Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Komu powrozyc za darmo z kart klasycznych?

Polecane posty

Gość gość
J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc z miasta katowice
Madzia tak. jestes mloda, wiec odezwij sie do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5.03.95 agness Czy znajdę kiedyś miłość? Tak spotkasz miłość od pierwszego wejrzenia która być może przerodzi się w głębokie, prawdziwe uczucie, w kartach się pokazuje, że jesteś szatynka. Teraz jest u Ciebie nie za dobrze w uczuciach, widać przy Tobie mężczyznę wycofanego uczuciowo, który jest mocno niezdecydowany. Jestes świadoma tej sytuacji i patrzysz bardzo realistycznie. Środowisko, w którym jesteś Ci nie sprzyja, dużo fałszu i kłamstw, masz blokady w sferze seksualnej lub powinnaś się wyzwolić z jakiejś toksycznej sytuacji, zadbać o siebie, możliwe że jesteś uzależniona od czegoś lub od kogos. Z pozytywniejszych rzeczy to są przy Tobie duże pieniądze, pokazujesz się jako osoba zaradna i w kwestiach finansowych szczęście będzie Ci sprzyjać. Pozdrawiam. Dziękuję za odpowiedź! Właściwie sporo się zgadza. Miałabym jeszcze pytanie, kiedy owego znalezienia miłości mogę się spodziewać i czy będzie to miłość odwzajemniona (niestety jeszcze nigdy nie była mi taka dana :( )? Pozdrawiam! 5.03.95 agness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm a Cecylia tez czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cecylka Jedyna kobieta, która się przy Nim pokazuje to jakas starsza dużo od Ciebie szatynka, może być trochę zamieszania. Wygląda jakby to była jego mama :) :) Uważaj na sprzeczke z przyjacielem, bo moze coś Ci obiecać i nie dotrzymać słowa, ale sytuacja się rozwiąże pozytywnie i Twoje zmartwienia się skończą. Otrzymasz wiadomość od mężczyzny, który wyrazi swoje pozytywne uczucia do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cecylia nie widzę kart zdrady chyba, że jakaś starsza kobieta się kręci, ale sama nie jestem pewna :) myślę, że się ułoży u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cecylia dzięki tak z jego mama jest wesoło ale to drobiazg puki co Co do tego mężczyzny to z czym ta wiadomość związana z praca wiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cecylia dziekuje Pani za poświęcony czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość82
Czy mogę liczyc na odpowiedz.prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika 21 08 87 Czy widać u Mnie jakiś romans w przeciągu roku bądź dwóch lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również bardzo proszę o odpowiedź na moje drugie pytanie :) agness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata 79R Krzysztof 79 czy jest mi wierny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika 15,03,1982 .Proszę o odpowiedź jak moje zdrowie .I interesuje mnie swera uczuciowa .Co mnie w tej kwestii czeka .Data urodzin meza Krzysztof 3'01'1981. X Widzę u Ciebie dłuższe leczenie, problemy w domu, nieporozumienia rodzinne i łzy z tego powodu. To leczenie wiąże się z jakimś możliwe, że krótkim wyjazdem, widać stratę dużych pieniędzy na opłatę na lekarza. Nieprzyjemne sytuacje w gronie znajomych; w niedalekiej podróży, podczas wizyty u kogoś; plotki, złorzeczenie ze strony któregoś ze znajomych uczestniczących w wizycie, ale jestes teraz na etapie zmian i wszystko odmieni się na lepsze. Czy masz problem z byciem mama? Możliwa jest niespodzianka pod tym wzgledem i pokazuje, że Twoja rodzina się może powiększyć :) Tarot pokazuje, że twoja choroba może być dziedziczna lub przenoszona z krwią. Uważaj na kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek198720
Radek 30.03.1987 Czy kiedykolwiek wyjdę ze stanu depresyjnego w którym tkwie już bardzo długo i zacznę choć trochę cieszyć się ze swojego życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź A jak tam z ciążą? Beata 19.01.1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wiadomość. A jak tam z ciążą? Beata 19.01.1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLuna
proszę o wróżbę na uczucia na najblizsze 3 miesiace - Luna 8VIII87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość82
A widać jakąś zdrade w zwaizku.Dziekuje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o wróżbę na uczucia na najblizsze 3 miesiace - Luna 8VIII87 Tylko konkretne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta 87 Krystian 82 czy mąż mnie szczerze kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysztof49 - ur. 05lipca 1968 - co będzie u mnie w sprawach zawodowych? Tylko konkretne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś proszę o wróżbę na uczucia na najblizsze 3 miesiace - Luna 8VIII87 Tylko konkretne pytania. x czy w najbliższym czasie np. do 3 miesięcy pojawi się w moim życiu miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cecylia dzięki tak z jego mama jest wesoło ale to drobiazg puki co Co do tego mężczyzny to z czym ta wiadomość związana z praca wiem?? Tak związane z pracą, i te niedotrzymanie obietnicy przez przyjaciela to też ktoś związany z Twoja praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa 62
Witam.Jak moje zdrowie .Co mnie czeka w niedalekiej przyszłości.3.08.55 czy poznam jakiegos mężczyznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość82
Duzo sie zgadza jestem w szoku.Dziękuję prosze napisac czy wychodzi jakas zdrada .Tak mam problemy z kregoslupem. Brawo jest Pani super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widać jakąś zdrade w zwaizku.Dziekuje .... X On może mieć jakieś wyjazdy związane z pieniędzmi, nie ma przy Nim żadnej karty kobiety. Może odczuwać emocjonalne rozterki, ale to co o nim wiesz to tylko plotki i pomówienia, nie powinnaś w to wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo sie zgadza jestem w szoku.Dziękuję prosze napisac czy wychodzi jakas zdrada .Tak mam problemy z kregoslupem. Brawo jest Pani super. X Pani partner też powinien zwrócić uwagę na swoje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość82
A zdrada z mojej.strony .???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość82 dziś A zdrada z mojej.strony .??? Na zdrade z twojej strony nie bede kladla kart, bo znasz odpowiedź. Wszystko zależy od Ciebie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość82
Dziękuję.Bardzo.Tak wiem.wszystko.zależy ode mnie .Ale czy osoba która się w kolo mnie kreci .Ma poważne zamiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×