiska.dla tych z kafe kobieta to dmuchana lala do dmuchania, wiec chca albo siksy albo "doswiadczone"do zabawy i oczywiscie wyglad najwazniejszy, wiec powiedza ze tylko emeryt by sie zainteresowal 36 latka.a tak naprawde dla normalnego faceta szukajacego towarzyszki zycia, najlepsza jest rowiesnica lub troche mlodsza, ewentualnie troche starsza, wiec dla ciebie autorko tak 35-40 by bylo idealnie.zycie nie sklada sie tylko z ******** i szpanowania laska przed kolegami. a najlepiej wyjdz z kafe bo tutaj robia wode z mozgu.kazdy zaniedbany niedomyty 35+kawaler z brzuszkiem i lysina wysyla posty na damskim forum (bo na tym dla prawdziwych mezczyzn nie ma odwagi) jakie to stare baby po 30 oblesne i ze moglby miec kazda nastolatke i studentke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×