Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przemyślenia 40 paro latka

Zaczynam rozumieć aseksualne kobiety

Polecane posty

Gość przemyślenia 40 paro latka

Sam mam już troche ponad 40 i szczerze to nawet nie myśle o seksie tak jak dawniej, prawie wcale nie myśle. Jest mi obojętny, nie “musze” tego robić, gòry się nie walą. Patrze na ładne kobiety i nic mi to nie imponuje, troche widze ich “głupote” z tym podobaniem się, choć rozumiem ich motywacje, niestety nie tędy droga. Zauważone będą fakt, ale to nie ten sposób na zwracanie uwagi na siebie. Niektóre faktycznie lubią to pindrzenie się a inne to robią dlatego bo te pierwsze to robią i nie chą być “gorsze”. Kobiety szukają uczucia i wsparciaa chcą to znaleźć przez sprzedawanie swojej seksualności, niestety znajdują tak tylko rozczarowanie. Dlatego teraz rozumiem aseksualne kobiety, nie chcą się sprzedawać w ten sposób i choć są nazywane “ zimne ryby“ to myśle że potrafią dać wiele szczęścia i miłości. A niektóre mogą być jak śpiące wulkany które czekają na ich odkrycie i pobudzenie. Wiek to jednak zdobywanie wiedzy i mądrości, teraz to widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee, ale to co mówisz nie charakteryzuje aseksualnej kobiety, tylko jej kretyński stereotyp, że to taka, co już się nar***ała pozdrawia true aska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×