Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
a1aleksandra1

Czy któraś z was miała Okres a była w ciąży?

Polecane posty

Jak w temacie? Ja dostałam okres 2 dni wcześniej niż powinien być u zastanawiam się ile kobiet dostało okresu a mimo to były w ciąży? Kiedy dowiedziałyście się o ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mozna miec okres i byc w ciazy. jest albo jedno albo drugis. kiedy nie dochodzi do ciazy, wysciolka macicy sie zluszcza i wraz z krwia jest wydalana z organizmu. jak wiec zarodek mialby sie zagniezdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie to jest w ogóle jakaś abstrakcja z tym okresem i ciaza. Niby tak może być, niby to potwierdzone przez lekarzy, ale ja w to nie wierze. Nie znam też nikogo kto tak miał i sama tak nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak plemniki przetrwają okres to i owszem może dojść do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można miesiączkowac w ciąży. Można mieć krwawienia, które są patologia ciąży. Krwawiłam w ciąży kilka razy i za każdym razem leżałam w szpitalu i przejmowałam leki na podtrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plemniki nie przetrwaja okresu bo tak dlugo nie zyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie dowiedzialam o ciazy w 11 tygodniu bo w dniu planowych okresow mialam krwawienia... Wiec myslalam ze normalnie mam okres. Ciaza nie byla zagrozona, lekarz powiedzial ze czasem "tak sie zdarza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoc 30% tak ma do porodu a chyba polowa do 3 miesiaca i ciaza niezagrozona i zupelnie zdrowa, takie fakty Pocieszylam czy wystraszylam autorke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma tak miała. Więc to jak najbardziej możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fizjologicznie miesiączka w ciąży jest nie możliwa. Przeczytaj co oznacza ten termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd ty wiesz co jest możliwe a co nie? Z wikipedii? Ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie dokładnie się określiłam. Czy któraś was miała "okres" (myślała, że to okres a tak na prawdę było to krwawienie implantacyjne np. ) i okazało się, że była w ciąży. Bardzo bym chciała dziecka i współżyliśmy z mężem w dni płodne, również w owulację i zastanawiam się czy to okres czy jedynie krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd my mamy wiedzieć czy to jest okres czy jedynie krwawienie? Idź do ginekologa. A to że można krwawić i być w ciąży to już ci napisano. Współżycie podczas owulacji też nie gwarantuje ciąży. Pary czasem latami starają się o dziecko i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak mialam dostalam jeszcze ten ostatni okres. Fakt byl dziwny, bo trwał 1,5 dnia. Nie byl jakos szczególnie mocny, ale wszystkie takie mam wiec nie to mnie zdziwiło. Później nastapil dzień przerwy I znow krwawienie wrocilo na pół dnia. I to dalo mi do myslenia. Test pokazał 2 kreski w "regulaminowym" czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak miałam ( obojętnie jak to nazywacie ) dwa razy .Ale chyba od dnia zapłodnienia miałam silne bóle na dole brzucha ,lekarze zrobili usg i uznali ze jest to cysta bo było jeszcze za wczesnie aby rozpoznać ciąże....dostałam antybiotyk na usunięcie cysty i miało być lepiej,nadszedł następny termin miesiączki i miesiączka i to samo ...znowu bóle brzucha i wtedy miałam ponowne usg i już wtedy stwierdzili i rozpoznali ze to ciąża ....bardzo się bałam przez cała ciąże ze antybiotyk zaszkodził dziecku ale na szczęście mam zdrowia córcię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i o to mi chodziło a nie o stado osób piszących do mnie jak do idiotki, że nie można mieć okr się w ciąży. To wiem, chodzi mi o krwawienie. Dziękuję za odpowiedzi osobom, do których to pytanie było kierowanie. Chyba jednak pójdę do lekarza albo chociaż zrobię test by się przekonać co i jak. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ale oprócz tego że okres pojawił się 2 dni wcześniej to czy cos innego się zmieniło czy też wszystko było jak zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotki, nie mozna miec okresu w ciazy, poczyajcie w necie. mozna miec jedynie plamienie, ale jest ono na tyle skape, ze nijak nie mozna pomylic tego z okresem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam do 5mc krwawienia mniej wiecej w czasie okresu ale ja okres zawsze mialam skapy i krotki. Tylko te krwawienia w ciazy byly bez zadnych skrzepow i chyba jednak jeszcze slabsze niz okres a w 5mc to juz tylko jeden dzien i sluz z krwia. Okazalo sie ze mam lekko odstajace lozysko i musialam brac pozniej leki na podtrzymanie ale teraz jestem w 9mc i wszystko juz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 7:19...Śmieszne jesteście wyzywacie się na wzajem od idiotek i wszystko wiecie najlepiej.U mnie nawet lekarz nie rozpoznał ciąży ani nie odróżnił ( jak to nazywacie krwawienia od okresu) był pewien ze to okres a nie ciąża ,dlatego dał mi antybiotyk na usunięcie cysty ,dokładnie po 27 dniach ponowne krwawienie ...a wstępy ciąża już miała 9 tyg .Autorko tego tematu ...Tak to możliwe !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiedziałam o ciąży do 3 miesiąca bo miałam normalny okres, tyle tylko, że u mnie 'normalny' znaczy bardzo skąpy, czasem to tylko wręcz plamienie i daję radę z samymi wkładkami, rodzinne to u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra, jak już Ci pisałam pod innym postem, krwawienie podczas zagnieżdżane zarodka różni się od okresu, chyba, że zwykle masz bezbolesne i skąpe miesiączki. Jeżeli trwa dłużej niż 3 dni, masz bóle okresowe, a pisałaś pod tamtym tematem, że masz nie doszukuj się niewadomo czego. Ja też się strasznie nakręca łam na poczatku i wmawialam sobie różne rzeczy. Zrób test ciążowy za parę dni Albo idź nara cała betę jak już nie wiesz co robić. I nie chodz do takich lekarzy jak ta tutaj, co mylą cyste z ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nakręcania się jest łatwa droga. Czasem rzeczywiście wyszukujemy u siebie na sile objawów. Jednak nie zgodzę się, ze w ciąży nie można odczuwać bólów jak przed okresem. Ja miałam dokładnie takie same bóle brzucha, jak co miesiąc, dlatego myślałam, ze nici z ciąży :) Potem znalazłam na yt kanał lekarza gin i mówił, ze przed data spodziewanej @ można mieć w ciąży dokładnie taki sam ból! :) Wiec w ciąży wcale nie ma prostych reguł i zasad... Prawdopodobnie zdecydowanie częściej kobietki sobie wmawiają, ale występują różne objawy. Moja znajoma zorientowała się, ze jest w ciąży w 4 miesiącu. Krwawiła i czuła się normalnie jak co miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, okres dwa dni przed planowanym terminem, to jest jak najbardziej w normie i nie doszukiwałabym się w tym oznaki ciąży. Wracając do twojego pytania, to moja mama miała krwawienia do piątego miesiąca. Poszła do lekarza, bo...poczuła ruchy. Była w szoku, bo to była jej piąta ciąża i zero objawów w odróżnieniu do poprzednich ciąż gdzie rzygała jak kot przy każdej, nie przytyła, nie wymiotowała, nic kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że tak się zdarza, ale w tym przypadku to chyba tylko pobożne życzenie. Najlepiej poczekać parę dni, zrobić tą całą betę i tyle. I nie wmawiać sobie, nie zadawać na forum pytań tylko po to by upewnić się w w swoich wkrętach. Aleksandra, życzę Ci ciąży jak najszybciej, ale wyluzuj dziewczyno, dopiero zaczęłaś starania, średnio para zdrowa stara się o dziecko od 4 do 6 miesięcy. Wyluzuj, idź na spacer, zajmij się praca lub hobby, wierz mi to pomaga. Ja zaczęłam planować już życie, kurs, a tu bach, ciąża. Jak tak dalej będziesz żyć, to i Ty i Twój mąż będziecie mieli dosyć, bo możecie się starać jeszcze trochę, a takie życie od owulacji do okresu i monotematycznosc źle wpływa na związek j życie codzienne. Zobacz na inne staraczki, załączniki się na forach i wydaje im się, ę tylko one coś robią, żeby mieć dziecko, wymuszają seks z kalendarzem i testami owu w ręku i dziwią się, że ich mężowie maja dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ciocia miała okres do 6 miesiąca. Jest osobą tęgą więc zorientowała się póżno. Miała 43 lata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okres do 5 mc taki jak zawsze. Pierwsza ciąża_odrazu brak okresu. Druga zupełnie inna. Dadam tylko że brzucha też nie było ciążowego. Schudłam 10 kg więc nawet nie podejrzewałem ciąży. Więc wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dostałam porządnego krwawienia (czy też okresu) razem ze skrzepami równie porządnymi. Zdziwiło mnie to bo zazwyczaj mialam okres średniej obfitości a tu nagle coś takiego. Myślałam że to jakiś chorobowy problem ale przypomniało mi się jak moja koleżanka opowiadała mi że w trakcie ciąży miała okres. Okazało się że ja również jestem w ciąży. I to książkowej. Także różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella

Hej 😉 

No właśnie zastanawia mnie również czy można mieć normalny okres i być w ciąży . Dostałam okres 7dni temu , trwał 7 dni był normalny jak zawsze tylko mam od tygodnia straszne bole żołądka i bole podbrzusza , utrzymująca się temperaturę 37,3. Nie wiem co mi jest jutro wybieram się do lekarza 

czy ktoś miał podobnie i był w ciąży ?  
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

9.II - imieniny: Gorsława, Gorzysława i Sulisławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×