Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Chi

Chi

Polecane posty

Gość gość
Namowiles mnie :-) Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysiowy
No to Chi jesteś skazana na przyrządzenie lazanii. Dla mnie porcja 500 g :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udrazniacz po raz 1. Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
A ja lubię spać 😴 Ale mi dziś nie wychodzi..:o Ale wiecie biorę tego waszego czteropaka, grilla z owocami morza w Grecji a na dokładkę lazanię. Brontowąsik. Zastanawiające. Jesteś ziomal? Chi wiem ze ty wiesz ale czy..;) Spoko spoko . mur beton ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Czyżbym przepychał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chi
Brawo Cha :) Brao Ho :D Dobra robota ;) x Dzień dobry w czwartek. :) Może mi się uda wyrobić i pójdę na film ? :) A jak u Was ? Ptyś nic nie gotuję. Ale chętnie zjem. Daj znać jakbyś miał namiar na jakieś smaczne miejsce. :) x Nagasham-ka świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysiowy
Wszystko mi jedno kto zrobi, domagam się lazanii!!!!!!!! Lubisz pieczone ziemniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ptysiu, chyba bedziesz musial jak zwykle sam sobie zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chi
Lubię :) X Domagasz się ? Jeszcze tupnij nogą i zagryź usta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://youtu.be/UJzdbU_pT58 Zakończenie. Mielę to w sobie od kilku godzin. I nie wiem. Chętnie obejrzę film jeszcze raz. I jeszcze raz. Dzisiaj wierzę że inaczej nie potrafili i to jest dobre prawdziwe zakończenie pomimo lekkości "podania". Z jednej strony jest to świadectwem czasu, chcieli być razem a nie mogli. Z drugiej tego, że ta miłość jest jednak irracjonalna i niezrozumiała. Wiem, istnieje jeszcze możliwość, że to ja jestem zbyt przyziemna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbie nie jesteś przyziemny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz Chi widziałam Zimna Wojnę 2-3 tygodnie temu. Każdego dnia wracam, odtwarzam w pomieci czarno-białe sceny, początkowo przaśną a z upływem filmu coraz piękniejsza ludowa przespiewke. Jest w Zimnej Wojnie artyzm i to ten nie wymuszony, artyzm fantastycznych zdjęć, minimalistycznych dialogów i ta historia, historia miłości o której zwykłam mówić Kocham Cie kiedy za Tobą tęsknię. Bohaterowie filmu a często i bohaterowie prawdziwego życia naprawdę blisko są tylko wtedy kiedy kochają ,, osobno,, walczą o siebie a kiedy walka szczęśliwie kończy się...to co wywalczyli okazuje się byc nie tym o co walczyli. Tak sobie myślę, jeśli zakończenie filmu jast końcem definitywnym to jest happy endem. Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysiowy
Jak będziesz w stolicy i najdzie Cię ochota na ziemniaka to wpadnij do Groole, naprawdę smacznie można zjeść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy będziesz Bledasku w stolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Tobie Ho, ja również dziś usłyszałam o Cioci w gablocie :-) Ciocia wampirzyca a muzyka przyjemna. Macie plany na weekend? Ja wreszcie pomieszkam w domu. Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie to napisałaś. :) I chyba tak. Ta miłość mogła się tylko tak skończyć, inaczej byłaby zawsze nieszczęśliwa. Nie mogli żyć ani z sobą, ani bez siebie. Fatalne zauroczenie ;) x Dzięki Groszku. Zapisałam, jak wpadnę do Wawy obeżreć Rycerza ;) to postaram się tam zajrzeć skoro polecasz. :) x Weekend ? Jaki weekend ? ;) Żartuję. Mam weekend imprezowy. Trochę odpocznę trochę się pobawię. Czego i Wam życzę. ;) x Andrus w punkt jak zawsze. Cioteczka rewelacyjna. Karolina Gruszka to piękna kobieta i świetna aktorka. W ubiegłym roku duże wrażenie zrobiła na mnie w filmie "Szczęście świata". x Co by tu dołożyć ;) https://youtu.be/hqpNEkJ9DFE x Udanego weekendu :) Odpoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×