Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowy w mieście

Jesteście słabi i bez pomysłu.

Polecane posty

Kamfora ma to do siebie, że wyparowuje. Czy nie? Właśnie ja byłam jakby wyparowana. Już jestem, nie becz kochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bónia a ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na marginesie, nie wiem o co biega. Pokazuje mi czasem, że moje treści zostają uznane jako spam i nie pozwalają iść w zapomnienie. Moje zapomnienie oczywiście. Kurna, czemu tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy dałabym se wylizać? Jeśli jesteś białogłowy z koniem, kto wie. Kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Yhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białogłowy nie a co to za różnica tu ważne jest co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy dwie leżące w pozycji gotowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Bo lubisz trójkąciki? Ciekawe rozwiązanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne, ważne. Cooliberek, mówisz taka ala samosa? No to pewnie! lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolka a co się dzieje z Januszem? Nie widzę go od dłuższego czasu na forum. Wszystko u niego ok? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Bawcie się.dobrze ja muszę coś zrobić ,.... Czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cooliberek, ja się wcale nie bawię. Ja jestem tutaj całkiem serio. Idż kotecku ;), oby nie za długo. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Ok zrozumialam Już nic nie powiem bo i nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co z tymi minetkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię modraki
Zaraz słabi. Mądrzejszy musi ustąpić :) A pomysły są zawsze. Muszą być, by zmieniać świat na lepsze. Nawet swój mały świat. Gdyby każdy tak myślał, bylibyśmy juz znacznie dalej. W znacznie lepiej urządzonej przestrzeni, w znacznie bardziej zintegrowanym społeczeństwie. O to ciągle trzeba zabiegać i to nie zadanie dla słabych i bez pomysłu. Pozdrawiam Autora tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię modraki
Pamięć jest bardzo ważna. Mnóstwo ludzi poświęciło swoją młodość, życie, byśmy mogli stać w tym miejscu. Szkoda, że nie docenia się pokolenia, które zrobiło tak wiele a które odchodzi. Wydarzenia trwale zapisały się w ich pamięci, zmieniły życie, czesto je zniszczyły. Musimy pamiętać. Być wolną Polką - doceniam to, to ich zasługa. Mimo wojen ludzie się kochali, uprawiali seks, kobiety rodziły dzieci. Trudno to sobie wyobrazić - takie wydarzenie w tak ciężkich, pełnych lęku czasach. Normalne zycie było wielkim marzeniem. Dzięki tym ludziom mamy to podane na tacy ale czy doceniamy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię modraki
Cooliberku dziękuję za kilka piosenek. Przypomniałaś mi piękne chwile :) Czas spać. Pięknych snów, w nich czasem i czasem tylko w nich spełniają się nasze marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOWY W MIEŚCIE TO OHYDNY PEDOFIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Lubię Nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bubka na ero:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wam nie wstyd stare raszpy? ;-) Poczułyście świeżą krew czyli źe chłopak jest młody i nowy na kafeterii to poświńtuszyć chciałyście? ;-) Na szczęście facet się nie dał i wyczuł pismo nosem a zamiast niego złapałyście jakiegoś starego wyjadacza zboczuszka. Wstydźcie się! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Nie chciałbyś być z raszplami razem . Dalybysmy ci popalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Lal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up z widmokowego spamu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśleć, że ten psychol tyle słuchaczek miał kiedyś. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up z widmowego spamu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię modraki
Nie wiem Cooliberku czy jeszcze tu zaglądasz, ale nawiązując do faktów historycznych chciałabym przypomnieć wg mnie najstraszniejsze czasy dla dzieci. Niewinna śmierć ludzi dorosłych wzrusza oczywiście, jednak to, co działo się choćby w sercu łódzkiego getta przechodzi ludzkie wyobrażenia. Dzieci okrutnie mordowane umierały śmiercią głodową, pobite czy zamarzając. Pałowane gumowymi pałkami przez policjantki, zmuszane do pracy, poganiane batem - oto ich dzieciństwo. Nie mieści mi się to w głowie i pomyśleć, że człowiek człowiekowi zgotował ten los. Ciekawe czy mówi się dziś o tym na lekcjach historii? Człowiek miał się uczyć na błędach, to dlatego była w ludziach taka determinacja - przeżyć by zaświadczyć o okrucieństwach -ale czy tak się dzieje? Czy nie jest tak, że mając narzędzia, możliwości, wielu z nas zamienia się w zwierzynę? Co stało się choćby z tym forum? Ludzie przekraczają granice krzywdząc innych i nie ma za to kary. Tchórze uciekają, nikt nie krzyczy "tak się nie robi". A nawet ci, za których oddałoby się rękę milczą i udają, że nie znają, że nie widzą. Bardzo przykre. Byle przetrwać, po trupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Zaglądam tu często i interesuje się historiąa 2 wonny światowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Zjarzlm tu by powiedzieć Nowemu żeby był zawsze takim samym człowiekiem jakim był dotychczàs . Życzę ci pokdy ducha i miłości jakiej pragniesz. Ja już znikam na zawsze bo tu nie jest moje miejsce na ziemi. Szkoda że tak naprawdę nie mam na to już sił :! Wiesz o co.mi chodzi i zawsze pozostaniesz w my h.mysla h jako dobry człowiek X No koniec 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×