Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Komu powrozyc za darmo z kart klasycznych?

Polecane posty

Gość gość
21 08 87 Jakie powiązania z prawem będzie miał Mój Mąż? Czy sugeruje Pani cos? X To nie była moja odpowiedź. Jakiś podszyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Anna 16.03.1986 r. Czy będę miała zabieg chirurgiczny na palcu? Czy może uda mi się go wyleczyć bez ingerencji chirurga? Pozdrawiam Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu 21 08 87 Juz nie kumam różnych odpowiedzi. Wrozko, odpisz na spokojnie jak będziesz miała czas, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżka M
Ola 27.11.1985 Olu, karty nie widzą Marcela, jest jakby za mgłą, ale niestety w tym roku zdechnie Ci kot. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola 27.11.1985 mam pytanie, co karty mowia o Moim nowym partnerze? Czy nasz zwiazek sie ulozy? Jego imie Marcel X Podaj jego date urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Beata 19.01.1984 czy uda mi się zajść jeszcze w ciążę? X Ciąża w ciągu dwóch lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem stara panną ale czy wyjdę za mąż, Ela 15,12 1960usmiech.gif Nie widzę zmian u Ciebie w najbliższym czasie, ale jest szansa na stabilizację w przyszlosci. W kartach widoczny ciemny blondyn możliwe, że z zagranicy, ktoś kto daleko mieszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy studia z ratownictwa to dobry wybór? Kropelka 24.05.79 Według mnie tak, karty pokazują Cie jako bardzo wrażliwa, ciepła i empatyczna osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katarzyna 09.03.1990 Czy stan mojego zdrowia sie poprawi?? Tak stan Twojego zdrowia się poprawi, wszystko się zmienia na lepsze, tarot w zdrowiu dla Ciebie: należy się skonsultować z innym lekarzem, specjalistą w danej dziedzinie, konieczne jest stosowanie leków, zaburzenia równowagi, zaburzenia gospodarki wodnej organizmu. To krew, limfa, praca nerek, przewodzenie impulsów nerwowych, zaburzenia równowagi, problemy metaboliczne (spowolniony metabolizm, wewnętrzny ogień - ugaszony, problemy z utrzymaniem odpowiedniej wagi ciała), uważaj na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.10.2014 Kuba moj syn czesto choruje wiec pytam o zdrowie. Z gory dziekuje. Za mały :) nie jestem lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.06 czy przyszłość już nastąpiła, czy jeszcze później będzie? proszę o konkretną odpowiedź:) Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marlena ur.20.04.1985 dziekuje za wrozbe mam jeszcze pytanie czy spotkam milosc w najblizszym czsie? Nie widzę zmian u Ciebie w najbliższym czasie, jakiś mężczyzna znajomy przy Tobie, jestes mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.06 czy przyszłość już nastąpiła, czy jeszcze później będzie? proszę o konkretną odpowiedźusmiech.gif Ela X Ciezko u Ciebie powiedzieć, miałaś koło fortuny i kartę księżyca, myślę, że jakieś plany już są, więc możliwe, że to już jest blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Anna 16.03.1986 r. Czy będę miała zabieg chirurgiczny na palcu? Czy może uda mi się go wyleczyć bez ingerencji chirurga? Pozdrawiam Anka Ból, który się przedłuża i czas iść do lekarza, myślę, że bardzo mozliwe, ze bedzie ingerencja :) karty tarota zwracają uwagę na tarczyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola 27.11.1985 mam pytanie, co karty mowia o Moim nowym partnerze? Czy nasz zwiazek sie ulozy? Jego imie Marcel X Podaj jego date urodzenia Ale ogólnie jak patrzę na ten związek macie szansę na stabilizację, jest dobry związek na co wskazuje karta kapłana, 9 pucharów i kochankowie. Myślę, że się ułoży i bedzie bardzo dobrze, masz z Nim szansę na założenie rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna 28.09.1993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna 28.09.1993 Co mnie czeka w tym roku? Czy znajdę pracę w swoim zawodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcę, ja! Jakub 29.04.95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcę, ja! Jakub 29.04.95 Jakie pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna 28.09.1993 Czy znajdę pracę w swoim zawodzie? Nie widać zmiany w najbliższym czasie, drobne przeszkody i opóźnienia w najbliższym czasie. Widać jakieś spotkanie o pracę i dobre podstawy, ale to się może trochę odwlec, dlatego, że wyglądasz na osobę, która się skupia teraz trochę na innych rzeczach, dużo kart uczuć przy Tobie, spotkań z innymi ludźmi, imprez... Powinnas bardziej się skupić na pracy i na celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakub 29.04.95 Problemy we wszelkiego rodzaju interesach, spotkanie ze znajomymi, które będzie nieprzyjemne, niezbyt korzystne otoczenie. Sprzeczka z młodą osoba o jasnych włosach na tle materialnym(blisko twojego wieku możliwe, że mężczyzna). Należy unikać hazardu :) Przy kobiecie szatynce możliwe, że z Twojej rodziny duże pieniądze, otrzyma jakieś. Jestes osoba najprawdopodobniej zakochana, bardzo wrażliwa i uczuciowa. Dobry czas w uczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba go już nie ma... zniknął w pyle kłamstwa i oszustwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia870629 krzysiek79 czy się odezwie i kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia870629 krzysiek79 czy się odezwie i kiedy Karty wskazują bardziej na Twoja inicjatywę w tej sytuacji. Ale myślę, że od marca będzie u Ciebie trochę lepszy czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtulipan
Staszek31,08,78, czy w tym roku bede mial corke z zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angelika 22.12.1985 Czy kiedyś będę szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angelika będziesz szczęśliwa jeśli pokochasz samą siebie. Zacznij doceniać siebie za to jaka jesteś a świat Ci to odwzajemni. Karty wskazują na to że nie masz w życiu co robić ciekawego.Najwyższy czas byś zajęła się swoim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos się podszywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar86
Witaj ! Mar86 18,02,1986 czy ola mnie kochała, czy będziemy kiedyś razem, czy może poznam kogoś nowego i zakocham sie bez pamięci i kiedy ? wiem ze długie pytanie , mam nadzieję, że nadaje się na wrozbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj ! Mar86 18,02,1986 czy ola mnie kochała, czy będziemy kiedyś razem, czy może poznam kogoś nowego i zakocham sie bez pamięci i kiedy ? wiem ze długie pytanie , mam nadzieję, że nadaje się na wrozbę X Podaj jej datę urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×