Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Korona królów

Polecane posty

Gość gość
nie śmieszne, tylko bardzo wzruszające, ja bardzo lubiłam królową, ta aktorka świetnie ją grała, jak umierała i jak był ten duch to miałąm łzy w oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne, nie było wzruszające, tylko nudne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy jak ktos z twoich bliskich bedzie mial demencje to tez sie tak bedziesz wymadrzala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz Kaziu ożeni się z niemra Adelajda Heską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiałam się, to tylko serial, ale głupstwami się przejmujesz, to nie dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniec nudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro Adelajda Heska była Niemką, to ja się nie dziwię, że Kazimierz jeszcze nie miał z nią unieważnionego małżeństwa, a ożenił się z Krystyną Rokiczaną. W końcu Czeszki są o wiele ładniejsze od Niemek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aldona Orman powinna zagrać Adelajdę Heską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzałam 15 odcinkowi i jak dla mnie Aldonę lepiej zagrałaby Karolina Piechota - gra przekupkę Rozalie . Po Wspaniałym Stuleciu te nasze zamkiwydaja mi sie takie smutne i ponure:( No ale serial spoko . Obejrzę wszystkie odcinki : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Obejrzę wszystkie odcinki : )'' Jeżeli dożyjesz, bo serial ma być kręcony aż do czasów współczesnych, więc skoro etap życia króla Kazimierza z jedną żoną trwał 5 miesięcy, to możemy nie dożyć ostatniego odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Obejrzałam 15 odcinkowi i jak dla mnie Aldonę lepiej zagrałaby Karolina Piechota - gra przekupkę Rozalie ." X Karolina najprawdopodobniej odeszła z serialu, bo w ciążę zaszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Obejrzę wszystkie odcinki : )'' Jeżeli dożyjesz, bo serial ma być kręcony aż do czasów współczesnych, więc skoro etap życia króla Kazimierza z jedną żoną trwał 5 miesięcy, to możemy nie dożyć ostatniego odcinka. X I tak im się pewnie nie uda pobić rekordu brytyjskiej opery mydlanej "Coronation Street" Zresztą polskich seriali dziejących się współcześnie mamy od groma, więc ciągnięcie tego aż tak długo nie miałoby sensu (tym bardziej że tytuł straciłby rację bytu). To już większy sens miałoby przedłużenie "Czasu Honoru" do momentu upadku komunizmu, bo na ogół nie wystarcza czasu na przerobienie tego 0okresu w szkole na historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sam Kurski powiedział, że Korona Królów będzie kontynuowany do ostatniego króla Polski, a może nawet dalej, do współczesności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zakończą przed panowaniem rudego i później przeskoczą zaraz po wakacjach do panowania kurdupla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie jakieś pomysły jak będą nazywać się części za panowania współczesnych polityków od 1989r.? Z Wałęsą to pewnie będzie się nazywać Bolek, z Kwaśniewskim Choroba Filipińska, a z Komorowskim Skok na krzesło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak aktorka grająca Rozalię jest w ciązy/może już urodziła i dlatego odeszła z serialu, gdzieś czytałam z nią wywiad i była w jakiejs śniadaniówce, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam nadzieję, że dożyję, jak pokażą etap Polski z Piłsudskim, bo nie mogę się doczekać m. in. tego, jak Polacy spuścili łomot bolszewikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaczyński Łokietka zagra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A Petru Stańczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaczyński błazna na dziedzińcu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego zmienili aktora który grał krola bo on chciał odejśc, przecież jakby został to mogliby go postarzec a aktor ten sam, ale on odszedł bo chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mu się znudziło i dobrze, że odszedł, mądry aktor, niech gra inne role, lepsze i ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 2018.06.02 Już wiadomo że Adelajdę Heską zagra Barbara Kurdej-Szatan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura, to wideo to był fake; według niego Kazimierza miał grać Piotr Stramowski, a teraz się potwierdziło że to Andrzej Hausner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogldam powtorki na poloni. Moze ktos z was ma wiedze na co konkretnie zmarla Aldona? W internecie nie znalazlam konkretow. Czy nie mozna zrobic sekcji zwlok np ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mozna bo juz same prochy z niej zostaly; zreszta z jej dawnego grobu nie zachowalo sie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy to medycyna byla na niskim poziomie, ale dziwne z taki Dlugosz takie pierdy wypisywal- zero konkretow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×