Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Chi

Chi

Polecane posty

Cha zabawne jest to, że to nie pierwszy raz. :) Mamy podobny gust hahah po prostu :) x Cholera jak mi się nie chce. I u mnie nie ma chmur :O Jest słońce i wszyscy na plażach pewnie ech ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgapilam od Ciebie, Weź nie pytaj Pawła Domagała i z przypuszczeniem graniczacym z pewnością coś od Korteza. Więcej grzechów nie pamiętam :-) Mam nadzieję że tej plaży jeszcze nie prezentowałam a jeśli tak to ponawiam propozycje:-) https://youtu.be/2GT-5f8e0BU Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza próba przywrócenia następnej strony Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Druga próba:-) Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha.Hi hi hi.Tara ra ra ra ra aaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygotowałam coś na próbę trzecia i co.... Jak zwykle spóźnona, ale co tam albo jestem na czas albo wyglądam ;-) https://youtu.be/TtZv3OwpZOA Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla zakręconych na punkcie tego co miedzy słowami oraz złotych myśli polecam Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy. Pierwszy kwadrans fimu, wymiata, Maklakiewicz, Krol Albanii, Młody Jerzy Stuhr.... Ogrom historii i mam nadzieje ze nie przyszłości:-) Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysiowy
Jak w łagodny sposób powiedzieć koledze że nie idę na jego wesele? Ma ktoś pomysł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptyś ale dlaczego nie idziesz ? Kup garnitur zawsze się przyda, np na jakiś pogrzeb :P Kurcze ślub to wyjątkowa okazja, jeśli zostałeś zaproszony to znaczy, że nie jesteś dla niego "nikim". :O x Cha obejrzę. Póki co wkręciłam się w Opowieść podręcznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysiowy
Nie mam z kim iść po prostu :/ Bez przesady, to tylko kolega z pracy z którym po pracy raczej większego kontaktu nie utrzymujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź i się baw dobrze, widocznie kolega cię lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Widać kto mecze ogląda. ;) Cha ty się znow nie tłumacz tej Chi. Ja tam zżynam lub zrzynam od niej i nawet mi brewka nie drgnie. ;) Ptysiowy, ech. No tak jak byś chciał to się nie da. Chyba że masz żonę ktora ma nocną zmianę akurat w tą sobotę i przynajmniej miesięczne dziecko swoje do pilnowania w tą właśnie noc. I dziadka przykutego do łóżka .. No serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TĘ sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ptys, wystarczającym wg mnie będzie podziękowanie koledze za zaproszenie i uprzedzenie że nie skorzystasz. Wiem, że nie dla każdego akceptowalne jest pójście bez pary na takiego rodzaju imprezę jaka jest wesele ale ja najlepiej bawię się wtedy kiedy jestem sama. Nie przekonasz się jeśli dotąd nie spróbowałes. Masz rację Ho, koniec z tłumaczeniem się ;-) to się więcej nie powtórzy ever!!!!!!! Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
gość dziś TĘ sobotę X W naszej gwarze tą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Bry Cha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Ptyś idź. A nuż poznasz swoją kobietę i zaskoczysz się. Znam takie prawdziwe story. Love story.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bry :-) Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
A jak nie, to jak zaśpiewają: kto w styczniu urodzony ...itd to wypij za każdy m-c i szybko do dooomu.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
gość dziś Bry usmiech.gif Cha X proszę nie pisać z wielbłądami. Osz...z wieloma błędami. :o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ulubiona przyspiewka :-) A kolejna ulubiona zaczyna się od slow: Pytała się Pani pewnego doktora.... ;-) Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ho, jak czegoś nie można a się bardzo chce to można. Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysiowy
Nie no samemu nie wyobrażam sobie. Wszyscy tańczą w parach a ty siedzisz przy stoliku i wypatrujesz kogoś z kim możesz zatańczyć. To nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ptysowy, jestem przekonana, że bedziesz jedynym singlem i szybko wypatrzysz singielke :-) Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×