Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego nowe żony rozwodników są tak głupie i zazdroszczą eks żonom

Polecane posty

Gość gość
Mówił, że jest twoim bratem i, że ma siostrę qrwe, z którą wreszcie się ożenił stary rozwodnik, a cała rodzina odetchnęła, że już cię po krzakach szukać nie będą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mądry facet nigdy nie weźmie sobie przechodzonej rozwodki. xx Zazdrościsz fajnego męża byłej rozwódce, co? Twój ciapowaty rozwodnik jest szczerbaty, nie umie się wysłowić przy ludziach, duka pod nosem i pierdzi w towarzystwie, sika do umywalki i tańczyć nie umie. :D Masz przesrane. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A twój ma śliczne nowe zęby, morda mu się nie zamyka, puszcza cichacze i szczy do dyskretnie do kwiatków. Masz powód do dumy. Masz... ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz zawsze lepszy jest cichacz niż srunięcie aż zadudni przy ludziach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patola xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle że cichacz śmierdzi jak sto skunksów, a zdrowe pierdnięcie jest po prostu zdrowe i oczyszcza kiszki oraz atmosferę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze podejrzewałam , ze rozwódki, konkubinaty i inne s****wo to patologia ale po przeczytaniu tego tematu jestem tego pewna :( Wstyd kobiety , tak się wyrazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wariatka która wszędzie widzi Kiełbasę, zalozyla głupi temat i sama sobie w nim pisze komentarze. Jesteś żałosna i na prawdę szkóda mi Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O przylazła szpetna krowa rozwodnika i przeczytała wszystko o sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze podejrzewałam , ze rozwódki, konkubinaty i inne s****wo to patologia ale po przeczytaniu tego tematu jestem tego pewna Wstyd kobiety , tak się wyrazac. xx Ale temat nie jest o rozwódkach i konkubinatach tylko o głupich, nowych żonach rozwodników i to właśnie jest patologia, dlatego pierwsze żony pouciekały, rozwiodły się i związały z normalnymi mężczyznami, a patoli co głośno pierdzą nie chcą znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój eks miał tak małego wacka, że nie mógł go wyjąć z gaci przez rozporek na stojąca. Nie znosił się kąpać, więc wacka nigdy nie mył. Rozwiodłam się z nim, bo strach żyć z taką fleją, żeby się czymś nie zrazić. Teraz mam fajnego i czystego męża z normalnym penisem, a eks zawiązał się z brzydką wieśniarą i teraz ona się meczy z jego brudnym siurkiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:48 Ona pewnie ma bobra i myje się raz na tydzień, przed kościołem hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie muszę być zazdrosna o ex mojego męża, bo on ją omija łukiem, od dnia rozwodu. Twierdzi że o tych 7 latach z nią, chce zapomnieć. Babsztyl sypiał do 13.00, w domu syf a pracy wiecznie niby znaleźć "nie mogła". Leń jakich mało. Myslała, że urodzenie córki, da jej zabezpieczenie i utrzymanie do końca życia. Alimentów żądała też na swoje utrzymanie, na corkę chciała 2,5 tys. Do dziś czuje się skrzywdzona decyzją sądu :D p.s. jakoś od 5 lat żaden chętny na związek z nią się nie znalazł. p.s. córka fajna, normalna, lubi do nas przyjeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te eks żony to patologia widać po tym wpisie kto jest głupi i zazdrosny. Jakoś nowe partnerki takich tematów nie zakładają tylko sfrustrowana i zdesperawne eks. To jest patologia tyle wulgaryzmów dopiero dno. Takie coś wychowuje dzieci, później czemu ma ochy nie mogą wytrzymać z ich dziećmi? Jak tak patologia. Żadba normalna osoba w to nie uwierzy, kogoś na prawdę boli ze jego eks ułożył sobie życie i jest szczęśliwy z inną. Próbuję nowe partnerki, żony poniżej i powyzywac i co z tego zdanie patologi się nie liczy. Lepiej Ci kobieto? Tak jesteś patologia i dnem społecznym. Żal mu was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nas nie interesuje zycie bylego ale majac dzieci wspolne trudno nie wiedziec co slychac po tamtej stronie, mi to nawet zal tej idiotki co dala sobie jeszcze zrobic dwoje dzieci alkoholikowi,ja bylam mloda i glupia ale ona (nie bede pisala wieku bo wiadomo) ja pozbylam sie chwasta ,wreszcie moge sie ladnie ubrac ,jezdzic ,zwiedzac dzieci zapraszac ,wczesniej zawsze byla bieda bo wszystko przepijal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godz. 05:10 Patologia to jesteś ty i wszystkie kretynki, które poleciały na rozwodników alimenciarzy, a teraz wrzeszczą, że facet alimenty musi płacić na dzieci. Nie ma czego zazdrościć ani tobie ani innym stukniętym bez godności u honoru i tak każdy wie, że żaden normalny, szanujący się facet bez zobowiązań was nie chciał. Tylko ten rozwodnik się zgodził, żebyś mu prała brudne gacie i skarpety, bo po rozwodzie nie miał już kto prać. Który mądry facet związałby się z analfabetką wtórną? Przecież ty w każdym zdaniu zrobiłaś kila błędów, aż oczy bolą jak się to czyta. Nowe psychiczne partnerki rozwodników to zakładają jeszcze gorsze tematy jako tata czy inny facet i bluzgają w nich jak ostatni menel, jednocześnie bredząc, że biologiczne dziecko jej chłopa jest dla niego obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Od razu widać, ze ściemniasz, bo eks ma prawo do podwyżki alimentów na dziecko nawet co pół roku, a jeśli wnosiła o alimenty dla siebie to znaczy, ze rozwód był z winy jej męża. Wy nowe, śmieszne żonki kłamiecie jak najęte, żeby tylko nie wyszło, że związałyście się z męskim dnem moralnym i najgorszą patologią niezdolną do życia w rodzinie. Żaden sąd nie zostawiłby dziecka matce, która by je zaniedbywała i spała do godziny 13. Pewnie sama śpisz do 13, skoro siedzisz w necie nocami. :D Widać, że nigdy nie byłaś w sądzie na sprawie o alimenty dla dziecka po rozwodzie jego rodziców. Gdybyś choć raz była, to wiedziałabyś, że sąd nie patyczkuje się z takimi degeneratami, jak twój obecny mąż. Także nie masz się czym chwalić żałosna dziewczynko, że związałaś się z rozwodnikiem płacącym alimenty. Ja na twoim miejscu bym się wstydziła i każda normalna kobieta też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jakby Cię nie interesowało to byś tu nie wchodził i nie pisała bluzg na takich forach. Jak masz z nim dzieci a on taka patologia i alkoholik to po co się interesujesz. Niech płaci alimenty i z daleko od niego trzeba trzymać dzieci. Jak Ty sobie dałaś zrobić dzieci takiemu pijakowi? Taka sama pewnie jesteś jak i on. Znając życie nawet jeśli Ty go kopnelas w d**e to on przemyślał życie. Przestał pić założył rodzinę nowa, prawdziwą, kochająca i wspierająca. Wasze małżeństwo ma za koszmar. A Ciebie serduszko boli, że nie zrobił tego dla Ciebie i Twoich bachorow. Boli bo nie byliście tego warci. Jakby tak nie było to by Ciebie tu nie było i głupich wpisów z takim słownictwem byś nie pisała. Teraz Twój eks ma super życia, fajna rodzinę w końcu, prace i mu się układa a Tobie żal d**e ściska i tyle. Bo jesteś samotna z dziećmi i nikt Cię nie chce. W ogóle te patologiczne eks co tu są takiego języka używają, że nie których przekleństw nigdy nie słyszałam. Właśnie widać w jakim towarzystwie się otaczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znów ta prymitywna analfabetka rozwodnika smaruje idiotyzmy. :D Tak, ona i ich wspólne dzieci, a nie jej bachory nie były warte tego, żeby on przestał chlać i się staczać, a ty królewno z PGR-u jesteś tego warta, dlatego chlejesz razem z nim i udajesz, że jest cudownie. Alkoholik pozostanie alkoholikiem na zawsze. Powtórz szkołę podstawową dopiero udzielaj się na publicznych forach, bo to wstyd, że 21 wieku żyją głąby kapuściane. Chyba do szkoły miałaś pod górkę i duże błoto było w twojej wsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i mamy obraz nowej partnerki rozwodnika alimenciarza. :D Soli błędy aż oczy bolą, broni nałogowego pijaka, a jego dzieci nazywa bachorami. Wystarczy, od razu wiadomo, że to pusta lala z takiej samej patologii jak i ten rozwodnik. Trafił swój na swego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jakby Cię nie interesowało to byś tu nie wchodził i nie pisała bluzg na takich forach. xx i vice versa. Gdyby ciebie nie interesowało życie eks żony, tobyś tu nie wchodziła i nie bluzgała na byłe żony i dzieci z pierwszych małżeństw, a ty pustaku siedzisz tu całymi dniami oraz nocami, i ziejesz nienawiścią nie tylko do eks, ale i do każdego, normalnego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0:29, przy piwku z kumplami ten twój nowy mąż tez pewnie mowi o tobie "babsztyl". Pewnie zmyślasz,bo gdyby pierwsza była taka be,to zapewne by się w niej nie zakochał, nie ożenił,nie mieliby dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10'51, jaki to prymitywny wpis nexi,ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywne to są te eksiary szmaciara, co się tu wypowiadają. :) każdy wie że rozwodki to głupie idiotki. Wiążą się z menelami i pozwalają na bicie i gwalcenie swoich bachorow tylko by portki były w domu. Codziennie w wiadomościach słychać jak to konkurent pobił czy g****il dzieciaka a matka na to pozwalała. Takie prymitywny jesteście. A z tego co widzę to analfabetka jesteś Ty i w dodatku prymitywem. Założyłas sobie temat i sama sobie w nim komentarza prawie wszystkie piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty żyjesz życiem eks i życiem nowych żona. Zakładasz głupie tematy i pilnuje jak suka go. Hahahahaha... Nawet nic nie umiesz mądrego napisać. Dalej szukasz kiełbasy suko? Psychiczna wariatka! Dobrze, że ten facet Cię porzucił mam nadzieję, że bachory Ci zabrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba do szkoły miałaś pod górkę i duże błoto było w twojej wsi xxxx Nie błoto tylko jej ojciec gnojowice wylał na drogę hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Prymitywna neksiaro szmaciaro rodem z patologii cierpiąca na schizofrenie i z uporem maniaka szukająca na tym forum kogoś od kiełbasy jakiejś, jesteś głąbem i debilką wegetującą w konkubinacie z rozwiedzionym pijakiem, który nie trzeźwieje. Eks żony już dawno za mąż powychodziły, więc są żonami od wielu lat, a nie tak jak ty konkubiną zapijaczonego rozwodnika, alimenciarza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej szukasz kiełbasy suko? xx O psychiczna suka kiełbasa nawet tu zawitała :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiełba jak tam toje leczenie w psychiatryku? chyba nie bardzo się powiodło, bo dziś znów nad ranem na ogólnym zawzięcie kłóciłaś się sama ze sobą, a wydawało ci się że nawijasz z byłym kochasiem, który wywalił ci psie gowno na łeb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaliśmy te jej histeryczne tematy zakładane jeden po drugim. Pruła w nich ryja jak na szaloną przystało, ale gdy tylko została zdemaskowana, to natychmiast zwiała. Tchórzliwe ścierwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×