Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Korona królów

Polecane posty

Gość gość
Podobno Adelajdę Heską ma zagrać Angela Merkel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adelajda jest super, pokaże swój charakterek , niech będzie dużo Pełki, aktor na wakacje poleci do Libii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniałe stulecie Kosem będzie!!!!! tak się cieszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elżbieta mówi Jolencie ,że jest bękartem, jest o nią zazdrosna, oglądajcie na vod!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak była mała, to wzięła od Jolenty różaniec, a oddała jej swoją sukienkę, a teraz będzie jej nieżyczliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest zazdrosna, będzie chciała zabić Jolentę, bo Adelajda interesuje się nią, zajęła jej miejsce:), Pełka na zamku uratuje dziewczynę , służącą przed gwałtem, powie zbójowi, że kobieta nigdy nie jest winna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna Osyda zagra Jolentę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, czy dziś jest 1 odcinek nowego sezonu, czy coś przegapiłam, bo w streszczeniu Kazimierz jest juz po ślubie -no nie tylko nie joanna osyda, ona jest tragiczna, sztuczna drętwa kłoda, w mjm nie mogłam jej strawić i nie wszystkie odcinki oglądałam z jej udziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jest po ślubie z Adelajdą. Nowy Kazimierz jest paskudny w porównaniu z uroczym poprzednim aktorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurfa jak ja nie cierpę tej Osydy, nie chcieli jej w mjm to dali ja do korony ===ona nie tylko, że wyglada jakby połknęła kij ale jakby wpie/rdoli/ła cały 1000000ha las

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy Kazimierz jest ładny , tylko starszy, znam tego aktora z serialu Plebania, grał zakochanego Ukraińca w Polce, ma w sobie coś, był kiedyś w serialu Zostać miss. Joanna Osyda grała w Czasie honoru, dziewczynę z obozu, Pełka jest zawsze wierny:), Cudka ładnie wygląda w nowej fryzurze, Niemierza wygląda tak samo, młody , chłopięcy, a dzieci są już dorosłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwnie wygląda ten nowy Kazik, a tak w ogóle denny jest ten serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serial jest fajny, nowy król podobny jest do tamtego króla, nowy aktor jest nawet przystojny tylko straszna ma te peruke i w niej wyglada okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna Osyda ma 30 lat a Paulina Lasota 23 lub 24 lata, jakoś tak zle dobrali , ze matka nawet ta przybrana jest mlodsza od córki, Cudka była młodziutka jak przygarnęła juz kilkuletnią Jolandę , Osyda zupełnie mi nie pasuje na rolę młodziutkiej dziewczyny co to nie ma juz innych aktorek, ona ma wiecznie minę zbolałego psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt Joanna Osyda aktorka jednej zbolałej miny , niech sie chociaż raz w zyciu usmiechnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas tańców uśmiechała się:), najsmutniejsza to była Helena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego siostrzeniec jest taki okropny dla Kazimierza? Dziwny jest ten chłopak, zły, mściwy, nie szanuje ludzi. Akcja dzieje się w trzech zamkach, w Lublinie, na Węgrzech, jeszcze jednym polskim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu tak cicho? Słabo z tym sezonem, czas skończyć z serialem, niech dadzą Stulecie Winnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej serii częściej się komentowało dzięki przygodom miłosnym Kazimierza. Spokojnie, z całą pewnością będzie się działo, gdy Kazimierz zostanie bigamistą, gdy będąc jeszcze mężem Adelajdy, poślubi Krystynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny serial :) Ten drugi sezon jest jakby bogatszy i bardziej kolorowy . Nowy król pasuje lepiej niz ten pierwszy bo taki hmm poważny, dostojny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie 2 sezon jest lepszy od poprzedniego. Nowy aktor grający Kazimierza na plus a pokazywanie losów Bolka i Elżbiety to bardzo dobry pomysł. Adelajdę polubiłam, w przeciwieństwie do Anny, która mnie irytowała. Może jej gra aktotka specjalnie nie powala, jednak według mnie gra lepiej od swojej poprzedniczki, ma lepszą dykcję, mimikę itp. Mogliby tylko trochę ograniczyć pokazywanie tych fikcyjnych postaci, które w większości są po prostu zbędne i nieciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Queen_Catherine_
Zgadzam się nowy Kazimierz i Adelajda są na plus. Dla mnie Andrzej Hausner dobrze sprawdza się w roli doświadczonego władcy. Mateusz Król nadawał się tylko do roli księcia, ewentualnie młodego króla. Kompletnie nie wyobrażam go sobie jako doświadczonego monarchy. Dobrze, że zmienili aktora, zwłaszcza, że akcja sezonu będzie trwać kilkanaście lat i choćby mieli najlepszych charakteryzatorów to wątpię żeby Mateusz był na tyle utalentowany, aby dobrze zagrać postać Kazimierza. Jak dla mnie pan Andrzej może zostać do końca serialu. A Adelajda jest sympatyczna, bardzo ją lubię. Dużo lepsza od Anny. Szkoda, że będzie źle traktowana przez męża, jednak to były okrutne czasy, w których - na nieszczęście dla niej - sytuację kobiety określała jej płodność :/. No i jeszcze niezastąpieni Bolko i Elżbieta ;). Mogliby ich (zwłaszcza Elżbietę) częściej pokazywać, byłoby ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktorzy amatorzy . Reżyser amator . Scenariusz napisany językiem współczesnym . NP. Siema królu jak leci . Spadaj . Fakiu rycerzu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 serię uwielbiałam, nie przepuściłam żadnego odcinka, lubiłam Annę , teraz też oglądam ale nie z takim zacieciem jak przedtem, dla mnie serial bez Anny to już nie ten sam film, owszem 2 aktor grający króla wypada dobrze, -ha ha król sie zmienił postarzał a Niemierza, Jaśko Cudka ciągle tacy sami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dodatku król postarzał się tak w ciągu 2 lat. Przy 4 żonie na aktora grającego Kazimierza dadzą chyba jakiegoś 90-letniego aktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adelajda jest fajna-mam nieskromne myśli na jej widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo Koronę Królów obejrzą też Węgrzy, którzy wykupili prawo do emisji serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróci Helena!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×