Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Suknie ślubne gdzie taniej?

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny! Jestem na etapie poszukiwania sukni ślubnej. Czy któraś z Was się orientuje czy tę samą sukienkę kupię taniej w salonie firmowym czy partnerskim? Na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że taniej jest u producenta ale tak nie jest np z wypozaseniem łazienki . hmmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś tak bogaty, że mozesz mieć uszyta na miarę, ty w białej sukni, koniecznie szpilki a twoja narzeczoną chlopoba w garniturze, zgodnie z osobowością, tylko wzrost nie będzie pasował, w białej sukni 2 metry a w garniturze grubaska 1.60m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama uszyj. Koleżanka uszyła sobie ze ścinków koronek, różnych rodzajów białego materiału. Wyszło naprawdę ekstra. Suknia nie musi być szyta z przepychem, jak masz trochę artystycznej duszy, zrobisz coś, co najlepiej na tobie się zaprezentuje, a będzie prawie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam już upatrzona wymarzoną, z szyciem jest tak, że rzadko kiedy wychodzi taka jaką się chciało. moha suknia jest w firmowym salonie i partnerskim. nie są to salony w tym samym miescie a cen przez telefon nie podają ;( stąd moje pytanie, może ktos wie jak to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×