Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowy w mieście

Jesteście słabi i bez pomysłu.

Polecane posty

Gość Dawny cooli
Hejka Wszystkim :) Endriu zakochałem się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
Ke? Kezke ze? Takie pisanie do niczego nas nie doprowadzi. Tematy Andrzeja są piętro wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mogę. Pierdoło jak już wygrzebujesz stare tematy, to zadbaj również o o to by solidnie mnie przetyrali a nie że to ja mam uczyć ich pisać. Aż boję się zapytać czy potrafią pluć i to jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej nie wygłupiaj się. Dobrze wiemy że to spierdolę. Swoją łaską obdarzasz zadżumionych Mnie jako trędowatego nie obejmuje Twój parasol ochronny. Do tego działasz na moim terenie. A tu mała... tu sam się wy cenzuruję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Is zdas. Myślę że ta pipa wszystko nakręciła Tylko nie przewidziała, ze nie wstydzę się swojej przeszłości. Musi popracować, gdy za parę chwil Resztę napiszę po meczu. Piłka nie parzy w nią trzeba grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endriu Domyslny
Nowy, w oczach tej damy zostałem już narcyzem. Ona jednego nie kuma. Nie hejt, nie doskonałość stworzona na swoje potrzeby, a gra. Do znudzenia mi to dzisiaj gra. Zero jedynkowa. Jeszcze raz dziękuję i jeszcze raz przepraszam;) xxx https://youtu.be/86BmSaXZMHw xxx I będzie grało. Faktycznie. Najbardziej erotyczny utwór!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdas cy nie zdas? Oto jest pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawna Coli
Dalej zadzierackie ze sobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
Tu jak w "samochodówce" :D Sami faceci. ;) x I oczywiście chłopcy, raczej chłopacy, co u szewca gwoździe prostują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Jakie dziś humory? Żartowałem. Sam sprawdzę. x Nie, dawna Coli. Przyzwyczajamy się do siebie. Andrzej ma swoją filozofię, ja swoją i choć wygląda to na "zadzieranie", to tylko niewinne prowokacje. Po czymś takim korona z głowy nikomu nie spadnie, Mam cichą nadzieję że Andrzej to rozumie, ale tam wiadomo ?! Ten człowiek zbudowany jest ze skrajnych emocji. Trudno napisać że przynudza a jak to trzeba będzie skłamać. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "nowy to endriu" x Tylko nie to 😭 A może jestem Amstafem, dalej cofając się w czasie Idealistą z Marsa? Nie tędy droga ofiaro forume i internetów. Możesz sobie tu marudzić do woli, pluć obgadywać, kłócić się, mieć rację, imponować i wszystko co ci przyjdzie do głowy, tylko daj się jakoś rozróżnić z tej, ( w tym przypadku nie szarej ) a pomarańczowej masy. Wstydzisz się być sobą, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Noweusz Akurat dzisiaj w robocie użyłem tego tekstu o gwoździach i o dziwo nikt nie słyszał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spośród tylu nicków wybrałeś dwa.Przypadek?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Podejrzewam że Endriu to Domyślny,a Kusza to Myślivski. Długo nad tym myślałem,ale efekt finalny mnie satysfakcjonuje.Czy było warto? Historia oceni po latach. Jeszcze jedno Nowy w mieście to Michał Pravda. Jeżeli jestem w błędzie to mnie poprawcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś w blędzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Nie ma ludzi nieomylnych.Być może mój sherloockowski instynkt mnie zawiódł:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Wiem,wiem znowu nie trafiłem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acordeon :) 🖐️ Trafiłeś w dobry temat, to oni są nietrafieni. Rozwiązałeś zagadkę i wszyscy powinni Ci bić brawo a tu taka niemiła niespodzianka Zaraz wyjaśnię Ci dlaczego, ale nie chcę by Płock się tu za dobrze nie bawił i byle tekst go nie spławi. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Mógłbyś Nowy przetłumaczyć to tak aby człowiek z Mazowsza zrozumiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
Płock, naucz się czytać między wierszami. To podprogowy tekst, który brzy nie inaczej, "jebać Widzew i te jej Płockie psy i szmaty z Chorzowa co tylko o RUCHaniu tylko myślą. Nie potrafisz czytać między wierszami Płock, trzeba będzie trochę nad tobą popracować, tylko czy warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Cały czas chłopcze żyjesz przeszłością i latami 90-tymi, a świat idzie do przodu, a Widzew ma nowe koleżanki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mu dokopałeś płock on się z tego nie podniesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×