Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Chi

Chi

Polecane posty

Gość gość
Moja tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yyuuuaaaaahhh :D No już idz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zesral sie smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
De

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:o Ale poziom. Zszedłeś z drzewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, skad wiesz? :-) ty tez zszedles wlasnie z drzewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma, jak to rozmowy na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poziomie są hejtowane lub kasowane przez prymitywnych zawistnych prostaków/prostaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieply klocek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jest jakiś poziom Zrobiłam dzisiaj świetne zdjęcie. Prawie na "poziomie" Szumowskiej. ;) Betonowy mostek nad zasypaną śmieciami festynowymi rzeczką. Na mostku obejmując go rękoma i nogami śpi z otwartymi ustami gość w koszuli w kratkę. Z lekko otwartych ust ścieka kropelka śliny. Ktoś miłościwy postawił obok butelkę Żubra. Będzie jak znalazł, kiedy się ocknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglądał "prawie" jak koala, dlatego wyciągnęłam aparat i uwieczniłam ten moment. Polska, środek ciepłej niedzieli gdzieś wcale nie na wschodzie ;) Jaki to poziom ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hi, Chi Poziom który Ktoś od kilku dni usiłuje wyrazić przypomina mi fragment z Kafki nad morzem (nieco przeze mnie dostosowany do sytuacji) Ciasnota umysłowa jest jak pasożyt. Zmienia właściciela, kształt i żyje wiecznie. Nie ma przed nim ratunku Niestety https://youtu.be/LeyP5tlIRsY Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilnuj i martw się o własną d-u-p-ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu tyle o sraniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Czesc. Poniekąd to moja wina. Lubię tutejsze wycieczki i przypałętało się za mną nieszczęscie. Lecz nieborze nie wie jeszcze, że takie nieszczęście ja witam z otwartymi ramionami. Bosz zastanówmy się. Czy gdyby wszystko było takie na nasz gust i wyobrażenie to czy nie zrobiło by się mniej kolorowo i egzotycznie. Chi nawet uwieczniła na foto chwilę. Czyjeś szczęscie.( I sie nie podzieli. :o. ) Chwytajmy tego byka za rogi i cieszmy się tą krótką, choć dla niektórych wątpliwie istotną chwilą, lecz dającą nam niewątpliwie uczucie, że my jesteśmy we właściwym miejscu. Ot taki sobie folkor. Mini zoo. Dziecinada. My idziemy ścieżką i zwiedzamy. O są człekopodobne. O załatwia swoje potrzeby na naszych oczach. O a ten jaaaki głupi. I żeby już tak całkiem zejść z piedestału przyznam się w sekrecie że sam uprawiam tę dziecinadę niemniej na poziomie. Chyba. Tak mi się wydaje. Mam takie wrażenie graniczące z pewnością. ;) A to już niech inni ocenią lub nawet wy. A na pewno się tacy znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Sluchając was natknąlem się. Na to. A że o poziomach było to powiem wam że poziom pod fortepianem jest bardzo ekscytujący. https://youtu.be/AzWDs26YL9Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
I teraz Chi powiedz. Czy ten pan Koala widząc świat od spodu nie robi tego o czym my marzymy ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:27 Oceniam/ NIEBORZE - byk jak byk. Na naukę za późno kiedy mózg i móżdżek odmóżdżone.Reszta to bełkot przy pełnej odsłonie. Zabawa kogutów na kupie gnoju. Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Poniedziałek. Lipiec. Ten miesiąc zawsze będzie mi się kojarzył z zapachem upalnego lata. Świeżo ścięta trawa na łąkach, skwar lejący się z nieba, chłodna woda w jeziorze. Porzeczki jedzone prosto z krzaka . Taaa... To do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HO ależ ja żyję tak jak chcę i robię wszystko na co mam ochotę. :) Nie zazdroszczę Koali upajania się do nieprzytomności na miejskich błoniach hahah :) Każdy poczucie wolności rozumie inaczej. Z gruntu powinno mieć ono definicję rozszerzającą w miarę jak nam lat i doświadczeń przybywa. Pan "szczęśliwy" zatrzymał się na poziomie szkoły średniej gdzieś. Teraz to nawet gimnazjum niestety. Nie. Zdecydowanie nie zazdroszczę mu tego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
gość dziś 7:27 Oceniam/ NIEBORZE - byk jak byk. Na naukę za późno kiedy mózg i móżdżek odmóżdżone.Reszta to bełkot przy pełnej odsłonie. Zabawa kogutów na kupie gnoju. Cześć. X Wybacz Chi w zasadzie się z Tobą zgadzam, więc moje wywody można potraktować z przymróżeniem oka lub jako bełkot. Jak kto woli. ;) Wybacz bo muszę odpowiedzieć pani Miodkowej. Cześć polonistko. ;) Otóż w zasadzie jestem za, a nawet przeciw. Nieborze użyte było przeze mnie jako pewna przenośnia słowna od słowa bór czli las. Niebór to pewne przeciwieństwo pozostające w kontrze do lasu, a od tego utworzona została forma osobowa nieborze. ;) Wiesz , ale inaczej miało by się gdybym użył słowa Bóg. Ale wiesz no nie śmiałem imać się za takie wielkie słowa do tak odmóżdżonej dyskusji. Na prawdę nie sądziłem że aż taka inteligencja z gościa zawita. Bo do tej pory to były tu stajenne popisy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry Wszystkim Tym których minimum kultury lub nazbyt wysoki poziom :-) nie przeskadza. W mojej Polsce pada ale co tam deszcz jeśli takie cuda słyszę i widze https://youtu.be/Mwu5WdUJ4ig Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×