Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego nie mogę poznać żadnego faceta fajnego mam dosyć polskich facetów

Polecane posty

Gość gość

Mam 31 lat, niby mam dyplom magistra, ale nie moge znalezc pracy ani meza. Pracowalam wczesniej za granica, w polsce w barze szybkiej obslugi, teraz pracuje jako recepcjonistka w hotelu, ale za minimalna pensje. Nie wiem czy chodzi o wyglad, czy o charakter, ale nie moge znalezc odpowiedniego faceta dla siebie. Do baru gdzie pracowalam przychodzili nieraz faceci z klasa, wyksztalceni ale wiadomo jak na mnie patrzyli skoro wykonywalam taka prace. Teraz niby mam lepsza prace, ale nie stac mnie na dostatnie zycie, jezdze starym samochodem, nie stac mnie na fajne ubrania i imprezy, nie mam szans na faceta z wyzszej polki. Pamiętam jak czasami bylam w barze jeszcze jak pracowalam i widziałam biznesmenów zza zachodniej granicy, w garniturach, rozmawiali po angielsku, biła od nich klasa i styl. Mam dość polskich facetów co nic nie reprezentują sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mas szans bo "nie polscy" faceci nie lubią polek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 50 i też nie moge znaleśc faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij szukać kogoś na swoim poziomie a nie czekasz na księcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieś juz to czytalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy z tymi ksieciami ja p*****le :D po co komu książę który musi przestrzegać sztywnych reguł? Idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja szukam na moim poziomie! Wykształcony chce aby była nie jakiś robol bo oczym z robolem porozmawiam?? Nestety w Polsce mało takich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjedź do ju kej. Tam pełno januszowatych tyle że Smithow i pełnych oglady obcokrajowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha nic glupszego nie czytalam :D jeszcze rozumiem - fizyk, lekarz,, informatyk... zawod z pasja, ale wyksztalcony oczytany po ochronie srodowiska albo innej durnej wyzszej szkole handlowej. Smiech na sali. Zrozum ze polska to wciaz kraj na dorobku i tylko biorac sprawy w swoje rece mozesz byc w polsce kims. Tak wiec zwykly Pawel po podstawowce zaklada wlasna firme i ciagnie kase, a wyksztalcony ( na polskie warunki) Olaf zapiernicza za najnizsza krajowa! Z obcokrajowcow polecam Ahmedow, wowczas bedziesz miala o czym pogadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mozesz nikogo poznac na poziomie, bo sama nie jestes z tej kategorii. O czym ty bys rozmawiala z takim facetem z wyzszycj sfer? O swojej pracy w recepcji czy tam za lada? O tym, ze kasy nie masz? A moze oczekiwalabys sponsoringu ? Haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla niektórych bab poziom jest wtedy gdy facet nosi garnitur i mówi po innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam 31lat, meza , dwojke dzieci, wyksztalcenie gimnazjalne, pracuje w restauracji, zarabiam ciut powyzej sredniej, ale grafik mam ustawiony mam pod dzieci. Przy wyborze meza, patrzylam raczej na ptaszka niz na wyksztalcenie i ogolny zarys sylwetki. Maz jest silny, poteznie zbudowany. Nie mowi w zadnym obcym jezyku, nie ubiera sie w garnitur, cos tam ze studiami kombinowal, ale taki sam len jak ja. Nie skonczyl ich. Mimo wszystko zdarza nam sie poklocic o date ktorejs bitwy , albo o nazwisko generala, czy wynalazcy. Na studia humanistyczne jestem za leniwa, na scisle za glupia. Edukacje skonczylam pol roku przed matura i nie sadze ze jest mi potrzebny magistrat by siedziec za barem :D Ale wiecie co, tej temat tylko pokazuje nieudolnosc polskiej edukacji... nie wazne jakie studia, wazne by je miec, nie wazny poziom wiedzy i obeznania w swiecie, wazny garnitur.. Ooo autorko, wez se grabarza za meza , albo tego z domow pogrzebowych, oni czesto w garniturach, a po stypie , to mowia prawie w jezyku obcym, a bynajmniej niezrozumiale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ty to patrzyłaś się na penisa więc rzeczywiście masz się czym chwalić. Tania d*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bynajmniej tu pasuje jak świni korale... Pasujesz do tego grabarza. Wierz mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przy wyborze meza, patrzylam raczej na ptaszka niz na wyksztalcenie i ogolny zarys sylwetki." - no to masz sie czym chwalić po prostu PATOLOGIĄ jestes tak samo jak autorka! Pluje ci w twarz jesteś gównem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pluje ci w twarz jesteś gównem! xxx Ludzie opamiętajcie się!!! Trochę szacunku do drugiego człowieka!!! Po co te bluzgi?? Zrobiła ci coś że tak ją wyzywasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocho czyzby Panie byly niedobzykane :D i wylewaly frustracje... I tajemnica zawzietosci i zajadlosci co poniektorych uzytkowniczek tego forum, zostala odkryta! Zwyczajnie jak to mowi stare ludowe przyslowie.." baba bez bolca, dostaje pie....":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.39 Przynajmniej normalną jesteś kobieta . piszesz szczerze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyluzujcie, pluje gownem ten frustrat , szpetny prawik , ktory ciagle pisze ze kobiety to k***y i chca modela do zwiazku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie znajdziesz takiego jaki Ci się marzy bo sama jesteś z innej bajki. Co to za wykształcenie ze pracy nie możesz znaleźć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalam tam chwile temu o ptaszku mojego faceta.. macie racje, jestem skonczona patologia.. nic mnie nie usprawiedliwia, a jeszcze fakt iz 13, tfuuu prawie 14 lat zyje z facetem bez slubu, pogarsza moj obraz w waszych oczach. A wiecie co wam powiem! Mam to w.. powazaniu. A wy zyjcie sobie w postkomunistycznych, prokatolickich " normach" i szukajcie swoich ksieciow na bialym koniu w wyidealizowanym swiecie, roztkliwiajac sie nad swym nieudolnym losem. Powiem wam w tajemnicy, ze wasze/twoje szczescie jest na wyciagniecie reki, jednak od ciebie/ od was zalezy w czym upatrzycie sobie nirvane i zapewniam ze nie garnitur nia jest i nie wyksztalcenie, ale to twoje/ wasze szczescie i wasz punkt odniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I do postu wyzej dodam tylko tyle, ze nie licze na to ze zrozumiecie co napisalam .. za to hejt mile widziany :D chociaz sie posmieje z czyjegos zaszuflatkowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale ja szukam na moim poziomie! Wykształcony chce aby była nie jakiś robol bo oczym z robolem porozmawiam?? Nestety w Polsce mało takich x Z robolem o niczym nie porozmawiasz? Możesz się nieźle zdziwić. To, że ktoś nie ma wykształcenia nie oznacza, że mu brak wiedzy, czy inteligencji. Wykształcona, a tak prymitywna w swoim podejściu. Najpierw to trzeba z ludźmi z różnych półek rozmawiać, a dopiero potem pisać, z kim można gadać, a z kim nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Szczerze? Mąż, partner życiowy ma cię kręcić fizycznie, aż do śmierci. Zawsze człowiek najpierw patrzy na wygląd, zawsze. Dopiero potem w trakcie poznawania osobowości, charakteru drugiego człowieka dochodzi się do wniosku, czy ta osoba nadaje się na partnera dla nas. Kafeterianki to w wielu przypadkach czyste hipokrytki. Tu cię zjechały żeś patola, bo na wygląd i przyjemność w łóżku poleciałaś, a w innych wątkach będą wyzywać od macior kobiety z 10kg nadwagą 2 miesiące po porodzie. Przecież mąż nie będzie sypiał z taką spasioną świnią i na 100% znajdzie sobie facet kochankę. Musisz się malować, bo nikt na ciebie nie spojrzy, musisz być szczupła, bo mąż cię zdradzi i pełno takich komentów, hejtów, krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta od tego ptaszka to raczej prowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:09 a uwierzysz jak Ci napisze ze - jednak nie prowo :x ? Z reszta jakies merytoryczne uzasadnienie tezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że najpierw facet powinien podobać się fizycznie. Wtedy działa chemia. Potem poznajemy kogoś i jego charakter. I jak też pasuje, można wiązać się na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho,tepe polki dziwią sie czemu nie mogą znaleźć partnera :D wystarczy spojrzeć jaki tu rynsztok robicie :) Ale jesteście zbyt głupie by to zrozumieć.A ty autorko nie myśl nawet o szukaniu chłopaka za granicą,oni wręcz gardzą ścierwem nazywanym polkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men

hehehehe. facet na poziomie ^^ czyli jaki to facet bo nie rozumiem ??? ^^ człowiek uczciwie pracuje, kombinuje i się uczciwie dorabia w delegacjach po to żeby zapewnić kobiecie byt. a tu na koniec zonk ^^ 😜 zostaje sam ^^;) czyli wytłumaczcie mi kto to jest facet na poziomie ?? utrzymanek w leginsach ?? to jest męstwo ?? czy facet z jajami jest to facet który kradnie oszukuje i wyzyskuje słabszych ?? ^^ jestem sam i nie mogę poznać normalnej kobiety. Bo tak szczerze straciłem wiarę^^ 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×