Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Komu powrozyc za darmo z kart klasycznych?

Polecane posty

Gość Joanna1994
Poprosiła bym o wróżbę bardzo mi zależy Joanna 26.11.1994 znak z odiaku Strzelec chciała bym wiedzieć czy mój były partner Piotr ma kobietę z którą jest szczęsliwy oczywiście pytanie jest zadane z pozytywną intencją nie negatywną chciała bym żeby zycie ulozyl juz sobie bezemnie :) proszę o odpowiedz serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna1994
Poprosiła bym o wróżbę bardzo mi zależy Joanna 26.11.1994 znak z odiaku Strzelec chciała bym wiedzieć czy mój były partner Piotr ma kobietę z którą jest szczęsliwy oczywiście pytanie jest zadane z pozytywną intencją nie negatywną chciała bym żeby zycie ulozyl juz sobie bezemnie :) proszę o odpowiedz serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo, halo :) Czy komus sie sprawdzily/sprawdzaja te wrozby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna 26.11.1994 Podaj date urodzenia Piotra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joasiu, Piotr jest szczęśliwy, chociaż dużo czasu mu to zabrało, by doszedł do siebie. Cały czas myślał o Tobie i w głębi duszy tęsknił... Wszystko zmieniło się ok. roku temu, gdy na jego drodze pojawił się Marek. Od tej pory Piotr ma motyle w brzuchu a Ciebie wspomina dobrym słowem już bez żadnej urazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jeszcze jedno pytanie jak mozna Katarzyna 09.03.1990r Czy sprawa prawna ktora wlasnie zaczyna sie toczyc zakonczy sie dla mnie pozytywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia 21:59 mogłaby wróżka spojrzeć w karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna1994
nie pamiętam daty urodzenia mojego bylego partnera przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna1994
Joanna 26.11.1994 poprosiła bym osobe która wróży o poważne podejście a osoba która sobi robi jaja niech przestanie zadaje jeszcze jedno pytanie inne mianowicie co przyniesie mi rok 2018 w sferze uczuciowej , ogólnie w życiu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna 26.11.1994 poprosiła bym osobe która wróży o poważne podejście a osoba która sobi robi jaja niech przestanie zadaje X Nie była to moja odpowiedź, ktoś sobie właśnie robi żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna1994
Joanna 26.11.1994 właśnie się domyśliłam dlatego to napisałam także proszę uprzejmie panią o odpowiedz co czeka mnie w roku 2018 w miłości , w finansach i chodzi mi głównie o pracę to przede wszystkim czy spotka mnie coś miłego w tym roku serdecznie pozdrawiam prawdziwą wróżkę która ma uczciwe zamiary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joasiu, w życiu zawodowym poprawi ci się znacznie, a co + za tym idzie finansowo też będzie lepiej. Ponieważ w 2018r Wenus jest w tym roku w opozycji do Marsa w podzwrotniku Strzelca, a to jednoznacznie dowodzi, że w Twojej miejscowości postawią Biedronkę, gdzie będziesz pracować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dresiarz podjeżdża beemką pod okna na blokowisku i drze się: - Z***bala! Z***bala! Za-*****-laaaa!!! Z okna wychyla sie laska: - Izabela, kretynie, Izabela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna1994
Joanna 26.11.1994 r chciała bym wiedzieć czy jest jakiś mężczyzna z mojej przeszłości który coś do mnie czuje chodzi mi oczywiście o sfere uczciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzę wszystkiego dobrego dla Cb u siostry usmiech.gifusmiech.gif X Dziękuję :) tylko ubolewam nad tym niekorzystnym otoczeniem. Fakt faktem jest dla mnie niekorzystne, aczkolwiek chyba mam nad sobą aurę, która ściąga na mnie niepowodzenia xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar86
Jakby się gdzieś zagubilo w postach to dopisuje jeszcze raz jej imię Ola -dn.10,msc.12,rok.90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena, 13.08.1977r, czy poukładam swoje życie uczuciowe, poznam kogoś wartościowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawiesza sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna1994
witam Joanna 26.11.1994 zadałam pytanie napiszę raz jeszcze chciałam zapytać czy jest jakiś mężczyzna z mojej przeszłości który o mnie myśli jeżeli jest taka osoba to proszę o odpowiedz to dla mnie bardzo wazne Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozko. Tu 21 08 87 Zawsze jak pytam się Ciebierze o coś, to odpowiadasz Mi, że już wrozwłaszcza na to pytanie. .. Ale ja potrzebuje konktetnej odpowiedzi. Gdybyś mogla; zajrzyj jeszcze raz w sferę uczuc. Pozdrawiam. Mam pewene przeczucie ale może mnie ono mylic☺Czy ktoś o kim myślę odezwie się? I co tak naprawdę czuje? Obrazu mówie, że rozszyfuje dpowiedzi podszywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W smoki też wierzycie drogie Panie? :P XXIw... hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam ,ale mam mało czasu na odpisywanie. Sio podszywaczu! A kysz! Joanna 26.11.1994. Jest taki mężczyzna, ale żywi do ciebie urazę. nie widzę z jakiego powodu, może nieoddane długi? 21 08 87 Tu znów nie jest dobrze: osoba, która o Tobie myśli nie ma chyba pozytywnych tylko uczuć wobec Ciebie... powodem może być Twoja megalomania objawiająca się np, pisaniem "ja", "mi" wielką literą. Popracuj nad tym. Jeszcze widzę szansę na zmianę jego nastawienia do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna1994
Joanna 26.11.1994 Dziękuję pani za napisanie moich wad faktycznie czasami przesadzam robiac z siebie chodzący ideał postaram sie to zmienić prosze mi napisać o jakiego mężczyzne chodzi bo w moim sercu jest osoba też o której ciągle myśle i chce wiedzieć czy o nią faktycznie chodzi jeżeli nie to proszę napisać o kogo chodzi powiem szczerze , że zależy mi a ja postaram sie zmienić Pozdrawiam bede wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha Joanna 1994, to pisałem ja - podszywacz. :) Widzisz teraz ile to całe wróżenie jest warte? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhh i po co się podszywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla zwykłej zgrywy z niesamowitej naiwności Pań tu piszących z wypiekami na twarzy: a pokocha, a znajdę pracę, a zdrówko będzie, a orgazm. Niby jesteście już tak samoświadome, wyzwolone, a takie... w sumie słodko naiwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena, 13.08.1977r, czy poukładam swoje życie uczuciowe, poznam kogoś wartościowego? Tak wszystko idzie ku lepszemu, możliwe, że będziesz stała przed uczuciowym wyborem. Karty pokazują, że masz dużo lękow i obaw możesz się zamartwiac niepotrzebnie, dużo problemów jest w Twojej głowie, a jesteś bardzo atrakcyjna, piękna kobieta, idealna partnerka (możliwe, że mama) Gorsze samopoczucie pomału się kończy, widać mężczyznę taki o silnym charakterze, ale może być trochę problemów z Nim. Generalnie powinnaś uważać na pieniądze, bo grozi Ci całkiem spora strata, kobieta z rodziny pozałatwia sprawy urzędowe, czeka Cie spotkanie i przyjazd z dawno niewidzialna, ukochaną osoba, możliwe, że jakiś krótki wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna1994
Do podszywacza jesteś przykry każdy ma prawo wierzyć w co uważa powinieneś się wstydzić bo swoją głupotą ludzką próbojesz zarazić innych lepiej skasuj swoje konto i zachowaj resztki kultury osobistej są ludzie którzy mają dar i potrafią pewne rzeczy ty tego nie umiesz najwidoczniej a szkoda nie śmiej się z ludzi którzy wierzą w takie rzeczy kiedyś ciebie w życiu może coś spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgorzata 28.02.1977 Czy 2018 rok przyniesie mi pozytywne zmiany w moim życiu i jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×