Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbella

Kochani uważajcie na podszywa

Polecane posty

Gość gość
myślisz,ze kogos to obchodzi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ze nie jesteś prawdziwa. Malo tego, sadze że sama stworzyłaś własnego podszywa żeby się uwiarygodnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze zdjęcie z pięknym szerokim uśmiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio jesteś z podkarpacia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z której części? Podaj jakieś miejscowości z twojej okolicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja z Rzeszowa
Wrozbella skoro jesteś z Podkarpacia to czemu nie wiedziałaś że od 2006 roku aż do 2017 roku co roku Rzeszów się powiększał przyłączając wsie? Przecież chyba jeździsz do Rzeszowa i chyba widziałaś na znakach że w innym miejscu zaczyna się Rzeszów jak mozesz tego nie wiedzieć skoro jesteś z Podkarpacia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak kręcić sobie samemu sztuczny fejm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z granicy podkarpackiego i lubelskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi prostaku jedno- chce Ci się pisać o tak naprawdę niczym? Co kogo to obchodzi jakieś wiadomości o Opolu, Rzeszowie itp? Powiedz mi, nie nudzi Cię to, nie nudzi Cię życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja z Rzeszowa
od 2006 roku Rzeszów powiększał się co roku o przyległe sołectwa: Słocinę (2006 – 9,16 km kw.) i Załęże (2006 – 5,20 km kw.), Przybyszówkę (2007 i 2008 – 16,26 km kw.), Zwięczycę (2008 – 7,23 km kw.), Białą (2009 – 6,06 km kw.), Budziwój (2010 - 17,50 km kw.), część Miłocina (2010 - 1,27 km kw.) oraz Bziankę (2017 - 4 km kw.). Łącznie terytorium Rzeszowa zostało zwiększone o 66,68 km kw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozbella, co przyniósł tobie dzisiejszy dzień, że tak powiem górnolotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja z Rzeszowa
wrozbello nie jestem prostaczką i nigdy nie pisałam o Opolu jak mogłaś tego nie wiedzieć że Rzeszów od 2006 roku się powiększał wchłaniając wioski przecież rzeszów to twoje (moje też) miasto wojewódzkie stolica podkarpacia więc wytłumacz mi to dlaczego nie wiedziałaś że rzeszów się powiększał wchłaniając wioski dlaczego tego nie wiedziałaś ? wytłumacz mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mnie zżera ciekawość, może mieszkamy niedaleko siebie. Raz tu pisaliśmy o burzach i jeden gość pisał, że u niego jest burza teraz, sprawdziłem na mapie burz i była tylko w Rudniku, to się go pytam czy jest z rudnika i się okazało, że tak a to kilkanaście kilometrów ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym razem mówiłaś że jesteś spod Rzeszowa i że nie bywasz w Lublinie Innym że jesteś spod Lublina i że moglibyśmy pójść na piwo Dlaczego ciągle kręcisz, kim ty jesteś naprawdę? Agentką KGB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chodzi o Rudnik w ktorym powiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ooo ;) Podkarpacie łączmy się ;) jakie są Twoje okolice, miasto wieś, cokolwiek, może mieszkamy niedaleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja z Rzeszowa
20:16 :D może dlatego wrozbella nie wiedziała że Rzeszów od 2006 roku się powiększał wchłaniając wioski i to by wyjaśniało gdyby wrozbella była z podkarpacia to by wiedziała że rzeszów się powiekszył wydało się wrozbella nie jest z podkarpacia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie wyszłaś na fotce Wrozbella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z Rzeszowa dziś 20:16 smiech.gif może dlatego wrozbella nie wiedziała że Rzeszów od 2006 roku się powiększał wchłaniając wioski i to by wyjaśniało gdyby wrozbella była z podkarpacia to by wiedziała że rzeszów się powiekszył wydało się wrozbella nie jest z podkarpacia smiech.gif xx Nie wiem ile trzeba byłoby wypić żeby to zrozumieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×