Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Chi

Chi

Polecane posty

Gość Ho ho
Z Przymrużeniem. Faaaak :o Och ja niedobry. Ja odmóżdżony. Polonistka patrz jak ja pięknie się hejtuję.. X Witaj Cha. ;) Zrobiłem to... Przyznaję bez bicia. A mocno się zaciągło tym deszczem u Ciebie? Bo tak widzę od płn. wsch. idzie chmura. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Ożesz ty i... naprawdę! Muszę zacząć czytać to co bazgrolę. Niniejszym przepraszam za swoją pisownię i za to, że nie przykładam się do tego zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby mi to było ostatni raz ;) :D x Z drugiej strony. Podziwiam ludzi z takim zacięciem "nauczycielskim". Ja nie miałabym odwagi zwracać komuś uwagę, że zrobił błąd. Może dlatego, że w ferworze walki sama czasami strzelam różne takie :O cudeńka . ;) Nie wiem ale wydaje mi się to zbyt obcesowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie marudne to przepychanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hi Ho Chmury wiszą nad miastem... Kołdry brak, wtulic się nie mogę i marzne :-) Aktualnie tj. w chwili w której pisze nie pada, temperatura 13 st. na plusie a bofortow 0. Ho, a TO co popełniłes to CO to takiego? :-) Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo halo proszę Pani mówi reżyser, znany reżyser.... Miałam kiedy taki,, dzwonek,, :-) Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Cha litości. Co popełniłem? Byki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Chi pięknie napisane. Obcesowe. Obcesowa nauczycielka z polskiego. Yeaah. Jest moc. Próbuję se wyobrazić i jusz mnue reka zabolała. I dziecinstwo stanelo mi przed oczy. I czerwone oddane dyktando. I ta groźna jej mina...i jósz!!!! napisane 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Obcesowe to trochę obciachowe jest. No co. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Znam ci ja pewną podobno nauczycielkę stąd. Z kafeterii. Znaczy się znam jej nick. Ale ona na nim się już od pewnego czasu się nie loguje. Ale.. może to być, że to ona. Wszak, gdy strzelałem w typa na temacie którego już nie ma to mówiła z gościa, że blisko. Znaczy się, że pudło. Ale blisko. A że strzelałem w jej pszaciółkę, więc..:).I jeśli jeszcze pomyślę że ona gdzieś w zachodniej Polsce ma chyba teraz wakacje. Że mieszka sobie w takim ładnym mieście. Yyyy....To sobie myślę że to musi być skrzywienie zawodowe.;) To pouczanie. A tak mnie wzięło na refleksje. Ale z sympatią. Więc jeśli to ty wiedz że się uśmiecham na te przepisowanie. No i nie chce mi się znów sprawdzać czy są byki. Ktoś zrozumiał co z tego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pudełko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ho jak ja siem cieszem rze Tobie terz zdaża siem byc nie doskonalym;-) i wiesz daj spokuj z tym tlómaczeniem. Zaloncz lepiej coś co hmóry rozgoni ;-) Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Ach Cha, hahahaha. Wzruszyłaś mnie joł. Ale wiesz, ja zbytnio się nie tłumaczę, ja celowo mataczę ;) pitu, pitu, a tu trzeba chmury rozganiać. Co by tu, była Umer , Gajos to.. Słychajcie, a teściowa nadaje się do rozganiania chmur? https://youtu.be/0_jT8qpn_HE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teściowa po grzybkach zakąszonych widelcem do rozgonienua chmur? Idealna :-) Czekam na efekty :-) Cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah :) Dobra. Wiecie co ? Ja rozumiem, że nikt nie otwiera moich linków, ale to ma i dobre strony, bo duble wychodzą zabawnie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ho ho
Coś się zrepetowało Chi? Bo ja oglądam i słucham. Cha gęste te chmury? Dziwne u mnie słoneczko. Stuhr jest mega zdolny. Uwielbiam gościa. Zresztą życiowe. https://youtu.be/GazA0V98gMw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chi zreflektowalam się, że wstawiam dokładne to samo co Ty, czyli 12 groszy, kiedy wysłałam swój wpis i z celebracja zasiadlam posłuchać Twojej propozycji :-) W pierwszej chwili myślałam, że słucham tego co ja wstawilam ale nie, słuchałam Twoje 12 groszy. Powtarzając za klasykiem:Przipadek????? (i musi być) Ho, teściowa po grzybkach skuteczna a więc do wykorzystania również w przyszłości:-) Cha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×