Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy tylko ja uważam że bratowa jest leniem ?

Polecane posty

Gość gość
Czy tylko ja uważam że bratowa jest leniem ? & W psychologii to sie nazywa 'przeniesienie'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przeciez to normalne ze z maluszkiem ciezko sie szybko rano zorganizować a babcia ma czas i jak chce to chyba moze pomoc. Z reszta spędzi troche czasu ze starsza wnuczka i sie dotleni. Dla mnie to nic dziwnego a wręcz naturalna pomoc. Ja codziennie zawożę sąsiadami dziecko starsze bo ona ma 5 mc malucha wiec po co ma sie zrywać ???dla mnie to żaden problem a cieszę sie ze moge pomoc. Aaa i widzę codziennie babcie odbierające wnuki. Życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama sama mnie prosi, aby zostać z niemowlakiem, gdy idę ze starszym rano do przedszkola. Nadmienię, że jeszcze pracuje na 2 zmiany. Nie robi tego, aby mi ulżyć, lecz przede wszystkim, bym nie musiała ciągnąć małego na mróz o 7 rano. Moja mama kocha swoje wnuki. Może Twoja mama, Autorko, tez kocha swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że kocha swoje wnuki i pewnie dlatego zgadza się prowadzac i przyprowadzać mała ze szkoły ,nic nie mam do tego ani do tej małej i starszej ale wkurza mnie bratowa że czeka na gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×