Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Komu powrozyc za darmo z kart klasycznych?

Polecane posty

Gość gość
To jest podszyw ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie jest w końcu. Znudził się i poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Wrozko Twój temat jest aktualny, to opisz mi. Czy jest ktoś kto za mną tęskni?? Tu 21 08 87 znasz moja sytuacje. Nie raz pisalysmy☺Ale ty zawsze mi piszesz, że nic i nic... Moze coś z dnia na dzień zmienia się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna1994
Joanna 26.11.1994 rok Miała bym konkretne pytanie prosiła bym o prawdziwą odpowiedz chciała bym wiedzieć czy poznałam w swoim życiu faceta który był lub nadal jest babiarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze chyba podszyw poszedł precz. X 27.12.1974 Jacek. Widze duze trudnosci. Glownie z ludzmi zaangarzowanymi w inwestycje. Moga to byc podwykonawcy, robotnicy. Musisz wszystkiego bacznie dopilnowac. X Ja nie robię błędów ortograficznych, podszywaczu :P "zaangażowanymi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cecylia20maj75 czy dostanę niwa pracę w lutym lub marcu br i jak beda wygladly finanse w tym roku dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patri 021180 czy będę miec drugie dziecko X Chłopiec bądź bliźniaki, ale powinnaś zadbać o zdrowie, bo z tym może być problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cecylia20maj75 Tak Cecylia jest szansa na nową pracę - rycerz pucharów, , dobre wiadomości, nowe pomysły, rozwiązanie problemów. Może mówić o sprawie, która jest na pozór zakończona, lecz nagle wypływa i robi piekło. W pracy powolny postęp, nowe pomysły, inspiracją. Czas znalezienia nowej pracy - 4 mieczy, czyli 4 tygodnie, lub Maks 4 miesiące. Myślę, że końcówka lutego początek marca będzie u Ciebie przełomowy. Życzę spełnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cecylia wspaniała wiadomość tylko żeby udało się za marzenia nue karaja Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cecylia wspaniała wiadomość tylko żeby udało się za marzenia nue karaja Dziękujęusmiech.gif Trzymam kciuki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cecylia jeszcze raz dzięki oby sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27.12.1974 Jacek. Czy uda nam sie sfinalizowac inwestycje budowlana w tym roku? Tak uda Ci się nie będzie z tym żadnych problemów :) - karta Słońce. Sytuacja się rozwiąże w ciągu roku - Aś mieczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atena 04.02.1970 On 14.02.1971 Czy będziemy razem ? 5 mieczy - mówi, że musisz trochę powalczyć o ta relacje, raczej będzie ciężko, możliwe rozczarowania (3mieczy). Najblizszy czas do 3 mięsiecy będzie przełomowy. Ogólnie karty takie sobie, ale mysle, ze relacja będzie trwała, bo pokazuje się lek przed samotnością (Pustelnik) i szansa na trwały związek w przyszłości jak najbardziej jest (kapłan). Myślę, że jest szansa na bycie razem całkiem duża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozko możesz zerknąć jeszcze Kasia 870629krzysiek79 czy dojdzie między nami do czegoś I kiedy Myślę, że nie dojdzie :( relacja wygląda na zakończona. 5pucharow+10mieczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna 26.11.1994 rok Miała bym konkretne pytanie prosiła bym o prawdziwą odpowiedz chciała bym wiedzieć czy poznałam w swoim życiu faceta który był lub nadal jest babiarzem Tak Joanno poznałaś, to ktoś z kim Ci nie wyszło, w jakiś sposób uczucie nie było spełnione, dużo tu też było twoich iluzji i domysłów odnośnie tej osoby jakbyś jej za dobrze nie znała, miałaś plany i marzenia a rzeczywistosc okazała się inna - 7 pucharów. 9 monet - była to osoba bardzo atrakcyjna, ale nie dokonca potrafiąca stworzyć stały związek, taka osoba może sądzić, że go nie potrzebuje. Z ta osoba, miałaś kontakt głównie przez internet 8 mieczy - to mógł być ktoś poznany przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula 16.09.1990 Czy mój mąż jeszcze mnie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula 16.09.1990 Czy mój mąż jeszcze mnie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula 16.09.1990 Czy mój mąż jeszcze mnie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej no proszę ostatnia wróżba. Irek 08.01.1992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula okres nieporozumień w związku, rywalizacja, walka o partnera, możliwość bycia w związku ze względu na rozsądek, wpływ osoby trzeciej. W pytaniu o uczucia znaczy, że jego uczucia do Ciebie mogły trochę osłabnac...w przyszłości pokazuje mi się oddalenie i związek na odległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
izolacja, ciche dni, nieporozumienia, oddalanie się partnerów od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszywacz7
wczoraj Wróżko, masz mnie! Ale wtopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna1994
Joanna 26.11.1994 rok dziękuję wróżce za odpowiedz jestem mega wdzięczna :) pytanie dotyczyło czy poznałam w swoim życiu mężczyzne który był / lub nadal jest babiarzem a zapytam inaczej czy owa osoba o mnie myśli obecnie czy jestem w myślach tej osoby czy byłam zwykłą przygodą proszę o szczerą odpowiedz z racji tego , że jestem szczerą osobą i doceniam szczerość u innych ludzi Chciała bym wiedzieć czy ta osoba ma do mnie jakieś uczucia w sensie zauroczenia , miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wróżę już w tym wątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mozna Panią "spotkać"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na olx sie zgłasza jak jej wróżby sie u mnie sprawdzą może się skusze na ten olx jak nie to nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×