Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowy w mieście

Jesteście słabi i bez pomysłu.

Polecane posty

I z tej trójcy nie jesteś człowiekiem, tylko kapryśnym petro chłopcem. Jak można jeszcze na Ciebie napluć, by naprawdę zabolało. Przyznaj się. Nikomu nie powiem, tylko sam to wykorzystam byś w końcu szczerze zapłakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petro chłopiec
Chyba sobie zmienię nicka na tego zaproponowanego przez Ciebie ;) "Podoba mnie się" cytując klasyka :P Żebyś jeszcze miał cycki to mógłbym Ci zdradzić jakiś swój słaby punkt, a tak niestety, nie mam w tym interesu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płock, pierwsze słowo do dziennika drugie do śmietnika. Już próbowałeś to zmienić, coś wyglądało to na niebiesko. Jesteś Płockiem każdy to wie. Masz swoje podszywy, bogatą historię. Chcesz to wszystko zmieniać, bo Cię zwyzywałem. Wyluzuj takiego drugiego jak "Pł" to nie ma. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę dziwnie wyszło, że ja tylko mogę wyzywać. To dzieje się w dwie strony. Też dostanę solidny wycisk, są tu osoby, których lepiej nie prowokować :O Z Płockiem o tyle jest komfortowo, że nie wpada w panikę i zaczyna cudować. Na spokojnie swoim rytmem, ( do dziś nie ma dziewczyny ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpią, to można Ich obgadywać. :) Serio miałem teksty pod acordeon, ale treść uznawała była za za spam. Kto by pomyślał że aż tak walczą tu ze spamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać muszę to zachować na czarną godzinę. Nowy pomysł obgadujemy te dziurawce. Niech sobie wiedzą że za Nimi tęsknimy, nienawidzimy i tego typu sprawy. Zwyczajnie obgadujemy kobiety. ;) Z przykrością muszę stwierdzić, że mogą się pewne niedogodności z odbiorem tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płock jest zarąbisty, a ty nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petro chłopiec
No niestety Piotrek, żadna dziewucha mnie nie chce ;) Nawet te z F8 pouciekały ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próżność niestety zwyciężyła. To bardzo miłe, kwiatuszki i do tego te niezapominajki :) To bardzo miłe i od razu chce mi się żyć, ale niestety od pomarańczy :( x gość dziś "Płock jest zarąbisty, a ty nie" x Że jaki? Niech będzie po twojemu. To prawda, nie wiem jak On to robi, ale nigdy nie na wala. Jest jak maszyna. Wiecznie uśmiechnięty. Nic go nie denerwuje. Nie rozróżnia słabszych od lepszych dni. Tak naprawdę to nie wiadomo czy robi kupę. Motzno tajemniczy z tego Płocka... człowiek? heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P
Wreszcie przemówiłeś jak człowiek, to oznacza że też masz szanse na zarąbistość :P to niech będzie tak dla płocka kwiatek 🌻 dla nowego kwiat 🌻 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petro chłopiec dziś "...żadna dziewucha mnie nie chce..." x Nie żartuj. Jesteś chodzącym ideałem. Ludzie aż tak się napinają że robią Ci podszywy a Ty mi piszesz że nie potrafisz sobie znaleźć dziewczyny. Tu na pewno znajdziesz :O Równie dobrze od razu strzel sobie w kolano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tańcowały dwa pedały :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petro chłopiec
Najwyraźniej poza kafe budzi się we mnie czarny charakter nieakceptowalny przez płeć piękną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "tańcowały dwa pedały" x Już ci k****a coś nie pasuje??!! Że dwóch facetów rozmawia ze sobą. Właśnie o tym będzie ten temat. Nie jesteśmy żadnymi pedałami, bo żaden by nie miał powodów by wpisywać się na damskim forum. Właściwie to wstyd że kobiety opanowały prawie wszystko po za życiem erotycznym, bo tu dominujemy. Tu nie ma mowy o homoseksualizmie. To że lubię Płocka, nie znaczy że chcę się z Nim zaraz ****ać. Raz na zawsze wybijcie to sobie z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ty piszesz z płockiem stąd wrażenie żesta pedały.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "tylko ty piszesz z płockiem stąd wrażenie żesta pedały" x "żesta", spoko znam ten mazowiecki slang :) Wiem co znaczy ;) I nie prawda, Płock mocno udziela się forumowo, ma już setki podszywów Do tego wąchał się z Karuzelą, mam nadzieję nie wąchał się z tego powodu z "prokuuaruurom. Fonetycznie zabawniej to wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam Rycerzu :) 🖐️ , tak sobie wymyśliłem. Pierwsze skojarzenie. Kwiatek to kwiatek, zawsze miło go dostawać :) Dziękuję :) I nie ważne od kogo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×