Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mam juz sily na kontakty z ludzmi

Polecane posty

Gość gość

Moze ktos z was tez tak mial? Mecza mnie.. I tak nie mam przyjaciol, jedna lepsza kolezanke, kilku dalszych znajomych, ale... z tymi dalszymi nie chce mi sie nawet spotykac. Rozmowy sa o niczym, nudne, bez polotu i do tego mam wrazenie, ze tylko ja zabiegam o kontakt. A teraz gdy udalo sie ustalic termin spotkania, to nawet mi sie nie chce. Ze znajomymi z pracy tez mi sie nie chce chodzic na imprezy firmowe, bo rozmowy dotycza pracy albo dzieci. Ja nie mam dzieci, jak sie domyslacie faceta tez nie. Moze to dlatego ze czuje sie gorsza od ludzi? Albo po prostu mam plytkie relacje... albo ludzie sa rzeczywiscie malo interesujacy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba szukać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozbierz łóżeczko, zgaś światło, wyłacz telefon, włącz choinkę, zapal kilka swieczek zapachowych, włącz fajną muzę i zrelaksuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowych znajomych wcale nie jest latwo poznac... Swoje lata mam, za duzo by wpychac sie w czyjes grupy znajomych a za malo zeby do konca zycia byc samej. To ze bede bez faceta to juz raczej pewne, ale byloby milo od czasu do czasu pogadac z jakimis znajomymi. Ale te relacje sa bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie mam przyjaciół. Stracilam koleżanki odkad polapalam ze są interesowne, falszywe, nieslowne... Mam 25 i jedna koleżankę która właśnie urodziła dziecko więc Nie ma czasu dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesteś ruda lub masz ciałko to Cię chcę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×