Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak radzić sobie ze świadomością starzenia

Polecane posty

Gość gość
Czy twój maz nie ogląda się za młodszymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 12:58 Tak, podpisuję się pod tym. Dopiero teraz czuję się na właściwym miejscu. Ale wczoraj, gdy dostrzegłam zmarszczki tam, gdzie niedawno ich nie było poczułam się, jakby coś minęło, a ostatnie spotkania z kolegami, którzy zaczęli traktować mnie jak kolegę sprawiły, że poczułam, jak coś się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 13:02 wiesz... przytyłam po pierwszym dziecku, potem moja waga była bez zmian. Obawiam się, że wskoczyłam na jakiś poziom równowagi. Niełatwo będzie to zmienić. 13:02 Wiem, że tak, choć nie chodzi o to, że młodsze. Po prostu instynkt samca zdobywcy - wystarczy, że nie są żoną. Ale to porządny gość i mu ufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie miała jeszcze wtedy tych obrzydliwych protez na klatce piersiowej. Zresztą ona jest fatalna. Nie pojmuje kto ja nazywa ikona mody? Czy buciory na 15 cm szpilach w których ledwo chodzi i spodnie o piec numerów za duże ciągnące się po ziemi i zbierajace brudy to ikona mody?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech ...to ja mam lepiej:) nigdy nie byłam obiektem atencji męskiej, nie budziłam u facetów zadnych namiętności, faceta nie mam , dzieci tez nie i mieć nie będę bo mam juz 44 lata, owszem widzę ze sie starzeję, ale trudno- ztesztą jak kiedyś nie budziłam zainteresowania tak teraz nie budzę więc ani nie mam porównania jak to jest inaczej, ani mi tego nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kijj
Do 12:51....na piersi prysznice naprzemiennie zimny ciepły Codziennie! I dwa razy dziennie krem, rano i wieczorem, ja smaruje z tołpy, jak się kończy to bielenda,taki żelowy. No i spanie w biustoniszu. Cycki jak z reklamy, a mam 39 lat. Kiedyś była rozpacz granatowa jak się upasłam a biust był wiotki. Przy leżeniu na plecach była galaretka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to sa protezy na klatce piersiowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 13:11 Ile zabrało Ci przywrócenie biustu do jako takiego stanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 13:11 a możesz napisać bardzo bym prosiła jaki dokładnie żel żelowy z bielendy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Protezy czyli sikonowe cyce. Pamiętam takie obrzydliwe zdjęcie jak ona rozdaje autografy, wokół pełno ludzi, a ona wychudzona z tymi obleśnymi sztucznymi cycami na wierzchu jak piłki.... Nie wiem kto ja nazwał ikona mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja autorke rozumiem bo też mam takie dylematy, mam 42 lata i tez widzę oznaki upływającego czasu, najlepsze jest to ze w duchu czuje się mlodziej. Zawsze byłam bardzo ładna i mężczyźni się za mną oglądali a teraz to jedynie starsi tzn. posiwiali, z lysina i z brzuszkiem zwrócą na mnie uwage. I wtedy zdaje sobie sprawę ze przecież oni są w moim wieku albo niewiele starsi, dla młodszych stałam się niewidzialna. Nie chce mi się czasami wierzyc.. dodam że jestem raczej szczupła ale cóż twarz juz nie ta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze byłam bardzo ładna i mężczyźni się za mną oglądali tak się kończa kobiety bazujace na urodzie i przyzwyczajone do atencji. Potem kazda zmarszczka to tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kijj
Do 13:14 i 13:15. Stan biustu był bardzo kiepski, głównie przez wagę. Po około 3 miesiącach było już ok,ale naprawdę pilnowałam prysznice i kremy i biustonosz 24 na dobe. A krem z bielendy musze w domu zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 13:16 To jest DOKŁADNIE to :), choć stałam się ostatnio niewidzialna też dla starszych. gość 13:23 Śmieszne jest to, że nigdy nie stawiałam na urodę. Były osoby, którym się podobałam i to wystarczało. Teraz widzę, że po prostu byłam młoda. Kijj Dzięki, spróbuję. Nosisz biustonosz miękki czy z fiszbinami do snu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwieczny problem, czy dziewczynki musza byc ladne a chlopcom wolno robic fajne rzeczy, wspinac sie po drzewach. Kobiety sukcesu zawodowego i rodzinnego powinny byc wolne od takiego postrzegania siebie, ale nie, nie sa. 10 kg i pare pierwszych zmarszczek mimicznych czynia Cie tylko bardziej sexy. Ja przytylam troche dopiero po 60-tce, zmarszczki na twarzy sie wygladzaja! i maz uznal czarne, lakierowane szpilki na mnie sexy. ;) Uslyszalam po raz pierwszy komplement, ze jestem piekna kobieta! Czego chciec wiecej. Moze Twoj maz tez Ciebie inaczej postrzega, tylko nie gledz o swoich mankamentach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z sexem? Często uprawiasz sex z mężem? Podniecasz go jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 13:39 Dzięki! Planuję schudnąć, więc zobaczymy, czy nie będzie gorzej... Zmarszczki pojawił się wyraźniejsze, bo trochę się odwodniłam. Coś powinnam zmienić w diecie, bo nagle (ostatnie kilka miesięcy) zaczęły mi się robić rozstępy i pajączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem a czemu miałaby go nie podniecać 37 lat to jeszcze młody wiek !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 13:41 Tak, od czasu do czasu. Czuję się mało atrakcyjna, choć mężowi się podobam. Obawiam się, że trochę to wpływa na częstotliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napij sie wodki to ci przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ja go podniecam może nie on mnie z pewnością wcale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:47 Nie podszywaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby zrozumieć problem starzenia się, warto wybrać się na Fuerteventurę. To specyficzna wyspa, której plaże upodobali sobie niemieccy emeryci. Przyjeżdżają tam, żeby wystawić na słońce swoje ciało. Dokładnie całe ciało. Nie interesują się otoczeniem, nie ważne, że ktoś na nich patrzy, mają to głęboko gdzieś. Dla nich istotne jest to, co chcą robić, a to, czy komuś się to podoba, czy nie, nie ma dla nich najmniejszego znaczenia. I tak trzeba. Nie powinno mieć dla ciebie znaczenia, co sobie o tobie inni myślą. Masz swoje życiowe osiągnięcia i masz prawo robić to, co chcesz robić, bo siebie znasz i wiesz ile jesteś warta. Nie musisz liczyć się z opinią innych, którzy cię nie znają, a tylko lubią swoje trzy grosze wszędzie wtrącać, bo sami swoich spraw i problemów nie chcą zauważać. Chcesz, wybierz się na Giewont, chcesz, idź do piaskownicy lepić babki z dziećmi. Masz prawo robić wszystko, na co masz ochotę, a żadna menda, obgadująca ludzi, nie powinna mieć najmniejszego wpływu na twoje zachowanie. Bo te obgadujące mendy leczą w ten sposób swoje kompleksy. Jeśli kompleksów nie masz, to ich sobie nie twórz. I więcej odwagi w życiu, może na emeryturze też sobie pośladki będziesz opalać. A co, nie wolno ci? Kto zabroni, jakieś życiowe ofermy i nieudacznicy? Nie tobie i tak trzeba myśleć. Trzeba swoją wartość znać. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 13:52 Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dbaj o siebie, rob okrezne masaze szczotka, to pobudza produkcje wlokien kolagenowych i wzmacnia skore, ujedrnia ja. Nawet mala szczoteczka do twarzy mozna robic swietny masaz. Nawadniaj sie tymi 2 l wody i poruszaj, ale przy 3 dzieci masz dosyc ruchu, doloz ******* swiezym powietrzu. Nie opowiadaj skarzacym tonem o swoich mankamentach, niech maz sam dostrzeze Cie bardziej sexy. Takie pogaduszki o ciele sa na babskie spotkania. Facet nie musi ci sie przypatrywac wiedzac gdzie pojawiaja ci sie nowe zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się odżywiasz? Dużo jesz cukru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 13:55 Dobre postanowienie na nowy rok gość 13:57 Oj, niestety tak. Wiem, że to problem, ale niestety po świętach mamy furę słodyczy w domu, a to nie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To źle. Cukier przyspiesza starzenie i niszczy kolagen w skórze, dlatego zrobiły ci się zmarszczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna smutna
Ja tez mam 37 lat, wyglądam młodo ale figura (7 kg ) za dużo a przy niskim wzroście to widać. Nie mam motywacji by sie za to wziac:( zmarszczki i wiotka skóra tez widoczna. Nie czuje sie wcale jak kobieta:( maz ze mną nie sypia wiec juz wcale nie czuje sie pożądana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu z Tobą nie sypia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×